Politika a politikaření

Kecy které nejsou k věci
Odpovědět
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Nedávno jsem viděl pořad o tom, jak americká technologie nemá konkurenci. Konkrétně tam mluvili o bitevních vrtulnících a ruskou techniku tam ukazovali jako šrot z doby vietnamské války - Mi24 Známý z filmu Rambo II. a III. Dobře nám tu vyplachujou hlavy.

http://www.youtube.com/watch?v=kLfWyjb- ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=GNdKfDNw ... re=related
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
vendys

Příspěvek od vendys »

Jóóó, něco rozhodně konkurenci nemá. A to je americká propaganda. A našim politikům či dalším celebritám už koukají z americké zadnice jenom kramfleky.
Uživatelský avatar
nedojedl
Smart ACE
Příspěvky: 1552
Registrován: pát 07 kvě 2010, 15:34
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nedojedl »

:-)))
Smart ForTwo 0.6T 40 Kw rv. 2000

Podle statistik je manželství jednoznačně hlavní příčinou všech rozvodů...
Uživatelský avatar
nedojedl
Smart ACE
Příspěvky: 1552
Registrován: pát 07 kvě 2010, 15:34
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nedojedl »

máš pravdu dyku, ale na druhou stranu, amíci se né hned se vším chlubí viz ( http://tn.nova.cz/magazin/historie/tech ... inook.html ) aby jim to každej hned neskopčil. Ty bys soupeři taky hned neodkryl všechny karty. :wink:
Smart ForTwo 0.6T 40 Kw rv. 2000

Podle statistik je manželství jednoznačně hlavní příčinou všech rozvodů...
vendys

Příspěvek od vendys »

Jasně, ta věc, se kterou americký rambové vlítli na Usámu, taky nebyl normální vrtulník. Zkoušel jsem o něm hledat něco na netu a ani uk. Ale rusáci se taky nebudou chlubit s top technologií. Prostě ani jedna ze stran neni blbá, mají špičkovou techniku a ve finále bych nebyl vůbec překvapenej, pokud by rusáci s amíkama normálně spolupracovali.
Za nitky už se přeci dávno netahá v zájmu států či národů. Za nitky se tahá v zájmu byznysu. Ostatně, když se člověk dozví, odkud třeba bral prachy Adolf Hitler, tak jenom žasne. A to je věc stará skoro století. Od tý doby finanční žraloci zcela jistě "vylepšili" taktiku.
A co se vyplachování hlavy médii týče, radši to nebudu komentovat. Pro mě je většina novinářů největší bezpáteřní verbeš. Dal bych jim lopaty a poslal opravovat silnice, aspoň by dělali něco užitečnýho a já bych němel vyklepaný tlumiče a zadnici.
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

DYK77 píše:Nedávno jsem viděl pořad o tom, jak americká technologie nemá konkurenci. Konkrétně tam mluvili o bitevních vrtulnících a ruskou techniku tam ukazovali jako šrot z doby vietnamské války - Mi24 Známý z filmu Rambo II. a III. Dobře nám tu vyplachujou hlavy.

http://www.youtube.com/watch?v=kLfWyjb- ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=GNdKfDNw ... re=related
Jenže v Rambovi nelétal žádnej Hind (kod NATO pro Mil Mi-24) ale pouze a jenom filmaři upravená francouzská Aerospatiela As 330 Puma. nemluvě o tom že Hind do vietnamské války nezasáhl.
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

OK se nehádám o tom jaká replika v Rambovi létala a jestli se daný typ objevoval ve vietnamské válce, ale v tom filmu to měl být právě tenhle Mi. Na každý pád šlo o úplně o jinou pointu.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
vendys

Příspěvek od vendys »

Fakta o Libyi před agresí:

• HDP na osobu 14 192 dolarů (Wikipedie uvádí 13 593)
• HDI (Index lidského rozvoje) 0,755
• Podpora v nezaměstnanosti 730 dolarů měsíčně
• Každý člen rodiny na sociálních dávkách obdrží za rok 1 000 dolarů
• Plat zdravotních sester je 1 000 dolarů měsíčně
• Každý nově narozený občan obdrží 7 000 dolarů
• Každé nově uzavřené manželství obdrží od státu 64 000 dolarů na zakoupení bydlení
• Daně a poplatky jsou zakázány
• Chcete-li začít podnikat, obdržíte od státu finanční pomoc ve výši 20 tisíc dolarů
• Vzdělání a zdravotní péče je zdarma
• Máte zájem o studium v zahraničí? Proč ne, platí to stát
• Pro vícečetné rodiny existují obchody se symbolickými cenami za základní potraviny
• Poplatky v lékárnách nejsou
• Půjčky na automobily a bydlení jsou bezúročné
• Jsou zakázány služby realitních agentur

Nevim jak ostatní, ale já jsem kvůli téhle válce, která je i naše, :evil: a fakt mě to s...
Uživatelský avatar
nedojedl
Smart ACE
Příspěvky: 1552
Registrován: pát 07 kvě 2010, 15:34
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nedojedl »

Smart ForTwo 0.6T 40 Kw rv. 2000

Podle statistik je manželství jednoznačně hlavní příčinou všech rozvodů...
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

zdánlivě nesouvisejí příběh mě inspiroval
taky přemýšlíte co bude až se všechno razantně zdraží a jak z toho překonat strach?
http://zpravy.idnes.cz/muz-spadl-z-komi ... zpravy_stk
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

ještě že už jsme zatočili s tou korupcí-100 mld pak nemůže být zneužito
http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot ... ?id=713013
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
sultana
Smart ACE
Příspěvky: 1215
Registrován: stř 08 bře 2006, 11:08
Bydliště: Praha 2+10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sultana »

při tomhle jsem se smíchy málem počůral :lol: :lol: :lol:
http://www.barrandov.tv/66994-politicka ... e-4-9-2011
hlavně první čtvrthodinka :!:
Smart Fortwo 450 ScotchGreen+TwisterYellow+Alu Spikeline/Sportline+stainless grill+double-pipe+knight rider
http://sultana.rajce.idnes.cz/Sultana_PROMO/
Smart Fortwo 450 Midnight Blue/Raspberry Fizz+Starline
VW Golf R-line, 2.8 V6, Wolfsburg Edition
VW Touran, 1.6TDi, B&W AtrDeco Graffiti
Uživatelský avatar
nedojedl
Smart ACE
Příspěvky: 1552
Registrován: pát 07 kvě 2010, 15:34
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nedojedl »

http://www.novinky.cz/domaci/245319-kal ... ratka.html

klukovi fandím, škoda že po tom Kalopraseti něco nehodil, třeba granát...
Smart ForTwo 0.6T 40 Kw rv. 2000

Podle statistik je manželství jednoznačně hlavní příčinou všech rozvodů...
Uživatelský avatar
nedojedl
Smart ACE
Příspěvky: 1552
Registrován: pát 07 kvě 2010, 15:34
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nedojedl »

sultana píše:při tomhle jsem se smíchy málem počůral :lol: :lol: :lol:
http://www.barrandov.tv/66994-politicka ... e-4-9-2011
hlavně první čtvrthodinka :!:
dost dobrý :wink: ovšem než se tam octl ten pokřivený vondra
Smart ForTwo 0.6T 40 Kw rv. 2000

Podle statistik je manželství jednoznačně hlavní příčinou všech rozvodů...
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

nedojedl píše:klukovi fandím, škoda že po tom Kalopraseti něco nehodil, třeba granát...
Jako spratek to asi je, ale vybral si správnej cíl, takže v tomto případě to vidím jako oboustranně prospěšné ponaučení :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět