Známemichmartin píše:všichni jsou ochotný
tak sami pro sebe ...
Jarni vymetani vyfuku 2009 ( DISKUSE )
- DYK77
- Smart ACE
- Příspěvky: 16926
- Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
- Bydliště: MOST
- Kontaktovat uživatele:
SOUHRNNÉ_INFORMACE_O_SRAZU_ZDE...
Za některý lidi už jsem taky přestal brát šichty , když něco potřebují slibují hory doly, a když člověk fakt nutně potřebuje, tak to maj hrozně nabitý. Když ne náhradní volno, tak ani prachy za přesčas je nemotivují, a pak že maj málo 
Ted mne napadlo neudelame nejaky propagacni letacek na sraz na A4
Davat to za sterac ve folii misto tech malych upoutavek na club.
Mozna by to zabralovic nez rozdavat letacek, jak neco vidim tak ho tam pridam ale nikdo se moc nepridava.
Ten sraz by mohl byt docela dobre lakadlo
Davat to za sterac ve folii misto tech malych upoutavek na club.
Mozna by to zabralovic nez rozdavat letacek, jak neco vidim tak ho tam pridam ale nikdo se moc nepridava.
Ten sraz by mohl byt docela dobre lakadlo
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
- houzar
- Smart ACE
- Příspěvky: 6950
- Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
- Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
hvězdicová jízda do Krumlova
Dave píše ,že je lepší jet ve skupině a tak navrhuju místa seskupení:
severní morava-DAVE zajistí/Ostrava/
jižní morava-olli 05+Stas1-zajistí/Brno+slovensko
západní morava-Houzar/třeš/
až budeme znát čas a místo srazu-upřesníme
cesta stejná jaká bude v srpnu do ZELL am SEE
Rád rozdávám ůkoly
severní morava-DAVE zajistí/Ostrava/
jižní morava-olli 05+Stas1-zajistí/Brno+slovensko
západní morava-Houzar/třeš/
až budeme znát čas a místo srazu-upřesníme
cesta stejná jaká bude v srpnu do ZELL am SEE
Rád rozdávám ůkoly
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
- road-star
- Smart ACE
- Příspěvky: 1352
- Registrován: čtv 14 pro 2006, 21:50
- Bydliště: Praha 4 Nusle
- Kontaktovat uživatele:
Dal bych to na A2!Dawe píše:Ted mne napadlo neudelame nejaky propagacni letacek na sraz na A4
Davat to za sterac ve folii misto tech malych upoutavek na club.
Mozna by to zabralovic nez rozdavat letacek, jak neco vidim tak ho tam pridam ale nikdo se moc nepridava.
Ten sraz by mohl byt docela dobre lakadlo
A smart fan of the Smart club without a Smart car anymore. That's fun. And that's smart. 
Nechci ti brát iluze, ale rozhodně nepočítej že někdo z Ostravy pojede 400km na sraz jenom proto že jsi mu dal pozvánku za stěrač.Dawe píše:Ted mne napadlo neudelame nejaky propagacni letacek na sraz na A4
Davat to za sterac ve folii misto tech malych upoutavek na club.
Mozna by to zabralovic nez rozdavat letacek, jak neco vidim tak ho tam pridam ale nikdo se moc nepridava.
Ten sraz by mohl byt docela dobre lakadlo
I tady na foru jsou lidi kteří potřebujou s ledasčím poradit, ale na sraz nepojedou ani 50km.
- houzar
- Smart ACE
- Příspěvky: 6950
- Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
- Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
nebo na A0 a mohli bysme to držet všichniroad-star píše:Dal bych to na A2!Dawe píše:Ted mne napadlo neudelame nejaky propagacni letacek na sraz na A4
Davat to za sterac ve folii misto tech malych upoutavek na club.
Mozna by to zabralovic nez rozdavat letacek, jak neco vidim tak ho tam pridam ale nikdo se moc nepridava.
Ten sraz by mohl byt docela dobre lakadlo
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
- houzar
- Smart ACE
- Příspěvky: 6950
- Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
- Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
souhlasím s Druzetou a už několikrát jsem tady psal,že akce je naprosto ale naprosto dobrovolná a nelze nikoho kdo nechce nutitDruzeta píše:Nechci ti brát iluze, ale rozhodně nepočítej že někdo z Ostravy pojede 400km na sraz jenom proto že jsi mu dal pozvánku za stěrač.Dawe píše:Ted mne napadlo neudelame nejaky propagacni letacek na sraz na A4
Davat to za sterac ve folii misto tech malych upoutavek na club.
Mozna by to zabralovic nez rozdavat letacek, jak neco vidim tak ho tam pridam ale nikdo se moc nepridava.
Ten sraz by mohl byt docela dobre lakadlo
I tady na foru jsou lidi kteří potřebujou s ledasčím poradit, ale na sraz nepojedou ani 50km.
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
I tady na foru jsou lidi kteří potřebujou s ledasčím poradit, ale na sraz nepojedou ani 50km.Druzeta píše:Ten sraz by mohl byt docela dobre lakadlo
bohuzel
sosat informace se jim hodi, ale aby pomohli udelat show, tak na to jsou lini.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


dufam ze nepatrim k tym zlym
ja mam len dotaz za ten program ze ci sa dohodne teraz niekedy ako to bude presne vyzerat alebo az tam. mozno by nebolo zle to riesit anketou alebo tak nejak... teda nechcem vam do toho rypat. toto je len dotaz
len som zvedava ze na co sa uz mozem tesit

ja mam len dotaz za ten program ze ci sa dohodne teraz niekedy ako to bude presne vyzerat alebo az tam. mozno by nebolo zle to riesit anketou alebo tak nejak... teda nechcem vam do toho rypat. toto je len dotaz
Smart Cabrio pure, 0,6 narodil sa 2001, kupeny 2006, momentalne 88000 km, cierno-oranzova


Smart Coupe passion, 0,6, 2001, strieborna, predany - Kosice
ale do dobrych ruk 
Smart Cabrio pulse, 0,6, 2001, cierno-modra, predany oproti na kopec

Smart Coupe passion, 0,6, 2001, strieborna, predany - Kosice
Smart Cabrio pulse, 0,6, 2001, cierno-modra, predany oproti na kopec
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
vsecko je uz naplanovane a domluvene, jenom cekame na potvrzeni terminu a objemu od poskytovatelu sluzeb.
diskuze uz skoncila, davno se preslo k realizaci. myslim, ze budete urcite nadmiru spokojeni.
diskuze uz skoncila, davno se preslo k realizaci. myslim, ze budete urcite nadmiru spokojeni.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


takze presny program je zatial tajny?
lebo ako som tak citala tie aktivity boli len navrhovane a vsetky sa asi nedaju zrealizovat... mozno som necitala pozorne 
Smart Cabrio pure, 0,6 narodil sa 2001, kupeny 2006, momentalne 88000 km, cierno-oranzova


Smart Coupe passion, 0,6, 2001, strieborna, predany - Kosice
ale do dobrych ruk 
Smart Cabrio pulse, 0,6, 2001, cierno-modra, predany oproti na kopec

Smart Coupe passion, 0,6, 2001, strieborna, predany - Kosice
Smart Cabrio pulse, 0,6, 2001, cierno-modra, predany oproti na kopec

