veslé EXE soubory

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: *5* 8X/ 8EX -O *srd1* *srd2*
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: veslé EXE soubory

od DYK77 » stř 16 zář 2009, 21:20

Jo taky jsem si podobnými věcmi kdysi dokázal položit celý systém, takže jsem musel znova instalovat Windows. Každá instalace čehosi znamená hop a nebo trop :idea: Od určité doby mám externí HDD s kompletní zálohou dat, takže kdyby něco, tak vlastně nic :)

od Jirkaal » stř 16 zář 2009, 19:59

Nainstaloval jsem si do počítače MS Office 2007 a po vytvoření excelový tabulky tato nešla zaboha uložit, protože se vůbec nezobrazila nabídka kam uložit. Několik techniků se marně snažilo problém vyřešit včetně nové instalace atd. Nakonec jsem si vzpoměl, že jsem si nainstaloval něco takovýho co tady o tom mluvíte. Odinstaloval jsem to a náhle office úplně v pořádku. Od tý doby už takovýhle věci do PC necpu, protože nikdy nevíš co to provede.

od xlukas.cz » stř 16 zář 2009, 14:18

mel sem pocit, ze jsi v prvni okamzik nevedela jestli to neni zenska. :D

od kimby » stř 16 zář 2009, 14:15

xlukas.cz píše:jak se to snazite omluvit, ze to vitr :-))) :-)))

presne jak rika jirka. kolem me fouka vitr nonstop :-))) ostatne videli jste sami :oops: a kimby si i sahla :lol: :lol: :lol: :lol:
a ještě tam má ledvinku :-D

no sáhla, to je fakt...ale na vítr to nejde vymluvit :lol:

od xlukas.cz » stř 16 zář 2009, 13:41

jak se to snazite omluvit, ze to vitr :-))) :-)))

presne jak rika jirka. kolem me fouka vitr nonstop :-))) ostatne videli jste sami :oops: a kimby si i sahla :lol: :lol: :lol: :lol:

od Jirka P » stř 16 zář 2009, 13:33

Jo jasně, takhle blbě fouká vítr na kolegu už víc jak čtyřicet let :lol:

od kimby » stř 16 zář 2009, 13:08

Jirka P píše:Na tý fotce vpravo máš vanu jak Ruda Pivrnec :lol:
jenže to byl jen blbý okamžik, zrovna zafoukal vítr a tričko udělalo břuch :D

od DYK77 » úte 15 zář 2009, 22:43

Jo taky jsem se divil :lol:

od Jirka P » úte 15 zář 2009, 22:16

Na tý fotce vpravo máš vanu jak Ruda Pivrnec :lol:

od DYK77 » úte 15 zář 2009, 19:24

Dají se k tomu grátis stáhnout další galerie, ale na to přijdeš sám :wink:
http://www.mypictures3d.com/galleries.html

od Spajky007 » úte 15 zář 2009, 14:14

vypadá to pěkně už to stahuju :lol:

veslé EXE soubory

od DYK77 » pon 14 zář 2009, 23:53

Našel jsem pěkný 3D "spořič". Díváte se na galerii kde jsou vaše vlastní fotografie, které si do spořiče vložíte. Program je FreeWare

Ke stáhnutí ZDE

příklad jak to vypadá :)

Obrázek

Nahoru