Stránka 1 z 5
Angličáky
Napsal: stř 30 dub 2008, 15:38
od Chorche
Se musim pochlubit. Sem právě vyhrál na aukru 3 plastový kindersmarty
http://www.aukro.cz/show_item.php?item=354897959
Napsal: stř 30 dub 2008, 15:44
od David0600
tak podobnýho jsem vyhrál na bowlingu

Napsal: stř 30 dub 2008, 15:56
od Chorche
eště mam spadýno na jednoho zelenýho jako má moje Andy, ale konec je až za tejden. Tak ne že mi ho vyfouknete, sou tam i jiný barvy k mání

Napsal: stř 30 dub 2008, 16:04
od road-star
Moc pěkný!
Taky jsem jednoho vyhrál za účast na Vymetání výfuků!

Napsal: stř 30 dub 2008, 16:10
od David0600
za co
Napsal: stř 30 dub 2008, 16:29
od Chorche
té náká sprostárna asi.

Napsal: stř 30 dub 2008, 19:50
od road-star
Napsal: čtv 01 kvě 2008, 01:43
od David0600
jóóó, ta čtyřka už tu byla dyk chlupatej

Napsal: čtv 01 kvě 2008, 15:27
od DYK77

a ja porad kdo mi vyzobava Smartiky. Mam jednoho new F2
PS - nemuzu za to, ze me panbuh chtel udelat bohatym a udelal me chlupatym, treba jednou chlupy stotpnou na cene

Napsal: pon 05 kvě 2008, 15:38
od houska
David0600 píše:tak podobnýho jsem vyhrál na bowlingu

i já
Napsal: pon 05 kvě 2008, 16:37
od David0600
tys dostal bramboru

Napsal: pon 05 kvě 2008, 16:44
od houska
já dostal zlatku pro vítěze
Napsal: pon 05 kvě 2008, 16:46
od David0600
ukaž
Napsal: pon 05 kvě 2008, 16:47
od houska
každej to viděl jen ty ne protože si

z druheho místa

Napsal: pon 05 kvě 2008, 16:48
od David0600
já měl radost