Nalezeno 17 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- pon 14 kvě 2012, 19:40
- Fórum: Koupím
- Téma: Opěrku na ruční brzdu /roadster/
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 2486
Re: Opěrku na ruční brzdu /roadster/
skus Grega třeba něco má
- stř 27 dub 2011, 18:20
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: SMART DÍLY kde vsude hledat
- Odpovědi: 133
- Zobrazení: 119251
automedik
Aha no to co chci tak mají ale mrkni se na kontaktní emaily této firmy na první neodpoví a u druhého je pěkný povídání nachápu to snad jen na tel.
- úte 26 dub 2011, 20:03
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: SMART DÍLY kde vsude hledat
- Odpovědi: 133
- Zobrazení: 119251
automedik.cz
Ahoj nakupoval někdo přes eshop na Automedik.cz? Díky
- stř 03 lis 2010, 19:33
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: Stredni panel Smart Roadster
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 2586
Re: Stredni panel Smart Roadster
Ahoj taky se toho chci zbavit ale asi tam nechám jeden posuvný díl třeba na nápoje a bud koupím nejaký plastový box(krabičku) a tu tam připevním potom bud stříknu barvou nebo nalepím karbon.samolepku.
- čtv 07 říj 2010, 19:05
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: Elektro Smart
- Odpovědi: 553
- Zobrazení: 142550
- ned 19 zář 2010, 19:46
- Fórum: MOTOR
- Téma: Zapalovaci a zhavici svicky
- Odpovědi: 169
- Zobrazení: 124532
svíčky
Já beru na moto NGK a na auto BOSCH jsou dobrý i na plynový pohon-ty se projevily jako nejlepší.
- ned 11 dub 2010, 18:19
- Fórum: Koupím
- Téma: Originál filtr versus adapter a filtr klasický
- Odpovědi: 54
- Zobrazení: 23739
Redukce
Zdravím jak to vypadá ještě není k sehnání ta redukce? 
- úte 06 dub 2010, 20:49
- Fórum: MOTOR
- Téma: Zapalovaci a zhavici svicky
- Odpovědi: 169
- Zobrazení: 124532
jaká zapalovací svíčkaSMART CityCoupe 0,6 (40)
Máš tam určo NGK BKR6EKE cana asi 200kč ale má ji i Bosch a CHAMPION ty jsou levnější ale NKG bude OK.
- úte 06 dub 2010, 06:46
- Fórum: MOTOR
- Téma: Zapalovaci a zhavici svicky
- Odpovědi: 169
- Zobrazení: 124532
Re: svíčky CityCoupe 0,6 40kW
A co tam máš ted za svíčky?Tak tam dej ty samé co tam máš ted.kolik je to rok výroby a co tam máš za motor?
- ned 14 bře 2010, 16:50
- Fórum: Koupím
- Téma: Originál filtr versus adapter a filtr klasický
- Odpovědi: 54
- Zobrazení: 23739
redukce
Už je někde k dostání ta redukce?Díky
- čtv 25 úno 2010, 19:27
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: Zakonne pojisteni
- Odpovědi: 133
- Zobrazení: 36632
pojištění
Jo máš dobrý ceny oproti pobočkám kdybych neměl už ručení šlo by to.Mám už u hasičů tam mám o něco menší cenu ještě do1000obsah-899kč.
- pát 29 led 2010, 07:08
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: Zakonne pojisteni
- Odpovědi: 133
- Zobrazení: 36632
pojiš
Ale to nevím jak je to s přenosem bonusů jestli ti ho dají?Ted prodej jak jsem psal je normální praxe jen že je to na papíru podvodníci jsou v pojištovnách

- čtv 28 led 2010, 19:58
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: Zakonne pojisteni
- Odpovědi: 133
- Zobrazení: 36632
pojištovna
když budete mít problém s odhlášením pojištovnya budete chtít přejít ihned k jiné pojištovně tak se napíše že se auto prodalo a ihned vám pošlou ukončení pojistné smlouvy potom doloží veškeré bonusy co jste měly a ty potom uplatníte na slevu u nové pojištovny.
- čtv 28 led 2010, 15:07
- Fórum: MOTOR
- Téma: Zapalovaci a zhavici svicky
- Odpovědi: 169
- Zobrazení: 124532
Re: jak povolit svíčky
skusím to tak skoušel jsem to totiž klíčem na svíčky co mám z baumaxu a klíč v tom kloubu uletěl jak pěrník tak to skusím normálně golakama a uvidí se. Ještě jsem stratil ten odkaz co jsi mi posílal na to vykružení těch děr za tou značkou na výměnu svíče jestli by jsi ho mohl ještě poslat diiky
- úte 26 led 2010, 18:23
- Fórum: MOTOR
- Téma: Zapalovaci a zhavici svicky
- Odpovědi: 169
- Zobrazení: 124532
jak povolit svíčky
potřebuji poradit jak povolit svíčky at je nevytočím i se závitem nějak se tomu nechce je to lepší za tepla nebo za studena a nebo existuje nějaký sprej na tohle co by mi pomohl?díky