Tazne lano nebo tazna tyc?

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 950
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

dodo555 píše:v pohode to mozes tahat nie je to automat ktory je mazany tlakom oleja ale len "klasicka" prevodovka len trochu inak ovladana
Díky pane, jsem si to myslel, ale odporovat se nemá. Pozdravuj v Dev. Nové Vsi, mám tam sestřenici a v Leviciach sestru. To rozdělení nás taky rozdělilo. *pivo* Sem, tam se ale navštívíme.
Fortwo 0,8 cdi 2002
Odpovědět