Nalezeno 27 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- ned 02 úno 2020, 18:31
- Fórum: Aktivity
- Téma: Členské příspěvky
- Odpovědi: 1047
- Zobrazení: 82260
Re: Členské příspěvky
Loni jsem to nějak zazdila, tak jdu letos zase trochu poslat, než budu mít opět neschopenku...
- stř 03 říj 2018, 18:22
- Fórum: Koupím
- Téma: Pravý přední plast na FT 450 r.v. 2004
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 4581
Pravý přední plast na FT 450 r.v. 2004
Zdravím, nemáte někdo pravý přední plastový díl (nátazník) na faceliftové FT 450? Ideál zelená (pistáciová), beru i černou nebo šedou, případně za dobrou cenu cokoliv. Dík!
- pon 23 dub 2018, 16:41
- Fórum: Koupím
- Téma: Smart fortwo 450 r.v. 2004 na opravu po nehodě: Pravý přední plastový díl + pravé přední světlo + přední tlumiče
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 4003
Smart fortwo 450 r.v. 2004 na opravu po nehodě: Pravý přední plastový díl + pravé přední světlo + přední tlumiče
Zdravím všechny členy klubu a mezi řešením servisu a hledáním po vrakáčích zkouším dotaz a velkou prosbu na vás: Včera se můj smartík seznámil s jedním bmw blíže, než bylo všem zúčastněným milé. Lidé naštěstí OK, i smartík se celkem držel, ale bohužel má pár (snad jen relativně lehčích) zranění ...
- stř 24 led 2018, 23:09
- Fórum: Aktivity
- Téma: Členské příspěvky
- Odpovědi: 1047
- Zobrazení: 82260
Re: Členské příspěvky
Na stejný účet, jako loni v červenci, kdy to došlo pořádku. Snad to není problém. Nenapadlo mne, že se teď posílat nemají :-(
Asi jsem nezačala týden nejlépe, nejprve bloček (první v životě) od městapa za špatné parkování smartíka (zrada byla, že skoro celá dloooouhá ulice má povolené parkování na ...
Asi jsem nezačala týden nejlépe, nejprve bloček (první v životě) od městapa za špatné parkování smartíka (zrada byla, že skoro celá dloooouhá ulice má povolené parkování na ...
- stř 24 led 2018, 19:59
- Fórum: Aktivity
- Téma: Členské příspěvky
- Odpovědi: 1047
- Zobrazení: 82260
Členské příspěvky
Dnes odesláno 365 Kč:
- příspěvek na členství 2018 + poprosím ještě o 3x samolepku logo a 1a samolepka nápis na bílém a 1x samolepka nápis na průhledném.
Díky a těším se někdy na srazu na setkání s Vámi i JBC, Winterwolf a dalšíma sympaťákama (a sympaťačkama)
- příspěvek na členství 2018 + poprosím ještě o 3x samolepku logo a 1a samolepka nápis na bílém a 1x samolepka nápis na průhledném.
Díky a těším se někdy na srazu na setkání s Vámi i JBC, Winterwolf a dalšíma sympaťákama (a sympaťačkama)
- pát 19 led 2018, 00:44
- Fórum: Aktivity
- Téma: Save the date: Smartcars.club Mecheche 2018!
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 4379
Re: Save the date: Smartcars.club Mecheche 2018!
Tak se hlásím, podle podrobnějších info pak doplním dobu a sparingpartnera. Ale jedna zelenoočka s pistáciovým miláškem dorazí.
Pro JBC: Musím dělat právní ochranu
a krýt záda výbornému rádci 
Pro JBC: Musím dělat právní ochranu
- stř 19 črc 2017, 18:53
- Fórum: MOTOR
- Téma: problém při rozjedu smart micro car 0,6 turbo
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 9236
Re: problém při rozjedu smart micro car 0,6 turbo
Jsem OT, ale pánové, já se červenám. Půlku fóra jsem neměla ani přečtenou, natož abych si po úraze a ztrátě fotografické paměti všechno pamatovala... Ale koukla jsem zběžně, které motory jsou víc poruchové, co se nejvíc řeší za problémy a poctivě přečetla vlákno neregistrovaných/budoucích... Stejně ...
- stř 19 črc 2017, 18:34
- Fórum: Koupím
- Téma: Nosič na kola pro Smart for two 450 (coupé)
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 4604
Re: Nosič na kola pro Smart for two 450 (coupé)
Super. Je to komplet všechno, aby se na smarta bez jakéhokoliv stávajícího držáku či nosiče dalo dát kolo? Mohla bych sem nebo do zprávy poprosit foto? Jen pro sichr, jinak samozřejmě beru. Zrovna dneska jsem byla smartíkem v Lovčicích, teď jsem bez papírů a autí čeká na značky. Ale cca na přelomu ...
- pon 17 črc 2017, 14:51
- Fórum: Dotazy neregistrovaných a budoucích majitelů vozů Smart
- Téma: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)
- Odpovědi: 61
- Zobrazení: 36111
Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)
JBC moc děkuju. To nějak zvládneme.
Ta jízda "na prase" byla samozřejmě poté, co auto mělo odjeto cca 1,5 - 2 hod. nepřerušované jízdy. Jsem sice přesně podle vtipů motoristická "blondýna", ale zas ne až tak platinová :-) A samozřejmě nemám v plánu to nějak vehementně opakovat, jen jsem chtěla ...
Ta jízda "na prase" byla samozřejmě poté, co auto mělo odjeto cca 1,5 - 2 hod. nepřerušované jízdy. Jsem sice přesně podle vtipů motoristická "blondýna", ale zas ne až tak platinová :-) A samozřejmě nemám v plánu to nějak vehementně opakovat, jen jsem chtěla ...
- pon 17 črc 2017, 13:21
- Fórum: Dotazy neregistrovaných a budoucích majitelů vozů Smart
- Téma: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)
- Odpovědi: 61
- Zobrazení: 36111
Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)
Dík, Winterwolf!
- pon 17 črc 2017, 12:58
- Fórum: Dotazy neregistrovaných a budoucích majitelů vozů Smart
- Téma: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)
- Odpovědi: 61
- Zobrazení: 36111
Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)
Já řídila auto prvně po letech, tak nejsem ta pravá na doporučení. Ale byla jsem velmi překvapená, jak lehounce jde na místě vytočit volant na pný rejt. Pamatuju se, jak jsem s tím ještě v autoškole a pak v první škodověnce bojovala. Tady to je opravdu "stéblem slámy", jak píše JBC.
Pro JBC mám ...
Pro JBC mám ...
- ned 16 črc 2017, 14:42
- Fórum: Dotazy neregistrovaných a budoucích majitelů vozů Smart
- Téma: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)
- Odpovědi: 61
- Zobrazení: 36111
Re: Koupím SMARTa (jsem z Brna, dojedu si kamkoliv, chci automat)
Moc děkuju všem smartklubákům za rady a zejména JBC s extrémně šikovným parťákem a Winterwolfovi za pomoc nejen na dálku, ale i na místě. Rady k nezaplacení od tří šarmantních fešáků mi moc pomohly a ještě udělaly už tak fajn den ještě lepším .
Budu se snažit všechny rady dodržet a o další si ...
Budu se snažit všechny rady dodržet a o další si ...
- ned 16 črc 2017, 12:16
- Fórum: Koupím
- Téma: Nosič na kola pro Smart for two 450 (coupé)
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 4604
Nosič na kola pro Smart for two 450 (coupé)
Koupím nosič na kola pro Smart for two 450 (coupé). Stačí s držákem na jedno kolo. Prosím nabídněte, dojedu si.
- sob 15 črc 2017, 07:26
- Fórum: Dotazy neregistrovaných a budoucích majitelů vozů Smart
- Téma: „Klekl“! Kam ho jenom dát a jak ho opět "zvednout"?
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 9569
Re: „Klekl“! Kam ho jenom dát a jak ho opět "zvednout"?
Děkuju za tip a fajn příspěvek. Taky jsem z Brna, takže moc oceňuju!
Jen dodávám, že jsem hledala stránky a proklik nefungoval. Stačí ale zadat smart-dily.cz nebo přímo stránku, kam vás to hodí: https://slovak2.wixsite.com/smartdily
Dnes si jedu (snad) pro prvního smartíka a s kontakty na servis v ...
Jen dodávám, že jsem hledala stránky a proklik nefungoval. Stačí ale zadat smart-dily.cz nebo přímo stránku, kam vás to hodí: https://slovak2.wixsite.com/smartdily
Dnes si jedu (snad) pro prvního smartíka a s kontakty na servis v ...
- pát 14 črc 2017, 08:49
- Fórum: Aktivity
- Téma: Členské příspěvky
- Odpovědi: 1047
- Zobrazení: 82260
Re: Členské příspěvky
Pro DYK77: Dle pokynů posílám info o odeslané platbě za Wetterwachs (jestli sobotní koupě smartíka vyjde, očekávejte žádost o klubovou samolepku
)