Jarní vymetání výfuků 2011 - vyhodnocení, fotky, názory ...

srazy, propagace, financování
Odpovědět
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Ano, je to smart Jirky38. Tak, smártíká vím, přezdívku vím...zas nevím obličej :lol:
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Uživatelský avatar
Blanka0600
Smart ACE
Příspěvky: 1374
Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
Bydliště: Říčany u Prahy

Příspěvek od Blanka0600 »

tak máš aspoň úkol pro příští sraz, pokud se tedy zúčastníte oba dva :lol:
Dnešek bude krásnější než včerejšek
><><><><><><><><><><><><><
Smart ForFour 453, 66 kW, r. 2015
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Ano, ano, slibuju, napravím. Letos jsme dojeli tak na čas, takže bylo jen chvilkové povídání a pak už byl šrumec mazec...
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Uživatelský avatar
marko583
Smart ACE
Příspěvky: 508
Registrován: pon 06 bře 2006, 20:55
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marko583 »

Blanka0600 píše:fotky máte všichni moooc krásný, ale ostatní se neuražte, ale Marko vede *1*
dakujem za pochvalu... asi som nie nadarmo vliekol so sebou 15 kg fotovybavy :lol: a aj ked fotografia neni o technike, prave technika vyrazne posuva moznosti a vysledny efekt... ale podstatne je vidiet, potom to uz len spravne zachytit
Smart Roadster Coupe 2003 - ano, je to tak, pokorili sme 230.000 km. povodny motor, prevodovka a dokonca aj aktuator... Akurat spojka sa odporucala do vecnych lovist pri 210.000 km a 10 rokoch prevadzky. A odisiel uz aj starter, ci alternator a preventivne je tam aj nove turbo.
Jaguar XJR 1996 - 203.000 km nova vydreva na ceste, daka lakovacka porobena, opat vyzera ako ozajstne auto
Mercedes Vito Marco Polo 2000 - milion kilometrov, ale to byvanie kde chces nicim nenahradis
Hyundai Atos 2004 - 92.000 km a s tym sa da ist furt plny a aj tak to nejde :-)))
Oltcit Club 1988 - rozobraty do srobika a vyvarena karoseria, nachystana na lakovanie...

Kto brzdi, prehrava...
Jan Radil
Příspěvky: 15
Registrován: pon 19 říj 2009, 16:28
Bydliště: Přerov

sraz JVV 2011

Příspěvek od Jan Radil »

Sraz JVV 2011


Zdravíme všechny Smráky,
Máme taky pár připomínek k letošnímu srazu v Lednici.

Začneme těmi dobrými:
-po příjezdu do Lednice jsme byli mile překvapeni hojnou účastí smartíků na nádvoří, seřazení dokola bylo opravdu působivé

- procházka krásným parkem kolem rybníků s množstvím ptactva a krásné kvetoucí stromy i traviny, jakož i vyhlídka z minaretu , byla pastvou pro oko i duši

- prohlídka Templářských sklepů v Čejkovicích se nám taky líbila

- vrcholem srazu pro nás byla nedělní návštěva termálních lázní v Rakousku, kde jsme si krásně odpočinuli

Teď trochu kritiky k pořadatelům.

- nelíbilo se nám, že se z Lednice odjíždělo na oběd aniž by byli všichni účastníci srazu na místě u aut - prostě se odjelo a zbytek po hledání cesty dorazil sám a později
- o porcích a gramáži oběda by se dalo taky polemizovat, byly inzerovány větší porce, aby se všichni najedli, ale za to organizátoři v důsledku nemohli, ale ozvat se na místě mohli
- po prohlídce sklepů mělo nastat ubytování, ale nám nebyl nikdo schopen říct, kde jsme vlastně v Čejkovicích ubytovaní abychom si tam dojeli, naopak po nějaké době čekání nás jeden z pořadatelů zavedl místo na ubytovnu do kravína, jak jsme zjistili posléze, ubytovna byla naproti- nechápu jen, proč se někdo z pořadatelů, nebo jimi pověřený člen z blízkého okolí nezajel podívat kam a do čeho se vlastně jde, mohlo se předejít spoustě dotazů a zbytečného čekání
- na ubytovně jsme si vyřídili samostatné spaní, aniž bychom museli doplácet 4 volná lůžka na pokoji a podle sdělení pana „správce“ v tom neviděl vůbec žádný problém a ne jak inzerovali pořadatelé, že by se muselo každé volné lůžko platit
- po večeři jsme očekávali nějakou společnou zábavu, ale družit se nebo i přisednout v restauraci rozdělené na „kóje“ šlo jen těžko, tak jsme navrhli zajít do vedlejšího podniku na bowling, kam jsme se také přesunuli a velmi dobře jsme se tam asi 3 hodiny bavili, potom jsme se rozloučili a odjeli spát
- za celou dobu za námi nikdo ze smráků nepřišel, takže výtku, že se tam šel nakonec někdo podívat a my jsme tam nebyli prostě neberu
- když bylo zajištěno ubytování v Zemědělské a.s. v Čejkovicích PROČ nebyly využity volné přilehlé společenské prostory / salonek 55 osob a více a velký sál až pro 500 osob/, kde by se dala zajistit i strava a večerní posezení pro všechny
- i když bylo pořadateli doporučeno natankovat plné nádrže, při jízdě do lázní v Rakousku se i tak stálo u čerpací stanice a o zakufrování po cestě se už snad ani zmiňovat nebudu, to se může stát každému, ne? – ale tolikrát…..
- Tak, to by bylo asi tak všechno, co jsme ke srazu chtěli sdělit. Jsou to naše pocity a připomínky.
- V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat Markétě s přítelem za krásné autíčko, udělalo nám opravdu radost.
- Velký dík patří přátelům ze Slovenska, Moravy a Čech tiež za pozvání na bohatou nedělní snídani, za což jim ještě jednou děkujeme- tak příště na oplátku.
Honza a Majka
Hanz Přerov
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Re: sraz JVV 2011

Příspěvek od xlukas.cz »

diky za pochvalu, je dobre, ze se vam na srazu libilo.
Jan Radil píše:- nelíbilo se nám, že se z Lednice odjíždělo na oběd aniž by byli všichni účastníci srazu na místě u aut - prostě se odjelo a zbytek po hledání cesty dorazil sám a později
nemohli sme se ohlizet na nezodpovednost nekterych ucastniku, kteri si neprecetli program a nebyli vcas pripraveni k odjezdu. ostatne proto mel kazdy mapku kama se pojede a kam se pojede, takze se i opozdilci mohli presunout do mista obeda. s oliim sme byli v kontaktu, takze ani on nebyl ponechan osudu na pospas.

- po večeři jsme očekávali nějakou společnou zábavu, ale družit se nebo i přisednout v restauraci rozdělené na „kóje“ šlo jen těžko, tak jsme navrhli zajít do vedlejšího podniku na bowling, kam jsme se také přesunuli a velmi dobře jsme se tam asi 3 hodiny bavili, potom jsme se rozloučili a odjeli spát
po veceri byla naplanovana individualni zabava. jsme dospeli lidi a neni potreba nam ani vam rikat co ma kdo delat. co jsem pozoroval, tak i v te sklepni restauraci byla zabava velice dobra. kdo chtel, bavil se, kdo nechtel nudil se. myslim si, ze minimalne dva stoly se bavily skvele = 24 lidi. dalsich 10 lidi, ktere jsem videl se taky nenudilo. a vlastne i vy co jste odesli do vedlejsiho podniku jste meli o zabavu ostarano :-)

- když bylo zajištěno ubytování v Zemědělské a.s. v Čejkovicích PROČ nebyly využity volné přilehlé společenské prostory / salonek 55 osob a více a velký sál až pro 500 osob/, kde by se dala zajistit i strava a večerní posezení pro všechny
exkurze i vecere byla zajistena v ramci vinarskych zavodu cejkovice. pouze na ubytovani jsme zneuzili konkurencni zemedelske druzstvo. presun z vinarskych zavodu na druhy konec cejkovic by byl zbytecne komplikovany.

diky za podnetne nazory. presne takto sem si to predstavoval. strucne, jasne bez emoci. diky tomu sem ti i mohl odpovedet proc to bylo takto a ne jinak. zkratka byl to zamer. budu se tesit, ze se priste zase nekde potkame. tentokrat sme na sebe nemeli cas.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
dyno
Příspěvky: 671
Registrován: sob 19 dub 2008, 20:23
Bydliště: Praha 4 - přes park od Gibona

Příspěvek od dyno »

- na ubytovně jsme si vyřídili samostatné spaní, aniž bychom museli doplácet 4 volná lůžka na pokoji a podle sdělení pana „správce“ v tom neviděl vůbec žádný problém a ne jak inzerovali pořadatelé, že by se muselo každé volné lůžko platit
Já si ještě dovolím reagovat na tohle a to zejména proto, že jsem v tom osobně zainteresován. Nevím, co jste si zařídili vy, ale já jsem v sobotu oba dva ubytovací komplexy navštívil a v obou jsem vysvětloval jaká je situace. Celkem jsme měli rezervováno 17 míst navíc, která jsme neobsadili (buď, že ty lidi nepřijeli vůbec, nebo účast zrušili den předem) Abych pravdu řekl, tak jsem si připadal dost hloupě, když jsem jim tohle vysvětloval, přesto v obou prostorách souhlasili, že volná lůzka platit chtít nebudou, což považuji za úspěch. Tu informace, že nevíme, jestli je po nás budou chtít volná místa zaplatit nebo ne jsem na forum psal již několik týdnů předem ato nikdo netušil, jak to nakonec dopadne. Právě proto, že všech 52 rezervovaných míst bylo na moje jméno jsem považoval za nutné tohle dořešit a také dohlídnout na to, že nikdo nespí na pokoji s někým, s kým spát nechce. To považuji za osobní úspěch a jelikož tím nevznikli žádné zbytečné náklady, tak jsme ve finále mohli vrátit všechny zaplacené zálohy a to i těm lidem, kteří jí původně zpět dostat neměli právě proto, že zrušili svoje ubytování a našli si jiné.

Ono se ne nadarmo říká, že po bitvě je každý generál...
Born stupid ? Try again...
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

K tomu * Black listu * Rád bych podpořil Xlukase a souhlasím s tím co tam vložil.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Mili_K
Příspěvky: 207
Registrován: pon 26 kvě 2008, 19:04
Bydliště: Prachatice

Příspěvek od Mili_K »

Perfektné fotky..... :D
Smart Forfour 1.5 Passion Aut.
Ford Mondeo TDCi Titanium ´09
Mili_K
Příspěvky: 207
Registrován: pon 26 kvě 2008, 19:04
Bydliště: Prachatice

Příspěvek od Mili_K »

xlukas.cz píše: jinak hlaska sobotniho dne: nekdo nam snedl testoviny
hlaska sobotniho vecera: prava moravska finska vodka

Len pre doplnenie:
Najpoužívanejšia veta sobotného večera: "Dve finské, prosím"
Smart Forfour 1.5 Passion Aut.
Ford Mondeo TDCi Titanium ´09
Uživatelský avatar
Dana
Příspěvky: 194
Registrován: sob 20 úno 2010, 12:49
Bydliště: Bzenec

Příspěvek od Dana »

ráda bych sem přímo taky dala fotku , ale netuším jak
Dana
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Danuš..fotku sem přímo vložíš tak...
že někam na net nahraješ své fotky, vytvoříš album a nahraješ...např. na Rajče (rajce.net)

Když jsou fotky nahrané na nějakém webu, klikneš na danou fotku (otevřeš si ji), znovu klikneš -ale pravým tlačítkem myši a vybereš možnost Kopírovat adresu obrázku.

přijdeš sem do tématu, nad tímto okénkem kam píšeš odpovědi jsou takové zkratky(tagy) a vybereš tlačítko IMG, ihned za to vložíš tu zkopírovanou adresu obrázku a znovu klikneš na tlačítko IMG

odešleš...

jde to pochopit?
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
Dana
Příspěvky: 194
Registrován: sob 20 úno 2010, 12:49
Bydliště: Bzenec

Příspěvek od Dana »

Obrázek
Dana
Uživatelský avatar
Dana
Příspěvky: 194
Registrován: sob 20 úno 2010, 12:49
Bydliště: Bzenec

Příspěvek od Dana »

Je to tam. Díky za radu, dalo se to pochopit *trsám*
Dana
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

super! a btw tuto fotku jsem již obdivovala při prohlížení foteček, moc hezké!
Mám co mám a jsem za to ráda
Odpovědět