Smartcars FRNDŽALICA 2010 - suhrnne informacie

srazy, propagace, financování
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jurko
Smart ACE
Příspěvky: 1394
Registrován: úte 17 bře 2009, 11:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jurko »

Jirko, bolo ti s nami niekedy zle?

Nemaj boja, vsetko v zdravi prezijes!!! :lol:
smartcars.club
_F_A_C_E_B_O_O_K/ smart.slovensko web: smartcars.club

smart fortwo coupe 450 0,6 Red, smart fortwo coupe 451 0,8cdi Crystal White, smart forfour 453 Black to Yellow, smart crossblade original 0155
Uživatelský avatar
Blanka0600
Smart ACE
Příspěvky: 1374
Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
Bydliště: Říčany u Prahy

Příspěvek od Blanka0600 »

"frndžalicu" zná asi málokdo, ale musíme poznávat nové, ne?
Dnešek bude krásnější než včerejšek
><><><><><><><><><><><><><
Smart ForFour 453, 66 kW, r. 2015
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Jirkaal - zkus si to zadat do vyhledávače :wink:
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

Jirko, nazov akcie je len v znameni tohoto napoja,ktory ako som uz vyssie pisal, obsahuje popri alkohole aj stopove mnozstvo vody.. :lol:

Neznamena to, ze Frndzalica musi vladnut kazdym z nas..proste kto bude mat chut sa "spraskat", tak to urobi nezavisle na tom, aky je nazov..my ostatni budeme len "lehce" popijat a zabavat sa...

Teda pevne v to verim, a myslim, ze to tak aj bude...navyse, ved vies, ze my na Teba dame pozor.. :wink:
Uživatelský avatar
Jirkaal
Příspěvky: 99
Registrován: pát 19 čer 2009, 22:46
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Jirkaal »

To jsem zkusil, ale není to tak zábavné jako reakce ostatních tady.

Zle mi nebylo a to dokonce ani po vydatné dávce slivovice a k tomu ořechovice.

Jinak ale už se nebojím, protože jsem našel ve vyhledávači že je to čaj. A kdo by se čaje bál?
Smart Fortwo coupe Passion MHD, 52 kW, 2009
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

presne... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Jurko
Smart ACE
Příspěvky: 1394
Registrován: úte 17 bře 2009, 11:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jurko »

nic v zlom, ale zatial ste (co sa tyka original Frndzalice) vsetci uplne mimo :lol:
smartcars.club
_F_A_C_E_B_O_O_K/ smart.slovensko web: smartcars.club

smart fortwo coupe 450 0,6 Red, smart fortwo coupe 451 0,8cdi Crystal White, smart forfour 453 Black to Yellow, smart crossblade original 0155
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

:D věřím strýčkovi Google, ale klidně mě pouč....nebo je to tajemství ? :wink:
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
SuicideHeart
Příspěvky: 46
Registrován: úte 09 bře 2010, 11:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od SuicideHeart »

ja rád skušam nové veci, aj tatranský čaj som ochutnal :D na doraz bo im došol fernet :D no bola to sila :D

A mimo, tak predbežne ja hlásim 4roch ludí :P a to... Ja a moja polovička a pekne krásne som dokopal aj segru a ona splašila nejakého nabíjača, ale kedže je smart len dvojmiestny, teda ten čo máme my, tak ona pojde smartom a ja bohužial musím iným, ale budem sa vždy drža vzadu aby som neničil spanilku abo fotky :P

Ak to teda nevadí :)
(\__/)
(+'.'+)
(")_(")
SuicideHeart
Příspěvky: 46
Registrován: úte 09 bře 2010, 11:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od SuicideHeart »

pravdepodobne od soboty ked už tak :D

A už je to potwrdené... IDeme všetci na 100% :P
(\__/)
(+'.'+)
(")_(")
Uživatelský avatar
Jurko
Smart ACE
Příspěvky: 1394
Registrován: úte 17 bře 2009, 11:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jurko »

DOLEZITE:

Aby sme teda jednoznacne vedeli, s kym ratat, prosime vsetkych zaujemcov o ucast na zraze, aby:

uhradili zalohu vy vyske 500 czk / 20 eur za 1 auto (2 ludi) na ucet

CR: 676515733 / 0300 CSOB
SR: 602486503 / 7500 CSOB

Ako poznamku pre prijemcu je NUTNE uviest vasu prezyvku na smart-clube. Zaroven ma prosim o platbe informujte sukromnou spravou, ktora bude obsahovat:
vase cele meno
vase telefonne cislo.

Tieto udaje budu pouzite len pre potreby rezervacie ubytovania, a nebudu poskytnute tretim stranam.

Zoznam prihlasenych bude zverejnovany priebezne v 1. prispevku tejto diskusie.

:wink: verim, ze tento krok najde u vas pochopenie, zaloha vam bude vratena pri vasej ucasti na zraze (nebude z nej nic platene)

Registracia na zraz SCF2010 je zavazna po uhradeni zalohy. V pripade vasej nepritomnosti na zraze bude zaloha pouzita na uhradenie uz zarezervovanych sluzieb (ubytovanie, strava,...). Usporiadatelia nenesu zodpovednost za skody na zdravi, ci majetku, ktore sposobite v priebehu zrazu sebe ci ostatnim.
smartcars.club
_F_A_C_E_B_O_O_K/ smart.slovensko web: smartcars.club

smart fortwo coupe 450 0,6 Red, smart fortwo coupe 451 0,8cdi Crystal White, smart forfour 453 Black to Yellow, smart crossblade original 0155
Uživatelský avatar
RavenS.
Smart ACE
Příspěvky: 797
Registrován: čtv 09 srp 2007, 19:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od RavenS. »

SuicideHeart píše:ja rád skušam nové veci, aj tatranský čaj som ochutnal :D na doraz bo im došol fernet :D no bola to sila :D

A mimo, tak predbežne ja hlásim 4roch ludí :P a to... Ja a moja polovička a pekne krásne som dokopal aj segru a ona splašila nejakého nabíjača, ale kedže je smart len dvojmiestny, teda ten čo máme my, tak ona pojde smartom a ja bohužial musím iným, ale budem sa vždy drža vzadu aby som neničil spanilku abo fotky :P

Ak to teda nevadí :)
OT pozdravuj segru a ze dufam ze sa vidime v skole :D
Smart Cabrio pure, 0,6 narodil sa 2001, kupeny 2006, momentalne 88000 km, cierno-oranzova
ObrázekObrázek
Smart Coupe passion, 0,6, 2001, strieborna, predany - Kosice :( ale do dobrych ruk :D
Smart Cabrio pulse, 0,6, 2001, cierno-modra, predany oproti na kopec :D
SuicideHeart
Příspěvky: 46
Registrován: úte 09 bře 2010, 11:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od SuicideHeart »

RavenS. píše:
SuicideHeart píše:ja rád skušam nové veci, aj tatranský čaj som ochutnal :D na doraz bo im došol fernet :D no bola to sila :D

A mimo, tak predbežne ja hlásim 4roch ludí :P a to... Ja a moja polovička a pekne krásne som dokopal aj segru a ona splašila nejakého nabíjača, ale kedže je smart len dvojmiestny, teda ten čo máme my, tak ona pojde smartom a ja bohužial musím iným, ale budem sa vždy drža vzadu aby som neničil spanilku abo fotky :P

Ak to teda nevadí :)
OT pozdravuj segru a ze dufam ze sa vidime v skole :D
Odovzdám :P
(\__/)
(+'.'+)
(")_(")
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

hod nam segrinu fotku do "nasich xichtiku" :wink:
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
SuicideHeart
Příspěvky: 46
Registrován: úte 09 bře 2010, 11:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od SuicideHeart »

Ked cete aby vám tu padol server tak ja jednu segrinu fotku sem dám :D:D ale varoval som vás :D:D
(\__/)
(+'.'+)
(")_(")
Odpovědět