Členské příspěvky
Taky vám zasílám nějakou korunku
Máme se synatorem oba ForFour a těšíme se na prní náš sraz s váma všema.Kdypak něco bude?
- Blanka0600
- Smart ACE
- Příspěvky: 1374
- Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
- Bydliště: Říčany u Prahy
Ahoj, právě o nadcházejícím víkendu se koná sraz v Bratislavě
pořádají ho naši slovenští kolegové: FRNDŽALICA 2012, termín přihlášení je sice už uzavřený, ale jak Jurko (organizátor) psal, dá se domluvit SZ (= PM).
Dnešek bude krásnější než včerejšek
><><><><><><><><><><><><><
Smart ForFour 453, 66 kW, r. 2015
><><><><><><><><><><><><><
Smart ForFour 453, 66 kW, r. 2015
- DYK77
- Smart ACE
- Příspěvky: 16926
- Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
- Bydliště: MOST
- Kontaktovat uživatele:
7.865,-Kč aktuální stav
+ příspěvky
odečten :
- Nákup plotteru ( více zde : http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=4198 )
- Platba za pronájem WWW prostoru
+ příspěvky
odečten :
- Nákup plotteru ( více zde : http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=4198 )
- Platba za pronájem WWW prostoru
Taky jsem něco poslal... Ani bych to sem nepsal, ale neměl bych tu zpětnou kontrolu, že peníze dorazily na správné místo. Takhle, pokud jsem je poslal někam jinam, se může někdo zeptat, co to kecám, když nic nedorazilo...
450 City Coupé MC01 - havarováno, zrušeno
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus - prodáno
52A Crossblade
Michalak C7
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus - prodáno
52A Crossblade
Michalak C7


