Dnes to byl Smart Day. Potkal jsem pí Singerovou, někteří si na ní jistě pamatují z dob založení klubu. Docela často jí vídám na Vinohradské třídě, ale vždy to pěkně kalí

Ale dnes jsme jeli proti sobě u Flory a pozdravili se po delší době. Stále žluté F2, hvězdičky a ten pěkný nárazník, co jí dělal Petr Chrobák.
Dále na Barrandově bílé F2 s modelem F2 na palubce; nebyl jsem si jistý, tak jsem dal leták.
A nakonec slečně pochutnávající si na zmrzlině a celkem novou SPZ a počítám i čerstvými papíry na Kubáni v Edenu, když byla červená

Smart Fortwo 450 ScotchGreen+TwisterYellow+Alu Spikeline/Sportline+stainless grill+double-pipe+knight rider
http://sultana.rajce.idnes.cz/Sultana_PROMO/
Smart Fortwo 450 Midnight Blue/Raspberry Fizz+Starline
VW Golf R-line, 2.8 V6, Wolfsburg Edition
VW Touran, 1.6TDi, B&W AtrDeco Graffiti