Jarni vymetani vyfuku 2009 ( DISKUSE )

srazy, propagace, financování
Zamčeno
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

SOUHRNNÉ_INFORMACE_O_SRAZU_ZDE...

Pokuď máš nějaký seznam ubytování tak ho sem dej,ale chtělo by to něco co bude kousek od sebe,pokud bude večer nějaká chlastací akce,tak aby se nemuselo jít na ubytování 5km.
Naposledy upravil(a) Druzeta dne úte 17 bře 2009, 08:28, celkem upraveno 1 x.
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

To je jasné, že to musí být kousek od sebe...večer si k tomu sednu a zkopíruji to sem...
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

kimby píše:Jelikož se plánoval Krumlov na podzim, ale kvůli SmartParádě byl Krumlov odložen na jaro, mám od podzimu kontakty i maily...takové rozjednané ubytování s majiteli hotelů(penzionů), aby samozřejmě byli co nejblíže sobě, je jasné, že do jednoho místa se nevejdeme, také jsem koukala na možnost parkování(nejlépe uzavřeného).

Budete-li mít zájem, mohu sem ty možnosti dát, včetně ceny a stanoví-li se termín, do kdy se musí lidi přihlásit (se zájmem o rezervaci ubytování), můžeme to zajistit. Ja jasné, že mohou nastat mimořádnosti na poslední chvíli...

Jen to navrhuji... co třeba do 31. března....se napsat, kdo bude mít zájem, pak dle počtu lidí..
sem ne. udelej prosim nove tema (bez ot) a tam at se hlasi jen zadosti o ubytovani. ;-)
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Lukáši, nechám to na Dykovi..podklady mu dám

Dále na večerní zábavu
http://www.bowlingck.cz/#AKCE
Obrázek
Mám co mám a jsem za to ráda
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Dáme bowling? Máme tu dost profíků v clubu :-)
Mám co mám a jsem za to ráda
Oldrich Salek
Příspěvky: 195
Registrován: úte 17 úno 2009, 15:58
Bydliště: Havířov-Suchá
Kontaktovat uživatele:

JVV 2009

Příspěvek od Oldrich Salek »

Jsem sice novej ale taky jsem myslel že to ubytování bude někde pohromadě ,já byl v Krumlově asi před 30 lety ,tak abych nemusel volat měštáky at mě zavedou na hotel .A už vubec nemám přehled i když jsem ty ubytování prohlížel kde bych to měl schánět.Takže kdyby se to nějak objednávalo hromadně a byla někde volná postel,asi pojedu solo,někdo musí doma hlídat,tak se hlásím,nerad bych spal ve O--O to bych asi nepřežil .Jinak program beru až to pivo které nepiju a flintu od vojny nemusím ,ale přizpusobím se většině *VV*
FOR TWO 800CDI SPORTLINE WEBASTO
FOR TWO COUPE BLACK
Toyota RAV 4
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

sam :?: doporucoval bych vzit sebou snachu :wink:
gibon ji pohlida 8)
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

xlukas.cz píše:sam :?: doporucoval bych vzit sebou snachu :wink:
gibon ji pohlida 8)
No jistě snachy sebou. Pane Houzar vemte taky!
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Petr Kačmář

Re: JVV 2009

Příspěvek od Petr Kačmář »

..též nováček...pohromadě by to bylo lepší,...já pivo piju a v Krumlově je dobrééé...flintu nemusím...doly ano,lanovka super...hlavně,že bude sranda... :lol:
Oldřich Šálek píše:Jsem sice novej ale taky jsem myslel že to ubytování bude někde pohromadě ,já byl v Krumlově asi před 30 lety ,tak abych nemusel volat měštáky at mě zavedou na hotel .A už vubec nemám přehled i když jsem ty ubytování prohlížel kde bych to měl schánět.Takže kdyby se to nějak objednávalo hromadně a byla někde volná postel,asi pojedu solo,někdo musí doma hlídat,tak se hlásím,nerad bych spal ve O--O to bych asi nepřežil .Jinak program beru až to pivo které nepiju a flintu od vojny nemusím ,ale přizpusobím se většině *VV*
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: JVV 2009

Příspěvek od DYK77 »

Petr Kačmář píše:..též nováček...
Oldřich Šálek píše:Jsem sice novej
Chlapi, sledujte toto téma http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... 3092#63092
a pokud to s účastí myslíte vážně, zaregistrujte se.
Díky :wink:
Naposledy upravil(a) DYK77 dne stř 11 bře 2009, 10:40, celkem upraveno 1 x.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Dnes jsme na tom s Davidem a Xlukasem zamakali. Fakt u toho sedíme od rána a máme již vyřešené ubytování. K rezervování pokoje je potřeba se zaregistrovat dle vzoru. Bližší info najdete vždy zde:
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... 3615#63615
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

já jsem pro motokáry, více jak pro 4kolky (ty jsou z mého pohledu pro mě více nebezpečné, těžké na ovládání a i dračice Moni málem přišla o koleno)...motokáry *1*
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Já jsem pro motokáry.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Potřebujeme spíše poradit s časovým harmonogramem :roll:
Pokud se má něco stihnout navrhuji sraz už v 10:00. To by však pro většinu znamenalo výjezd ještě před 6:00 ranní.

Xlukas navrhuje shromáždění na náměstí v Českých Budějovicích a spojit to s cca dvouhodinovým obědem. Nejsem proti, ale dá se to vyřešit i shromážděním před naším hotelem v Č.Krumlově.

Po obědě by se slušelo ubytovat se. Zkrátka vzít klíče a zaplatit. To je asi na hodinu.

Pak prohlídka nějaké turistické atrakce v ČK. Jenže to už je skoro 15:00 a např. v grafitovém dole je to poslední prohlídka do které se všichni nevejdeme.
Xlukas navrhuje rozdělit celou skupinu. 1/2 na zámek nebo lanovku , druhá 1/2 do dolu.

Já navrhuji skupinu nedělit a více pořešit prostoje. Nechci spěch, ale čas by se dal ušetřit obědem hned vedle hotelu a zatím co by jiní dojídali, ti první najedení už by si vyřizovali ubytování, takže by nevznikla u recepce fronta.

Asi v 18:00 nebo 19:00 by začala cca dvouhodinová večeře, takže od 21:00 by mohl začít dvouhodinový bowling a volná zábava

Jednotlivé činnosti nelze na sebe nalepit. Je nutné prohlídnout mapu a zahrnout do harmonogramu také přesuny. Vše musí mít nějakou rezervu, protože vždy dojde k nějakému zdržení.

Takže to sem dávám k připomínkování a pokud má někdo nápad jak navrhnout časovou osu a co do toho vložit, tak sem s tím.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Zamčeno