zatim tam mam vicko od spreje, ale na to vzdycky zapomenu a vypadne mne na zem. lidi cumi co se deje.
kdyby mel nekdo z vyrazene nadrze hlasim se. nechcu kupovat nahrazky, protoze ty bych nepovesil na ten deklik.
diky.
Abychom nezůstali zakonzervováni, připojili jsme se k Facebooku, kde nás najdete TADY!



