mám nově papíry, takže pro začátek hondu cb500:))STAS1 píše:Tak to je príma, na čem jezdíšmoni píše:... neboj jsem úplně ok!!a hned další den po nehodě jsem sedla na motorku a prodrandila střední čechy
![]()
![]()
![]()
kdepak, ček potřebuje právě provětrat ty mozkový závity...DYK77 píše:No nevim nevim, základ je zpytovat svědomí a sedět doma