Palivo (nafta) unik nekde u motoru??
- peopleshk
- Příspěvky: 195
- Registrován: ned 10 led 2010, 16:15
- Bydliště: Praha 3, Hradec Kralove
- Kontaktovat uživatele:
Palivo (nafta) unik nekde u motoru??
Ahoj vsichni, nesetkal se nekdo s unikem nafty na smart 800 Cdi?? Tece to jak krava a nevim odkud, common rail v pohode, hadice OK, ale nekde to proste utika a nevim kde? Nevite nekdo odkud to tento???
PURE 800 CDi, Numeric - CABRIO, modro cerny dabel, speciální edice 
a
Audi A6 Avant 1,9 TDi.... velky auto je taky potreba
a
Audi A6 Avant 1,9 TDi.... velky auto je taky potreba
Re: Palivo (nafta) unik nekde u motoru??
Filtr nafty jsi kontroloval ? Kdy to tece ? Co znamena "tece to jak krava" ? Ja si pod tim predstavim, neco jako ze prdnul nejmin vodovodni řad....peopleshk píše:Ahoj vsichni, nesetkal se nekdo s unikem nafty na smart 800 Cdi?? Tece to jak krava a nevim odkud, common rail v pohode, hadice OK, ale nekde to proste utika a nevim kde? Nevite nekdo odkud to tento???
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Tlakové čerpadlo
Lidi prosím poraďte mi. Mě začala z malinkého kapání, už skoro odtíkat nafta. Dneska se mi na to rodinny opravař kouknul a že to teče z tlakoveho čerpadla a že to ještě nikdy nedělal(smarta neopravoval), ale že to bude asi chtít nove čerpadlo (přiližne 40 000,-). Ale jestli to stačí jenom přetěsnit, tak bych byla moooc rada. Jestli jste to už někdo delali tak mě prosím uklidněte 
Smart ForTwo cdi Pulse r. 2002 model 2003 
- peopleshk
- Příspěvky: 195
- Registrován: ned 10 led 2010, 16:15
- Bydliště: Praha 3, Hradec Kralove
- Kontaktovat uživatele:
Re: Tlakové čerpadlo
Ahoj, mel jsem ten stejny problem, staci to pretesnit, neni treba nove cerpadlo.... Zacalo to kapanim nafty a pak uz to skoro teklo proudem. Takze jak jsem rekl pretesnit a mas klid..... Delal mi to znamy v Hk a je to uz rok a je to v pohode..... 
PURE 800 CDi, Numeric - CABRIO, modro cerny dabel, speciální edice 
a
Audi A6 Avant 1,9 TDi.... velky auto je taky potreba
a
Audi A6 Avant 1,9 TDi.... velky auto je taky potreba
Kdyz uz to budete delat, zkuste to nafotit. At je fotodokundamentace, kde to cerpadlo je, jak to vypada kdyz tece a jak se rozebira.Ikoja píše:JJ kdyby neco dam vedet. Az to bude hotove tak napisu jak jsem dopadla. Zatim pa Dasa
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
to je zatim porad zadarmo.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279

