Informace o clenech Clubu
tak tak stačí podat prázdný papír a pak v klidu dodatečný a pokud vím když to má člověk dobře spočítaný že nic neplatí tak to v klidu dávám až to dodělám protože z neodevzdání a nezaplacení "ničeho" běží penále ve výši "nic" "alespoň teda zatím s tím nikdy problém neměl 
SMART ForTwo MC01 0,6 40kw 2000 Tweety edition - žluásek
i když asi hodně záleží jakýho kdo máte úředníka... osobně mám různý finančáky a na jednom z nich je všechno problém a všechno mám špatný a dokonce ze mně tahaj i papíry na který nemaj nárok pod pohrůžkou kontrol
a na druhým jsem nikdy žádný problém neměl a když mají něco vrátit tak se sami připomínaj... takže je to jako všechno o lidech a jejich výkladu a uplatňování zákona
SMART ForTwo MC01 0,6 40kw 2000 Tweety edition - žluásek
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
bud v klidu. ono se to casem zmeni. delaji tam pravidelne co par let kolecko a meni si lidi. aby nemohli podvadet a brat uplatky.
mne budou vracet, tak sem byl v klidu. ale oni jsou uz zvykli, ze i dph posilam pozde
mne budou vracet, tak sem byl v klidu. ale oni jsou uz zvykli, ze i dph posilam pozde
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


v tych eurach som tie cisla nevedela ale vedela som ze je to tak nejak. a ked tam nieco nie je vyplnene alebo tak tak ho ani nevezmudodo555 píše:u nas je pokuta za neodovzdanie DP do 31.3. od 66€ do 16.500€, takze to radsej podavam nacas
Smart Cabrio pure, 0,6 narodil sa 2001, kupeny 2006, momentalne 88000 km, cierno-oranzova


Smart Coupe passion, 0,6, 2001, strieborna, predany - Kosice
ale do dobrych ruk 
Smart Cabrio pulse, 0,6, 2001, cierno-modra, predany oproti na kopec

Smart Coupe passion, 0,6, 2001, strieborna, predany - Kosice
Smart Cabrio pulse, 0,6, 2001, cierno-modra, predany oproti na kopec
Ahoj, dalsi novacek se hlasi do klubu
Jmenuju se Ales a do Smarta jsem se "zamiloval" pred tremi tydny. Predtim jsem jen tak matne tusil, ze takova krasna mala auticka existuji, ale to bylo asi tak vsechno... No a pak jsem mel najednou moznost ho kratce ridit a bylo to 
Ted uz mam tyden vlastniho, podarilo se mi v rekordne kratkem case poridit predvadeci Smart Fortwo Coupe Passion ve Smart Center Praha (Daimler). Rok vyroby 2008, najeto 9000 km. Jsem z nej nadsenej, na jezdeni po Praze (do prace) a parkovani na sidlisti je naprosto idealni
Zadny tuning ani jine upravy zatim neplanuju, mozna casem... I tak jsem tu nasel spoustu uzitecnych informaci, moc vam vsem dekuju, jste skveli!

Ted uz mam tyden vlastniho, podarilo se mi v rekordne kratkem case poridit predvadeci Smart Fortwo Coupe Passion ve Smart Center Praha (Daimler). Rok vyroby 2008, najeto 9000 km. Jsem z nej nadsenej, na jezdeni po Praze (do prace) a parkovani na sidlisti je naprosto idealni
Zadny tuning ani jine upravy zatim neplanuju, mozna casem... I tak jsem tu nasel spoustu uzitecnych informaci, moc vam vsem dekuju, jste skveli!



