TOM TOM navigace

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět
Panter

TOM TOM navigace

Příspěvek od Panter »

Ahoj, mate tuhle skvelou navigaci? Jak jste na tom se softwarem a nejnovejsimi mapami?

Mam prvni verzi TomTom V1(soft v6.xx) a rozjel jsem ted novy software 8.010 a mapy 8.10 Western+Central Europe a 8.05 Eastern Europe.

Kdyby nekdo chtel poradit, neni problem.

Start navigace 8)

Obrázek
Misto sipky ukazujici vozidlo jsem si dal malinkateho smartika, co mam jako avatar *srd1*
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: TOM TOM navigace

Příspěvek od Pajik »

Tak ja si koupil pod stromecek Evolve a pujdu to vratit. Mam vysokou skolu a stejne se s tim nedokazu naucit zachazet. Proste me to rozciluje, tak je to neintuitivni a nedotazene.

- co nastavim se nastavi jen nachvilku, takze to musim donekonecna nastavovat znovu (tolerance prekroceni rychlosti treba)
- SW je nedotazeny graficky, je to pomale
- pro aktualizace map se musi na PC nainstalovat programek, ktery je bude stahovat. Akorat pise vytrvale chybu a pada. Starsi stabilni verze nejsou k dispozici. Ceske stranky maji zakaznickou podporu, ktera nefunguje.
- nemuzu nastavit detailneji kriteria pro vypocitavani cesty, takze kdyz treba nastavim, ze chci cestu Praha - Srni metodou Rychle, jel jsem po ulickach IV. tridy a malem jsem si vyrazil zuby.

Fakt strasny. Jdu to vymenit za TomToma...
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Panter

Příspěvek od Panter »

dalsi vyleceny :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dawe
Smart ACE
Příspěvky: 817
Registrován: úte 16 led 2007, 21:39
Bydliště: Ostrava - Šenov

Příspěvek od Dawe »

mama tomtoma akorat v mobilu a mozna by se mi hodily novejsi mapy
tomtoma ma 6.01
a mapy 652.1204
da se neco s tim vymyslet je to tvoreno na symbian tak nevim
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
Panter

Příspěvek od Panter »

u mobilu je to trosicku jiny, jestli chces muzu ti doporucit warforum, je tam k mobilnimu tomtomu pekny link...
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Na symbian jsou poslední mapy 675.1409 Western and Central Europe a 680.1536 Eastern Europe.Novější do symbianu nejdou použít.
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Máme jinou značku (Dynavix), přesto po 3/4 roční zkušeností s navigací....tvrdím, že mapa je mapa. Sem tam pomohla, ale zázrak to není.

TomToma jsem měla jen v mobilu a tak nějak to samé
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
road-star
Smart ACE
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv 14 pro 2006, 21:50
Bydliště: Praha 4 Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od road-star »

TomTom Rulez! 8) Taky jsem hned vyměnil šipku na navigaci za naší rocketku :)
A smart fan of the Smart club without a Smart car anymore. That's fun. And that's smart. :wink:
Panter

Příspěvek od Panter »

kimby píše:Máme jinou značku (Dynavix), přesto po 3/4 roční zkušeností s navigací....tvrdím, že mapa je mapa. Sem tam pomohla, ale zázrak to není.
Na to ti reknu jedine, jsou navigace a pak je TomTom :wink:
Panter

Příspěvek od Panter »

road-star píše:TomTom Rulez! 8) Taky jsem hned vyměnil šipku na navigaci za naší rocketku :)
8) :P *srd1* *1* O---O
*DM*

Příspěvek od *DM* »

jj,souhlas s Panterem,měl jsem kdysi navigaci MY GUIDE,rychle se ji zbavil a koupil loni TOMTOMA 920 T,frknul jsem do ní nedávno nejnovější mapu a super.
Sjezdil jsem vloni po srazech celou republiky a nenechalo me to ani jednou ve štychu.
Takže jak píše Panter,jsou navigace a je TOMTOM.
emilkal

Příspěvek od emilkal »

Ahoj prosím tě jak máš upevněnou navigaci TOMTOM XL ve smártíku? Dík za odpověď. :)
Uživatelský avatar
road-star
Smart ACE
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv 14 pro 2006, 21:50
Bydliště: Praha 4 Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od road-star »

já ho nemám XL, take to není dotaz na mě *pisk*
A smart fan of the Smart club without a Smart car anymore. That's fun. And that's smart. :wink:
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

road-star píše:já ho nemám XL, take to není dotaz na mě *pisk*
Jasně, víme že ty ho máš XXL :D
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Uživatelský avatar
road-star
Smart ACE
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv 14 pro 2006, 21:50
Bydliště: Praha 4 Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od road-star »

*okurka*
A smart fan of the Smart club without a Smart car anymore. That's fun. And that's smart. :wink:
Odpovědět