dneska to udelalo zase. ale pri takovem cukani se zapina hned. je to divne. jako by chtela pridat ubrat, takove jakoze turovani a potom zabira normalne. ale pozoruju to tak jak ty jen za studena. noha na podlaze a spojka zabira vlazne
SMART DÍLY kde vsude hledat
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
a pri 206 tis. myslis, ze je jeste spojka v poradku?
dneska to udelalo zase. ale pri takovem cukani se zapina hned. je to divne. jako by chtela pridat ubrat, takove jakoze turovani a potom zabira normalne. ale pozoruju to tak jak ty jen za studena. noha na podlaze a spojka zabira vlazne
dneska to udelalo zase. ale pri takovem cukani se zapina hned. je to divne. jako by chtela pridat ubrat, takove jakoze turovani a potom zabira normalne. ale pozoruju to tak jak ty jen za studena. noha na podlaze a spojka zabira vlazne
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


Chrobak Ti rekne, ze spojka vydrzi 100-130t podle toho,jak se s tim jezdi. Ty jezdis dalky, tak Ti vydrzela extremne dlouho. On ma taky benzin, tam je spojka "mensi".
Mimochodem, kouknete na actuator, jestli uz ho mate posunuty na doraz smerem ke spojce. Daji se mu povolit srouby a posunout tam a zpet. Treba to pomuze.
Mimochodem, kouknete na actuator, jestli uz ho mate posunuty na doraz smerem ke spojce. Daji se mu povolit srouby a posunout tam a zpet. Treba to pomuze.
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
ja vim, ze jsu extrem
. jenom je mne vas co se vam to kazi lito 
no a vem si, ze muj problem se dnes rano po vyjeti z "teple" garaze neprojevil. asi mu zima nedela dobre
ohle rameno spojky by mohlo zpusobovat popojizdeni auta pri neutralu. neco jak mel mat00. nebo je to jedno?
no a vem si, ze muj problem se dnes rano po vyjeti z "teple" garaze neprojevil. asi mu zima nedela dobre
ohle rameno spojky by mohlo zpusobovat popojizdeni auta pri neutralu. neco jak mel mat00. nebo je to jedno?
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- mat00
- Příspěvky: 259
- Registrován: čtv 03 dub 2008, 22:13
- Bydliště: Školská 14,Svätý Peter, 946 57,Slovensko
No, ja som porovnaval rameno nove a vymenene, nebolo ohnute, ale spojka bola uz velmi zodrata, vytlcne lozisko bolo sakra zodrate , cele sa to na tom rameno hybalo. Ale inak, ja si myslim, ze ohnute rameno to moze sposobit, ale nie som v tom expert, takze na 100% ti to nepoviem:) U mna vymena spojky pomohla, vsetky zavady co som mal zmizli a auto slape ako hodinky 
Naposledy upravil(a) mat00 dne stř 17 úno 2010, 16:18, celkem upraveno 1 x.
Smart Fortwo Pure 2001 Cdi 114000 km ALU Rial Le Mans 15” - 145/55, 175/50
Smart Fortwo Pulse 2005 Cdi 40000 km ALU Coreline 15” - 175/55, 195/50 + karbónová kapota
Neuveritelné čo tie malé autíčka dokážu:D
80% mozgu tvorí kvapalina. Bohužia¾ u niektorých brzdová
!!!
Smart Fortwo Pulse 2005 Cdi 40000 km ALU Coreline 15” - 175/55, 195/50 + karbónová kapota
Neuveritelné čo tie malé autíčka dokážu:D
80% mozgu tvorí kvapalina. Bohužia¾ u niektorých brzdová
ano, ohnute rameno mi popojizdelo, kdyz jsem se snazil neco zaradit. Na neutral to nic nedela, prevodovka je vyrazena.
Jinak tyhle problemy se spojkou - se to proste musi otevrit a zjistit, co je tam vymlaceny. Premysleni co by tam mohlo byt je dobre akorat k tomu, aby clovek odhadnul, kolik to bude hold stat.
Ikdyz.... Jeden mus kamos rika "dobrej motor, ten poruchu vstřebá".
Jinak tyhle problemy se spojkou - se to proste musi otevrit a zjistit, co je tam vymlaceny. Premysleni co by tam mohlo byt je dobre akorat k tomu, aby clovek odhadnul, kolik to bude hold stat.
Ikdyz.... Jeden mus kamos rika "dobrej motor, ten poruchu vstřebá".
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
- sultana
- Smart ACE
- Příspěvky: 1215
- Registrován: stř 08 bře 2006, 11:08
- Bydliště: Praha 2+10
- Kontaktovat uživatele:
to teda jo, na f2 vypadaj dobře ty alutec a lorinser, paráda
Smart Fortwo 450 ScotchGreen+TwisterYellow+Alu Spikeline/Sportline+stainless grill+double-pipe+knight rider
http://sultana.rajce.idnes.cz/Sultana_PROMO/
Smart Fortwo 450 Midnight Blue/Raspberry Fizz+Starline
VW Golf R-line, 2.8 V6, Wolfsburg Edition
VW Touran, 1.6TDi, B&W AtrDeco Graffiti
http://sultana.rajce.idnes.cz/Sultana_PROMO/
Smart Fortwo 450 Midnight Blue/Raspberry Fizz+Starline
VW Golf R-line, 2.8 V6, Wolfsburg Edition
VW Touran, 1.6TDi, B&W AtrDeco Graffiti
Nic proti týhle nabídce - ale jelikož ten katalog je naprosto shodný jako katalog autokelly - tak mě napadlo udělat menší srovnání. A výsledek je takový, že dotyčný nabízí vybrané díly z katalogu autokelly (ne všechny) - používá dokonce naprosto shodná objednací číslo, akorát má všechno zhruba o deset procent dražší - cením si jeho podnikatelskýho talentu - ale pro zákazníka asi ne moc zajímavá nabídka 
Born stupid ? Try again...
-
Zupan87
Tak..po dlouhé době a uvažování jsem se k p. Chrobákovi nakonec dostal.. zrovna dnes.. v tom nechutným deštivím počasí.xlukas.cz píše:nooo, ja sem vcera mel hruzu z toho, ze sem slapl na plyn a auto nereagovalo. zacalo tahnout az po vetsim pridani plynu. za studena mne to delava vzdycky, ale tak moc to udelalo poprvni.
to co popisujes, tak vidim spis na spojku. mozna to rameno je vyhle. muj pripad bude nejspis podobny. zajimave je, ze uz s tim jezdim hodne pres 50 tis. a jezdi. jednoho dne ale jezdit prestane a bude zle.
byt tebou, tak to dam na servis pro tebe nejbliz smart-dily.cz. on opravuje jen smarty, takze jim rozumi. v tech mercedesech to maji jako bokovku a ... zkusenosti vetsiny jsou stejne - drahe, trva to dlouho, nevedi si rady, atd. chapu, ze si myslis, ze znackovy servis ..., ale v pripade smartu to neplati. ti bezni automechanici co smarty delaji nebo specializovani automechanici na smarty tomu rozumi casto (az se mne chce rict vzdy) vic nez ve znackovych servisech.
jeste to zvaz. usetris.
Tak jsme se seznámili... chvilku prodebatýrovali..a dal se do toho..
Bylo to jak to tu zaznělo někde... vadným aktuátorem...
Po výměně je vše ok.. auto se rozjíždí bez jakéhokoliv cuknutí.. či zádrhelu.
-
RudolfS
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
podivam se, zjistim. vydrzis to nejaky tyden? nejsu ted schopny to zjistit. odesel mne pocitac a cekam na novy. termin neznam.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- DYK77
- Smart ACE
- Příspěvky: 16926
- Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
- Bydliště: MOST
- Kontaktovat uživatele:
Auto Kelly
Originální turbodmychadla také pro Smart
Sekce Smart - TYP- motor - přeplňování
www.autokelly.cz
Originální turbodmychadla také pro Smart
Sekce Smart - TYP- motor - přeplňování
www.autokelly.cz


