Jarni vymetani vyfuku 2009 ( DISKUSE )
SOUHRNNÉ_INFORMACE_O_SRAZU_ZDE...
Pokuď máš nějaký seznam ubytování tak ho sem dej,ale chtělo by to něco co bude kousek od sebe,pokud bude večer nějaká chlastací akce,tak aby se nemuselo jít na ubytování 5km.
Pokuď máš nějaký seznam ubytování tak ho sem dej,ale chtělo by to něco co bude kousek od sebe,pokud bude večer nějaká chlastací akce,tak aby se nemuselo jít na ubytování 5km.
Naposledy upravil(a) Druzeta dne úte 17 bře 2009, 08:28, celkem upraveno 1 x.
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
sem ne. udelej prosim nove tema (bez ot) a tam at se hlasi jen zadosti o ubytovani.kimby píše:Jelikož se plánoval Krumlov na podzim, ale kvůli SmartParádě byl Krumlov odložen na jaro, mám od podzimu kontakty i maily...takové rozjednané ubytování s majiteli hotelů(penzionů), aby samozřejmě byli co nejblíže sobě, je jasné, že do jednoho místa se nevejdeme, také jsem koukala na možnost parkování(nejlépe uzavřeného).
Budete-li mít zájem, mohu sem ty možnosti dát, včetně ceny a stanoví-li se termín, do kdy se musí lidi přihlásit (se zájmem o rezervaci ubytování), můžeme to zajistit. Ja jasné, že mohou nastat mimořádnosti na poslední chvíli...
Jen to navrhuji... co třeba do 31. března....se napsat, kdo bude mít zájem, pak dle počtu lidí..
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


-
Oldrich Salek
- Příspěvky: 195
- Registrován: úte 17 úno 2009, 15:58
- Bydliště: Havířov-Suchá
- Kontaktovat uživatele:
JVV 2009
Jsem sice novej ale taky jsem myslel že to ubytování bude někde pohromadě ,já byl v Krumlově asi před 30 lety ,tak abych nemusel volat měštáky at mě zavedou na hotel .A už vubec nemám přehled i když jsem ty ubytování prohlížel kde bych to měl schánět.Takže kdyby se to nějak objednávalo hromadně a byla někde volná postel,asi pojedu solo,někdo musí doma hlídat,tak se hlásím,nerad bych spal ve
to bych asi nepřežil .Jinak program beru až to pivo které nepiju a flintu od vojny nemusím ,ale přizpusobím se většině 
FOR TWO 800CDI SPORTLINE WEBASTO
FOR TWO COUPE BLACK
Toyota RAV 4
FOR TWO COUPE BLACK
Toyota RAV 4
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
sam
doporucoval bych vzit sebou snachu
gibon ji pohlida
gibon ji pohlida
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


-
Petr Kačmář
Re: JVV 2009
..též nováček...pohromadě by to bylo lepší,...já pivo piju a v Krumlově je dobrééé...flintu nemusím...doly ano,lanovka super...hlavně,že bude sranda...
Oldřich Šálek píše:Jsem sice novej ale taky jsem myslel že to ubytování bude někde pohromadě ,já byl v Krumlově asi před 30 lety ,tak abych nemusel volat měštáky at mě zavedou na hotel .A už vubec nemám přehled i když jsem ty ubytování prohlížel kde bych to měl schánět.Takže kdyby se to nějak objednávalo hromadně a byla někde volná postel,asi pojedu solo,někdo musí doma hlídat,tak se hlásím,nerad bych spal veto bych asi nepřežil .Jinak program beru až to pivo které nepiju a flintu od vojny nemusím ,ale přizpusobím se většině
- DYK77
- Smart ACE
- Příspěvky: 16926
- Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
- Bydliště: MOST
- Kontaktovat uživatele:
Re: JVV 2009
Petr Kačmář píše:..též nováček...
Chlapi, sledujte toto téma http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... 3092#63092Oldřich Šálek píše:Jsem sice novej
a pokud to s účastí myslíte vážně, zaregistrujte se.
Díky
Naposledy upravil(a) DYK77 dne stř 11 bře 2009, 10:40, celkem upraveno 1 x.
- DYK77
- Smart ACE
- Příspěvky: 16926
- Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
- Bydliště: MOST
- Kontaktovat uživatele:
Dnes jsme na tom s Davidem a Xlukasem zamakali. Fakt u toho sedíme od rána a máme již vyřešené ubytování. K rezervování pokoje je potřeba se zaregistrovat dle vzoru. Bližší info najdete vždy zde:
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... 3615#63615
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... 3615#63615
- DYK77
- Smart ACE
- Příspěvky: 16926
- Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
- Bydliště: MOST
- Kontaktovat uživatele:
Potřebujeme spíše poradit s časovým harmonogramem
Pokud se má něco stihnout navrhuji sraz už v 10:00. To by však pro většinu znamenalo výjezd ještě před 6:00 ranní.
Xlukas navrhuje shromáždění na náměstí v Českých Budějovicích a spojit to s cca dvouhodinovým obědem. Nejsem proti, ale dá se to vyřešit i shromážděním před naším hotelem v Č.Krumlově.
Po obědě by se slušelo ubytovat se. Zkrátka vzít klíče a zaplatit. To je asi na hodinu.
Pak prohlídka nějaké turistické atrakce v ČK. Jenže to už je skoro 15:00 a např. v grafitovém dole je to poslední prohlídka do které se všichni nevejdeme.
Xlukas navrhuje rozdělit celou skupinu. 1/2 na zámek nebo lanovku , druhá 1/2 do dolu.
Já navrhuji skupinu nedělit a více pořešit prostoje. Nechci spěch, ale čas by se dal ušetřit obědem hned vedle hotelu a zatím co by jiní dojídali, ti první najedení už by si vyřizovali ubytování, takže by nevznikla u recepce fronta.
Asi v 18:00 nebo 19:00 by začala cca dvouhodinová večeře, takže od 21:00 by mohl začít dvouhodinový bowling a volná zábava
Jednotlivé činnosti nelze na sebe nalepit. Je nutné prohlídnout mapu a zahrnout do harmonogramu také přesuny. Vše musí mít nějakou rezervu, protože vždy dojde k nějakému zdržení.
Takže to sem dávám k připomínkování a pokud má někdo nápad jak navrhnout časovou osu a co do toho vložit, tak sem s tím.
Pokud se má něco stihnout navrhuji sraz už v 10:00. To by však pro většinu znamenalo výjezd ještě před 6:00 ranní.
Xlukas navrhuje shromáždění na náměstí v Českých Budějovicích a spojit to s cca dvouhodinovým obědem. Nejsem proti, ale dá se to vyřešit i shromážděním před naším hotelem v Č.Krumlově.
Po obědě by se slušelo ubytovat se. Zkrátka vzít klíče a zaplatit. To je asi na hodinu.
Pak prohlídka nějaké turistické atrakce v ČK. Jenže to už je skoro 15:00 a např. v grafitovém dole je to poslední prohlídka do které se všichni nevejdeme.
Xlukas navrhuje rozdělit celou skupinu. 1/2 na zámek nebo lanovku , druhá 1/2 do dolu.
Já navrhuji skupinu nedělit a více pořešit prostoje. Nechci spěch, ale čas by se dal ušetřit obědem hned vedle hotelu a zatím co by jiní dojídali, ti první najedení už by si vyřizovali ubytování, takže by nevznikla u recepce fronta.
Asi v 18:00 nebo 19:00 by začala cca dvouhodinová večeře, takže od 21:00 by mohl začít dvouhodinový bowling a volná zábava
Jednotlivé činnosti nelze na sebe nalepit. Je nutné prohlídnout mapu a zahrnout do harmonogramu také přesuny. Vše musí mít nějakou rezervu, protože vždy dojde k nějakému zdržení.
Takže to sem dávám k připomínkování a pokud má někdo nápad jak navrhnout časovou osu a co do toho vložit, tak sem s tím.




