Díky pane, jsem si to myslel, ale odporovat se nemá. Pozdravuj v Dev. Nové Vsi, mám tam sestřenici a v Leviciach sestru. To rozdělení nás taky rozdělilo.dodo555 píše:v pohode to mozes tahat nie je to automat ktory je mazany tlakom oleja ale len "klasicka" prevodovka len trochu inak ovladana
Tazne lano nebo tazna tyc?
Fortwo 0,8 cdi 2002