http://michalmaly.blog.idnes.cz/c/57168 ... chach.html

Abychom nezůstali zakonzervováni, připojili jsme se k Facebooku, kde nás najdete TADY!
to tedy opravdu za to stojí, to musím potvrditDYK77 píše:Kdo ještě nečetl ... stojí to za to ...


xlukas.cz píše:asi zacnu podporovat ty protimensinove strany.
lenku dnes otravovali v tramvaji a kdyz vystupovali, tak od jednoho pry dostala facku![]()