Fotky vasich milacku

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Blanka píše:Já mám podobnou kočku.Má jen trochu kratší chlupy.:lol:
To bude australská, že je v zhůru nohama :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
nedojedl
Smart ACE
Příspěvky: 1552
Registrován: pát 07 kvě 2010, 15:34
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nedojedl »

kolik ten macek váží? :shock:
Smart ForTwo 0.6T 40 Kw rv. 2000

Podle statistik je manželství jednoznačně hlavní příčinou všech rozvodů...
Uživatelský avatar
Alena
Příspěvky: 255
Registrován: čtv 01 dub 2010, 17:40
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Alena »

Ta čičina je švagrové, je to snad peršanka a je jí asi 15 let :) já osobně mám papouška senegalského a nikdy předtím bych nevěřila, že papouch dokáže být i mazel
Obrázek
Takhle si lehne, rozhodí nožky a nechá se drbat na bříšku a pod křidélky
SMART For two 98
skype - vrbalka
Uživatelský avatar
Alena
Příspěvky: 255
Registrován: čtv 01 dub 2010, 17:40
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Alena »

No a pak taky ještě rozmazluji svého vnoučka Obrázek
Obrázek
SMART For two 98
skype - vrbalka
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Alena píše:Takhle si lehne, rozhodí nožky a nechá se drbat na bříšku a pod křidélky
Papoušek erotoman :shock: :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Alena
Příspěvky: 255
Registrován: čtv 01 dub 2010, 17:40
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Alena »

I tak by se to dalo říct :D Někdy má tendence mne přikrývat křídlem nebo i krmit *láska* Je to kluk.
SMART For two 98
skype - vrbalka
Blanka

Příspěvek od Blanka »

nedojedl píše:kolik ten macek váží? :shock:
Jestli myslíš tu mojí tak ta je malinká má jen 3,5 kg.Vypadá větší díky chlupům.
Blanka

Příspěvek od Blanka »

Alena píše:Ta čičina je švagrové, je to snad peršanka a je jí asi 15 let :) já osobně mám papouška senegalského a nikdy předtím bych nevěřila, že papouch dokáže být i mazel

Takhle si lehne, rozhodí nožky a nechá se drbat na bříšku a pod křidélky
Aleno, ten papouch je úžasný ještě nikdy jsem neviděla takhle přítulného ptáka.
A to že rozmazluješ vnoučka je v pořádku na co by asi babičky byli ,když né na rozmazlování :D Moc hezký chlapeček.Co to má v ruce za tyč?
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

V pořádku je hlavně to, že ho rozmazluješ ve smartu
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Uživatelský avatar
Alena
Příspěvky: 255
Registrován: čtv 01 dub 2010, 17:40
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Alena »

Co to má v ruce za tyč?[/quote]
Světelný meč, nebo miluje vše co svítí a bliká. Jo a taky hraje, což mu vždy nějak utlumujeme :D Ty blikadla má rád proto, že když se narodil, tak měl šedý zákal a nic jiného neviděl než světla. Má za sebou 6 operací, ale zaplapánbu vidí. Prostě motolský doktoři jsou machři. *1* Brejličky jsou nutnost a perfektně si na ně zvykl. *trsám*
SMART For two 98
skype - vrbalka
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Šikulka *1* jen tak dál
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Blanka

Příspěvek od Blanka »

Alena píše:Co to má v ruce za tyč?
Světelný meč, nebo miluje vše co svítí a bliká. Jo a taky hraje, což mu vždy nějak utlumujeme :D Ty blikadla má rád proto, že když se narodil, tak měl šedý zákal a nic jiného neviděl než světla. Má za sebou 6 operací, ale zaplapánbu vidí. Prostě motolský doktoři jsou machři. *1* Brejličky jsou nutnost a perfektně si na ně zvykl. *trsám*[/quote]

Tak to jsem ráda že to dopadlo dobře a vidí.
Mám dceru teď už jí je 15 let,ale v roce prodělala obrnu očního nervu což bylo taky děsný.Oko jí zůstalo v koutku a nemohla s ním hnout a díky lékařům z Motola na očním a neurologii se z toho dostala.Horší už to bylo když se jí to v deseti letech vrátilo a musela opět oko nosit zalepené to byl boj.Ale,zvládla to a je z ní hezká (jak jinak ) a chytrá holka.Celé dětství prožila s brýlemi a zalepeným okem,ale je v pořádku.Oko jsme rozhýbali a brýle nám zůstali-což v dnešní době nevadí protože je jich spoustu na výběr a krásných.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Blanka píše:...ještě nikdy jsem neviděla takhle přítulného ptáka..
*VV*
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
nedojedl
Smart ACE
Příspěvky: 1552
Registrován: pát 07 kvě 2010, 15:34
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nedojedl »

no jó tady zas někdo myslí přítulným ptá.em co? :lol:
Smart ForTwo 0.6T 40 Kw rv. 2000

Podle statistik je manželství jednoznačně hlavní příčinou všech rozvodů...
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

To mi připomíná "Kua hoši guten tag"
Iris, takového ptáka jsi ještě neviděla co ? :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět