Stránka 1 z 5

Angličáky

Napsal: stř 30 dub 2008, 15:38
od Chorche
Se musim pochlubit. Sem právě vyhrál na aukru 3 plastový kindersmarty :lol:
http://www.aukro.cz/show_item.php?item=354897959

Napsal: stř 30 dub 2008, 15:44
od David0600
tak podobnýho jsem vyhrál na bowlingu :lol:

Napsal: stř 30 dub 2008, 15:56
od Chorche
eště mam spadýno na jednoho zelenýho jako má moje Andy, ale konec je až za tejden. Tak ne že mi ho vyfouknete, sou tam i jiný barvy k mání :lol:

Napsal: stř 30 dub 2008, 16:04
od road-star
Moc pěkný! :)
Taky jsem jednoho vyhrál za účast na Vymetání výfuků! :D

Napsal: stř 30 dub 2008, 16:10
od David0600
za co

Napsal: stř 30 dub 2008, 16:29
od Chorche
té náká sprostárna asi. :lol:

Napsal: stř 30 dub 2008, 19:50
od road-star
Dostali jsme ho od Dyka a Kimby z lásky, héč! :oops: *srd2* :lol:

Napsal: čtv 01 kvě 2008, 01:43
od David0600
jóóó, ta čtyřka už tu byla dyk chlupatej :lol:

Napsal: čtv 01 kvě 2008, 15:27
od DYK77
:twisted: a ja porad kdo mi vyzobava Smartiky. Mam jednoho new F2 :P
PS - nemuzu za to, ze me panbuh chtel udelat bohatym a udelal me chlupatym, treba jednou chlupy stotpnou na cene :lol:

Napsal: pon 05 kvě 2008, 15:38
od houska
David0600 píše:tak podobnýho jsem vyhrál na bowlingu :lol:
i já

Napsal: pon 05 kvě 2008, 16:37
od David0600
tys dostal bramboru :lol:

Napsal: pon 05 kvě 2008, 16:44
od houska
já dostal zlatku pro vítěze

Napsal: pon 05 kvě 2008, 16:46
od David0600
ukaž

Napsal: pon 05 kvě 2008, 16:47
od houska
každej to viděl jen ty ne protože si :cry: z druheho místa :lol:

Napsal: pon 05 kvě 2008, 16:48
od David0600
já měl radost