Lepsi je nebourat aneb tady je Houzarovo
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
rozsudek jeste neni pravomocny.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- Blanka0600
- Smart ACE
- Příspěvky: 1374
- Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
- Bydliště: Říčany u Prahy
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
ja myslim, ze ne. driv jenom nestihali informovat o vsech, ted se jim to dari diky tomu, ze je jich min.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- Blanka0600
- Smart ACE
- Příspěvky: 1374
- Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
- Bydliště: Říčany u Prahy
- Blanka0600
- Smart ACE
- Příspěvky: 1374
- Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
- Bydliště: Říčany u Prahy
- DYK77
- Smart ACE
- Příspěvky: 16926
- Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
- Bydliště: MOST
- Kontaktovat uživatele:
My jsme neměli žádné sedačky a jsme tady do dnes. Z toho vyplývá, že za smrt dětí nemůže sedačka a je jakákoliv, ale hovado co nezná svoje hranice.
Jinak včera jsem šel po ulici a na křižovatce padla zelená. Mercedes odbočující vlevo vypálil vpřed a v protilehlém rohu křižovatky mu ustřelil předek a zodpovědně narval pravé přední kolo na obrubník
Tak popojel ještě kousek a šel se podívat co udělal. Samozřejmě řídil nějakej mlaďas, páseček se sestřihem alá Nedvěd, co si půjčil od papánka auto a krásně mu ho ošetřil
Předevčírem jsem jel se sousedem pro nějaký věci. Původně jsem ho chtěl poslat napřed a jet svým, ale pak jsem si řekl o nic nejde, alespoň se svezu novou Thalií. Hned na začátku mi málem vyklopil dědu co jel s námi. Rozjel se a děda ještě neseděl a neměl zavřený dveře. Pak jel pomalu rádoby opatrně. 35Km ujel maximální rychlostí do 70Km/h pořád jen za 4 nebo 3 a po vsi to tůroval na dvojáka. Jelikož už byla tma a začalo mrholit, přišlo další zděšení, když jsem zjistil, že si neumí dát dálkový a pustit stěrače. Všechno řešil přiblikáváním světelnou houkačkou a pouštěním ostřikovačů, kdy následně dojde k jednomu setření okna, takže pak bylo vidět úplný ho..o. Horor pokračoval dál. Projel s námi nejméně dvě křižovatky, aniž by si to uvědomil, takže nás málem sestřelil z pravé strany kamion. V momentě kdy jsme byli uprostřed křižovatky jsem ho viděl od sebe asi na takových 30m. Každou druhou zatáčku i tu nepřehlednou projížděl v protisměru, takže když jsme se jednou potkali s autem, měl jsem vážně dost. Nevím jak to ten člověk v protisměru udělal, ale nějak to vzal za krajnici a minul nás. Dovedu si představit jak musel nadávat, ču...i určitě lítali vzduchem jak vlaštovky. Pak mě taky děsilo jak najíždí do zatáček. Prostě jel konstantní rychlostí i do takové zatáčky o které se nedalo pochybovat, že bude prudká, protože v cestě stál barák - řadové domy. Na poslední chvíli vzal volantem a strhnul to. Nejméně 3x v takové situaci vypustil nesměle z tlamy " adopdele " .
Je naprosto nevyzpytatelnej a nebezpečnej, ani jsem netušil, že někdo může jezdit takhle strašně. Nedávno ho někdo vzal na zadek. Jestli se potkal s někým jako on, tak už se nedivím ničemu.

Jinak včera jsem šel po ulici a na křižovatce padla zelená. Mercedes odbočující vlevo vypálil vpřed a v protilehlém rohu křižovatky mu ustřelil předek a zodpovědně narval pravé přední kolo na obrubník
Předevčírem jsem jel se sousedem pro nějaký věci. Původně jsem ho chtěl poslat napřed a jet svým, ale pak jsem si řekl o nic nejde, alespoň se svezu novou Thalií. Hned na začátku mi málem vyklopil dědu co jel s námi. Rozjel se a děda ještě neseděl a neměl zavřený dveře. Pak jel pomalu rádoby opatrně. 35Km ujel maximální rychlostí do 70Km/h pořád jen za 4 nebo 3 a po vsi to tůroval na dvojáka. Jelikož už byla tma a začalo mrholit, přišlo další zděšení, když jsem zjistil, že si neumí dát dálkový a pustit stěrače. Všechno řešil přiblikáváním světelnou houkačkou a pouštěním ostřikovačů, kdy následně dojde k jednomu setření okna, takže pak bylo vidět úplný ho..o. Horor pokračoval dál. Projel s námi nejméně dvě křižovatky, aniž by si to uvědomil, takže nás málem sestřelil z pravé strany kamion. V momentě kdy jsme byli uprostřed křižovatky jsem ho viděl od sebe asi na takových 30m. Každou druhou zatáčku i tu nepřehlednou projížděl v protisměru, takže když jsme se jednou potkali s autem, měl jsem vážně dost. Nevím jak to ten člověk v protisměru udělal, ale nějak to vzal za krajnici a minul nás. Dovedu si představit jak musel nadávat, ču...i určitě lítali vzduchem jak vlaštovky. Pak mě taky děsilo jak najíždí do zatáček. Prostě jel konstantní rychlostí i do takové zatáčky o které se nedalo pochybovat, že bude prudká, protože v cestě stál barák - řadové domy. Na poslední chvíli vzal volantem a strhnul to. Nejméně 3x v takové situaci vypustil nesměle z tlamy " adopdele " .
Je naprosto nevyzpytatelnej a nebezpečnej, ani jsem netušil, že někdo může jezdit takhle strašně. Nedávno ho někdo vzal na zadek. Jestli se potkal s někým jako on, tak už se nedivím ničemu.
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
my sme nemeli ani pasy. resp. sme se v zadu neuvazovali. ja sem lehaval za zadnim oknem
sedacky jsou komercni zalezitost. nekde se vydelavat musi.
sedacky jsou komercni zalezitost. nekde se vydelavat musi.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


Jsem ráda za tebe, že jsi to přežil.
Dřív opravdu sedačky nebyly, pamatuju si, jak jsem jako malá stávala za předníma sedačkama a s takou jsme zpívali jak na lesy. Ale řekla bych, že tehdy ( asi tak rok 88 - 89 ) nebyl tak hustý provoz, lidi nejezdili jako prasata a tudíž bylo na cestách bezpečněji. Ale jestli jo nebo ne...težko říct
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek
Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek
Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
- Blanka0600
- Smart ACE
- Příspěvky: 1374
- Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
- Bydliště: Říčany u Prahy
dřív sice nebyly sedačky ani pásy - ale taky na silnicích mnohem menší provoz a ta auta, co jezdila taky nebyla zdaleka tak silná, takže to bylo celé úplně o něčem jiném. Ale, že by sedačky byly úplně na nic, to bych teda zase neřekla. To je jako s připoutáním - výjímečně, když někdo havaruje a není připoutaný, zachrání mu to život, ale je to jen malé procento, ve většině případů je to naopak
Dnešek bude krásnější než včerejšek
><><><><><><><><><><><><><
Smart ForFour 453, 66 kW, r. 2015
><><><><><><><><><><><><><
Smart ForFour 453, 66 kW, r. 2015
- DYK77
- Smart ACE
- Příspěvky: 16926
- Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
- Bydliště: MOST
- Kontaktovat uživatele:
Já neřekl, že jsou sedačky na nic, při tom co se děje na silnicích, je to dobrá věc. Pro řidiče je to pohoda když ví, že má ratolest pevně přikšírovanou a nehrozí tak riziko, že mu ze srandy zakryje obě oči. Ze židle mě zvedá jen názor čtenářů Blesku, kteří tvrdí, "že za smrt dětí mohou špatné dětské sedačky".
- houzar
- Smart ACE
- Příspěvky: 6950
- Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
- Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
http://video.idnes.cz/?idvideo=V101124_ ... zpravy_sha
24. listopadu 2010 12:06, aktualizováno 13:26
Středočeští policisté a záchranáři dopoledne vyjížděli k vážné dopravní nehodě. Nedaleko Říčan se na frekventované silnici 101 srazilo nákladní auto s fabií. Pro jejího vážně zraněného řidiče přiletěl vrtulník.
24. listopadu 2010 12:06, aktualizováno 13:26
Středočeští policisté a záchranáři dopoledne vyjížděli k vážné dopravní nehodě. Nedaleko Říčan se na frekventované silnici 101 srazilo nákladní auto s fabií. Pro jejího vážně zraněného řidiče přiletěl vrtulník.
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin



