Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
teky dekuji jinak sorry za tu espezetku, ale ja ji zdedil a asi jako jediny jsem tak ni prisel bez znamych a penez navic ale kdyz se ten kluk z bazaru dozvedel, ze jsem ze stejneho kraje a nemusim menit spz, tak byl dost smutny, ale treba se pletu a mel v cene )
hadak píše:teky dekuji jinak sorry za tu espezetku, ale ja ji zdedil a asi jako jediny jsem tak ni prisel bez znamych a penez navic ale kdyz se ten kluk z bazaru dozvedel, ze jsem ze stejneho kraje a nemusim menit spz, tak byl dost smutny, ale treba se pletu a mel v cene )
my mame taky NAHODOU na autech 4141 a 0666
Smart Forfour 1.5 Passion Aut.
Ford Mondeo TDCi Titanium ´09
Gutten Tag,
včera jsme koupili, dnes dostal trochu "servisu" (kapaliny, filtry, povinnou výbavu, svíčky, pneu a klima bude zítra) a trošku "tuningu". Cákance na auto a polep zadních lamp alá carbon.
BTW - kdyby se někomu náhodou doma válela jedna poklice.... beru..