naše xichtíky ;)
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
to je takova hromadna fotka 
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- DYK77
- Smart ACE
- Příspěvky: 16926
- Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
- Bydliště: MOST
- Kontaktovat uživatele:
Tak pokud by byl zájem o trička, přejděme do tohoto tématu :kačenka píše:Dyku, myslím že kdyby byl zájem, poradil bys nám jak a kde nejlíp udělat taky takový pěkný trička s nickama? Je to super nápad, protože se stejně všichni známe podle přezdívek, takhle se pak budeme na příští kalbě líp orientovat, v nejhoršim zase budem vypadat jako úchyláci, ale na to jsme si už zvykli
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=237
Bílý podklad jsme zvolili proto, že logo je kombinací světlých a tmavých barev, takže pokud jde o barvu podkladu, nesmí se v tom utápět žlutá ani černá. Dobře by to mohlo být vidět také na červené, ale tu já moc nemusím, takže jsme dali neutrální bílou, protože na černé by se to utopilo. Vlastně by se to utápělo na všech barvách co nám tam nabízeli a navíc neměli zrovna od všech barev všechny velikosti a my to nechávali dělat tři dny před srazem, tak to byla jedna velká rychlovka, hlavně aby něco bylo. Návrh jsem spíchnul v Corelu během pár minut a davaj do reklamky.
Jak psala Kimby, je to udělaný čistě a kvalitně. Triko vyšlo na 300,- a nějaké drobné. Kdo by netrval na tom mít na triku logo, ale stačila by mu jen přezdívka, popřípadě WWW, tak si může vybrat z několika barev látky a jen tomu přizpůsobit písmo, aby bylo na podkladu vidět.
Když pošlete konkrétní návrhy s obrázky v dobré kvalitě ( čím jednodušší, tím levnější práce garfika - převod do křivek ) , tak vám to můžeme nechat vyrobit a pošleme.
Použitý text je psaný fontem Blipo ( dostupný jen za poplatek
-
autodiagnostika

