Smart smůla

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Smartík pěknej ale kterej debil se dobejvá na držák to bych ho rád viděl. Kua tak už ani držák nebudu raději nechávat na okně :roll:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Dawe
Smart ACE
Příspěvky: 817
Registrován: úte 16 led 2007, 21:39
Bydliště: Ostrava - Šenov

Příspěvek od Dawe »

posekat ruce kur..m

jednomu znamemu vyrizli znak renaultu do platene strechy cabria
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

By ten znak dostal vylízat u nějaký cigny ]:-( :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Dawe
Smart ACE
Příspěvky: 817
Registrován: úte 16 led 2007, 21:39
Bydliště: Ostrava - Šenov

Příspěvek od Dawe »

ma renaulta takze ma na strese znak navic
nechal si tam vsit zpatky platno a obsite to ma stribrnou niti
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

DYK77 píše:Smartík pěknej ale kterej debil se dobejvá na držák to bych ho rád viděl. Kua tak už ani držák nebudu raději nechávat na okně :roll:
Když vidí držák tak si myslí že navi je pod sedadlem nebo v kastlíku, zkrátka držák=navi
L.Victorie

Příspěvek od L.Victorie »

Kolik stálo okýnko??????
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

To už nemáš ani okýnko :?: :roll:
L.Victorie

Příspěvek od L.Victorie »

Ještě jo.. ale zvažuji možné varianty.. páč drátkem to zatim nejde :-(
convoy

Příspěvek od convoy »

OGGY

Příspěvek od OGGY »

L.Victorie píše:Kolik stálo okýnko??????
okýnko stálo "ojeté" 1.000,- nové prý stojí 1250,- bez DPH byl jsem pro něj na PRAZE 6 Smártcentrum nebo smártvrakoviště :wink:
OGGY

Příspěvek od OGGY »

Druzeta píše:
DYK77 píše:Smartík pěknej ale kterej debil se dobejvá na držák to bych ho rád viděl. Kua tak už ani držák nebudu raději nechávat na okně :roll:
Když vidí držák tak si myslí že navi je pod sedadlem nebo v kastlíku, zkrátka držák=navi

Jj, to má logiku :idea: hold si budu muset zase tisknout háldu papírů s trasama :roll:
OGGY

Příspěvek od OGGY »

Dnes Týnec
Obrázek

Obrázek


Žádnýho Smáráka jsem nepotkal :x
OGGY

Příspěvek od OGGY »

DYK77 píše:Smartík pěknej ale kterej debil se dobejvá na držák to bych ho rád viděl. Kua tak už ani držák nebudu raději nechávat na okně :roll:
Známej policajt říkal, že prý v ÚL řádí nějaky GANG a vybírá auta cca 10x ohlášené vloupání.....Já to nehlásil , nemá to cenu.... *recycle*
Uživatelský avatar
Olii05
Smart ACE
Příspěvky: 931
Registrován: sob 26 srp 2006, 23:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olii05 »

OGGY píše:
DYK77 píše:Smartík pěknej ale kterej debil se dobejvá na držák to bych ho rád viděl. Kua tak už ani držák nebudu raději nechávat na okně :roll:
Známej policajt říkal, že prý v ÚL řádí nějaky GANG a vybírá auta cca 10x ohlášené vloupání.....Já to nehlásil , nemá to cenu.... *recycle*
hm za nahlaseni nic nedas priodhaleni z toho aspon neco bude, kdyby to kazdy takhle hodil za hlavu tak z toho ten gang ma peknej kseftik a to teda ne ja nikoho takoveho nepodporuju :idea:
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` ¤*smart forever*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
OGGY

Příspěvek od OGGY »

Olii05 píše:
OGGY píše:
DYK77 píše:Smartík pěknej ale kterej debil se dobejvá na držák to bych ho rád viděl. Kua tak už ani držák nebudu raději nechávat na okně :roll:
Známej policajt říkal, že prý v ÚL řádí nějaky GANG a vybírá auta cca 10x ohlášené vloupání.....Já to nehlásil , nemá to cenu.... *recycle*
hm za nahlaseni nic nedas priodhaleni z toho aspon neco bude, kdyby to kazdy takhle hodil za hlavu tak z toho ten gang ma peknej kseftik a to teda ne ja nikoho takoveho nepodporuju :idea:

No jo, ale já od té navigace nemám papír(fakturu) byla kupovaná na Aukru :roll:
Odpovědět