Lepsi je nebourat aneb tady je Houzarovo

Kecy které nejsou k věci
Odpovědět
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

vím,že je to neštěstí ale přecházet čtyřproudovku večer v tomhle počasí to by si troufl jen málokrerý orientační běžec
http://tn.nova.cz/zpravy/doprava/duchod ... miste.html
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Nehoda, kdy řidič zabil oba malé chlapce, přejel je 2x...je něco tak strašného :-( nevím, co si o tom myslet, po nehodě si klidně sedí na lavičce a kouří..??? A trest "až" 10 let? Je mi z toho zle

http://www.novinky.cz/krimi/251019-ridi ... chvat.html
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Je to strašný, musel bejt nějak mimo, normální člověk by to nemohl udělat.
Dneska večer jim tam zapálím dvě svíčky a mezi ně dám model Smartíka. :cry:

http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/vaz ... -deti.html
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Druzeta píše:Je to strašný, musel bejt nějak mimo, normální člověk by to nemohl udělat.
Dneska večer jim tam zapálím dvě svíčky a mezi ně dám model Smartíka. :cry:

http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/vaz ... -deti.html
chválihodný počin

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/epil ... 17903.html
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Druzeta píše:Je to strašný, musel bejt nějak mimo, normální člověk by to nemohl udělat.
Dneska večer jim tam zapálím dvě svíčky a mezi ně dám model Smartíka. :cry:

http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/vaz ... -deti.html
Děkujeme!
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Tak jsem tam včera byl a je to tam strašný, spousta plyšáků, hraček, stovky svíček, pořád tam choděj lidi a něco jim tam nosej. :cry: :(
Je to tam uzký a jsou tam stopy od gum jak to auto tam jezdilo dokola, ale hrozně malej průměr toho kolečka, musel mít plnej rejd a hodně plynu jinak by to tam takhle nemohl utočit, pak ho to asi vyneslo do té zdi, nevím nechápu to. :cry: Proč je přejel dvakrát.
Trvalej pobyt měl psanej na magistrátu a jel tam pro někoho do herny, v sobotu v poledne, tak co to může bejt za existenci, takovýhle individua můžou takhle kohokoliv přejet, je to hrozný. :cry:
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Blanka

Příspěvek od Blanka »

Druzeta píše:Tak jsem tam včera byl a je to tam strašný, spousta plyšáků, hraček, stovky svíček, pořád tam choděj lidi a něco jim tam nosej. :cry: :(
Je to tam uzký a jsou tam stopy od gum jak to auto tam jezdilo dokola, ale hrozně malej průměr toho kolečka, musel mít plnej rejd a hodně plynu jinak by to tam takhle nemohl utočit, pak ho to asi vyneslo do té zdi, nevím nechápu to. :cry: Proč je přejel dvakrát.
Trvalej pobyt měl psanej na magistrátu a jel tam pro někoho do herny, v sobotu v poledne, tak co to může bejt za existenci, takovýhle individua můžou takhle kohokoliv přejet, je to hrozný. :cry:
Včera večer byl ve zprávách(řidič),lituje toho,ale přesto těm chlapečkům to život nevrátí.Vymlouvá se na epileptický záchvat-nechápu jak může řídit.je to hrozné neštěstí.
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Ten záchvat bych pochopil, ale nesedí mi tam že nejdřív couval a pak zařadil jedničku a jel dopředu, jel Fiatem a ten má zpátečku a jedničku úplně na druhý straně, sice nejsem doktor ale nějakej záchvat jsem viděl a ten kdo ho má tak spíš strnule dělá to co začal, takže by třeba furt couval.
Že nemá autem jet je věc druhá, osobně znám taky takovýho umělce a ten si jezdí vesele jako když se nechumelí a nikdo mu to nezakáže, takovejch bude hodně. :(
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

ehm, nechcu tu psat kacirske veci. nevim, jak se citi clovek, ktery ma zachvat, ale ... jednak co v tu chvili delal spolujezdec, ktery vedle neho sedel? zadruhe, ja si myslim, ze jsu zdravy clovek, tak uz se mne stalo, ze se mne pri jizde z kopce udelalo spatne. bylo to na dalnici. asi zmena tlaku. bylo to nahle, nepredvidatelne, kdybych omdlel, mohl sem litat po dalnici od svodidla ke svodidlu, na bezpecne zastaveni nebylo kde, protoze tam byly svodidla a most. jak rychle to prislo, tak po vyjizdeni do kopce to zase odeslo. no a ted mne nadavejte, ze ohrozuju ostatni ridice.
Naposledy upravil(a) xlukas.cz dne úte 22 lis 2011, 20:56, celkem upraveno 1 x.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Nečekaně se to může stát každému, ale tenhle se s tím léčil a věděl o tom problému a stejně jezdil dál.
Uživatelský avatar
nedojedl
Smart ACE
Příspěvky: 1552
Registrován: pát 07 kvě 2010, 15:34
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nedojedl »

xlukas.cz píše: no a ted mne nadavejte, ze ohrozuju ostatni ridice.
ohrožuješ ostatní řidiče!!! ty ty ty !!! :lol:
Smart ForTwo 0.6T 40 Kw rv. 2000

Podle statistik je manželství jednoznačně hlavní příčinou všech rozvodů...
Uživatelský avatar
Michal71
Příspěvky: 273
Registrován: pát 04 dub 2008, 22:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Michal71 »

K tomu případu s usmrcenými dětmi. Neměli by stíhat i tu majitelku auta? sama řekla že o jeho záchvatech věděla a to mu půjčí auto? Ona lítost je sic hezká ale co to komu pomůže, vžijte se do stavů rodičů kteří přišlo o své děti a také do stavu prarodičů kteří to možná pro ně bohužel přežili, nebo si to budou do konce života dávat za svou vinu
SMART CityCoupe 0,6 (40)
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Michal71 píše:K tomu případu s usmrcenými dětmi. Neměli by stíhat i tu majitelku auta? sama řekla že o jeho záchvatech věděla a to mu půjčí auto? Ona lítost je sic hezká ale co to komu pomůže, vžijte se do stavů rodičů kteří přišlo o své děti a také do stavu prarodičů kteří to možná pro ně bohužel přežili, nebo si to budou do konce života dávat za svou vinu
http://zpravy.idnes.cz/pri-zachvatu-by- ... zpravy_meb
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Odpovědět