Novy Smart vs stary Smart
- Chorche
- Smart ACE
- Příspěvky: 1057
- Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
no, ty patenty sou normálně ve státech na patentovym ouřadě. Ale sou klesifajt v zájmu národní bespečnosti... (rozumněj v zájmu těch pantátů, který nás držej u huby a energetycky vydíraj) Si přectaf jak by se asi zhroutilo západní zřízení, kdyby si nikdo nemusel kupovat benzín, uhlí, plyn, eletriku a všichni by byly soběstačný a zadarmo.
Voživit to neni moc šance, poněvač jak s tim někdo vyleze na veřejnost, obvykle ho druhej den bu přejede náklaďák nebo ho zavřou zdrogovanýho do blázince
Voživit to neni moc šance, poněvač jak s tim někdo vyleze na veřejnost, obvykle ho druhej den bu přejede náklaďák nebo ho zavřou zdrogovanýho do blázince
Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
- houzar
- Smart ACE
- Příspěvky: 6950
- Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
- Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
Daimler koupil 10% podíl v Tesla Motors
Německý koncern Daimler, pod který patří mj. Mercedes-Benz, oznámil, že převzal desetiprocentní podíl ve firmě Tesla Motors. Výrobce elektromobilů tak získá silné technické zázemí, Daimler naopak dostane nové baterie pro elektrický Smart ED.

Německý koncern Daimler, pod který patří mj. Mercedes-Benz, oznámil, že převzal desetiprocentní podíl ve firmě Tesla Motors. Výrobce elektromobilů tak získá silné technické zázemí, Daimler naopak dostane nové baterie pro elektrický Smart ED.

Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
zrovna pročítám novinky a co nevidím něco k tématu
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mob ... uchem.html
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mob ... uchem.html
- Chorche
- Smart ACE
- Příspěvky: 1057
- Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Takovejchle výkřiků sem čet uš hodně. Dycky se voběví článek ale pak je ticho. Nafurt. Nikomu se nevyplatí vyrábět takovoudle technologii, co dlouho vydrží. Páč by prodal jednorázově a znova už ne. Nehledě na to, že by zasáhly vlády v rámci národní bespečnosti, jaxem psal vejš.
Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
hele prosim nedavejte sem odkazy z novinek.cz pac to je rude pravo a to ja nemam rad.Apollo píše:zrovna pročítám novinky a co nevidím něco k tématu
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mob ... uchem.html
Smart ForTwo Cabrio