Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Zdar všichni,
nemáte někdo něco na odstranění mušek na předku? Takhle mi teď vypadá předek po 200km projížďce
myčka na to nepomůže to už jsem zkoušel... a ručně houbičkou na tom strávim mládí a pak jedna projížďka a znova....
v drogerii alebo urcite zozenies pripravok na odstranenie much "muchovina" ja ho pouzivam tiez bo by som sa zodral kym to vsetko umyjem urcite nieco take v autokozmetike existuje...
Gibon píše:...Připlácnul jsem na to mokrý noviny a pak šli dolů dobře.
ty voe co to bylo za radu,já tam připlác mokrý noviny a šel jsem domů na kávu.nejednou volá manželka :hele lidi ti tam něco dělají s autem,kouknu z okna ,tam skoro celá ulice tak letím dolů k autu a povídám:prosím vás uhněte já bych odjel na to jedna ze sousedek:počkejte my si jenom dočteme černou kroniku a pak už jdeme.
Gibon píše:...Připlácnul jsem na to mokrý noviny a pak šli dolů dobře.
ty voe co to bylo za radu,já tam připlác mokrý noviny a šel jsem domů na kávu.nejednou volá manželka :hele lidi ti tam něco dělají s autem,kouknu z okna ,tam skoro celá ulice tak letím dolů k autu a povídám:prosím vás uhněte já bych odjel na to jedna ze sousedek:počkejte my si jenom dočteme černou kroniku a pak už jdeme.