http://www.novinky.cz/domaci/253959-mla ... -lidu.html
Nechápu, že když někdo třeba v opilosti by jen zvedne pravou ruku, nebo nakreslí hákáč a už po něm Policajti okamžitě jdou. A komoušům prochází něco takového "veřejně"
Abychom nezůstali zakonzervováni, připojili jsme se k Facebooku, kde nás najdete TADY!
Je toho mraky, spousta argumentů, spousta informací. Člověk aby rok četl a pak teprv soudil, a toho, nebo onoho. A to ještě zdaleka nemáme všechny informace.Jen bych vzpomenul, likvidaci našeho zbrojního průmyslu v zájmu cizích zbrojovek, jeho šílenou amnestii, kdy vypustil z vězení i vrahy a pedofily a má tak na svědomí mnoho životů. Vzpomínám, jak v TV prohlásil, že podepsal spolupráci s StB. Nezapomenutelná je jeho zrada Jugoslávie - humanitární bombardování. (Bratři Srbové byli jediní, kteří nám šli na pomoc když nás ohrožoval Hitler). Podpora válek v Iráku, Libii. Nezapomenu na jeho poradce z řad KSČ a StB, atd. Nezapomenu na jeho lži v projevu v roce 1989, za které se neomluvil. Zradil český národ pro cizí zájmy. To je vše.