škola smyku
no, ne že by ho vychválili, ale jasně řekli, že pokud je člověk rozumnej a nedělá zbytečný chyby, tak je to auto, jako každý jiný.. jen mi radili, a se vyhýbám dálnicím..za prvé jsou lidi k těmto tipům vozů hrozně agresivní a za druhé prostě to auto není stavěný na dálnice ale opravdu do města..
a co se týká toho umělýho povrchu - je to jakási speciální barva, nátěr, který není čistě rovný - je to jako by tam byly po celé ploše kamínky..
a co se týká toho umělýho povrchu - je to jakási speciální barva, nátěr, který není čistě rovný - je to jako by tam byly po celé ploše kamínky..
skoro nikdy neříkej NIKDY.. 
no jasný, určitě to jde ten plyn přidat, ale vem si, že když jsi to zkoušel, tak jsi věděl, že půjdeš do smyku, což je taky obrovskej rozdíl.. pokud se člověk opravdově lekne a má kolem sebe i jiný překážky, tak nevím, nevím.. zažitý to nemám, ale asi horko těžko dupnu na plynJirka P píše:
S tím přidáním plynu, no on to není kec! Ale musíš to auto mít opravdu v krvi! Ono přesně takhle reaguje plno soutěžáků (pilotů rally) - topit co to jde! Nejlíp se to dá praktikovat se čtyřkolkouSe Smartem jsem to zkoušel i s vypnutým prokluzem, ale bohužel díky tomu že podvozek je víceméně čtverec tak si to dělá co chce, Lancer, to už je o něčem jiným
skoro nikdy neříkej NIKDY.. 
- Jirka P
- Smart ACE
- Příspěvky: 2579
- Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
- Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči
Je to jenom o reflexech a zkušenostech. Smarta beru jako přibližovadlo do práce, chci si ale užít svezení, tak mám jinou volbu. Shodou okolností jsem se těsně před Vánocema vracel z Drážďan a zažil jsem měl jednu krizovku v napojovacím pruhu a ten plnej plyn mi pomohl daleko víc než brzda (Octa 1,6). S tou bych naopak skončil ve svodidlech.teri píše:no jasný, určitě to jde ten plyn přidat, ale vem si, že když jsi to zkoušel, tak jsi věděl, že půjdeš do smyku, což je taky obrovskej rozdíl.. pokud se člověk opravdově lekne a má kolem sebe i jiný překážky, tak nevím, nevím.. zažitý to nemám, ale asi horko těžko dupnu na plynJirka P píše:
S tím přidáním plynu, no on to není kec! Ale musíš to auto mít opravdu v krvi! Ono přesně takhle reaguje plno soutěžáků (pilotů rally) - topit co to jde! Nejlíp se to dá praktikovat se čtyřkolkouSe Smartem jsem to zkoušel i s vypnutým prokluzem, ale bohužel díky tomu že podvozek je víceméně čtverec tak si to dělá co chce, Lancer, to už je o něčem jiným
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
teri píše:.. jen mi radili, a se vyhýbám dálnicím..za prvé jsou lidi k těmto tipům vozů hrozně agresivní a za druhé prostě to auto není stavěný na dálnice ale opravdu do města..
ja teda nevim, kolik toho panove se smartem najezdili. mam opacnou zkusenost. na dalnici me kazdy objede a jede si dal. na beznych silnicich casto klickuje za mnou a chce predjizdet.
ostatne k tomuto by si rekla sve i lenka. jedine co me uklidnuje, kdyz ridi je to, ze smart sedi perfektne na silnici a jedine co je potreba delat, tak slapat na plyn a tocit volantem. pokud neudela blbost typu vjeti na krajnici, skubnout volantem, apod., tak vim, ze projede bezpecne vsema zatackama i kdyby neodhadla rychlost a vjela tam rychlejs nez by se melo. opakuju to porad dokola
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


asi jsme se nepochopili..
smyk je brán od té chvíle, jakmile se auto dostane do vodorovné polohy.. teda tak nám to tam řekli.. a v tu chvíli je ten plyn opravdu nepřípustnej..
brzdu použít jen tehdy, pokud už je auto neovladatelný.. jinak pořád pod plynem.. ale to už se opakuju
přesně tak by měl být Smártík brán, jako přibližovadlo a ideální vozítko do města..
brzdu použít jen tehdy, pokud už je auto neovladatelný.. jinak pořád pod plynem.. ale to už se opakuju
přesně tak by měl být Smártík brán, jako přibližovadlo a ideální vozítko do města..
skoro nikdy neříkej NIKDY.. 
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
s hnanym predkem te to vytahne - zatacky se jezdi pod plynem.Jirka P píše:Je to jenom o reflexech a zkušenostech. Smarta beru jako přibližovadlo do práce, chci si ale užít svezení, tak mám jinou volbu. Shodou okolností jsem se těsně před Vánocema vracel z Drážďan a zažil jsem měl jednu krizovku v napojovacím pruhu a ten plnej plyn mi pomohl daleko víc než brzda (Octa 1,6). S tou bych naopak skončil ve svodidlech.
je to stejne i u hnaneho zadku? kdyz pridam plny, tak smart jede v zatacce rovne. viz na srazu, jak sme se v nedelu otaceli. co jeli za mnou, tak vi.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- Jirka P
- Smart ACE
- Příspěvky: 2579
- Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
- Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči
To je to co jsem tu jednou psal, on Smart sám o sobě má svá specifika, pokud jde ale o hnanej zadek, s tím se dá taky dělat spousta blbostí, ale rozhodně bych nesrovnával třeba BMW versus Smart. I když je fakt že když byl v Praze sníh, tak jsem taky zajížděl do garáže přes dvě zatáčky dveřma napřed, ale chtělo to vypnutej prokluz atd.xlukas.cz píše:s hnanym predkem te to vytahne - zatacky se jezdi pod plynem.Jirka P píše:Je to jenom o reflexech a zkušenostech. Smarta beru jako přibližovadlo do práce, chci si ale užít svezení, tak mám jinou volbu. Shodou okolností jsem se těsně před Vánocema vracel z Drážďan a zažil jsem měl jednu krizovku v napojovacím pruhu a ten plnej plyn mi pomohl daleko víc než brzda (Octa 1,6). S tou bych naopak skončil ve svodidlech.
je to stejne i u hnaneho zadku? kdyz pridam plny, tak smart jede v zatacce rovne. viz na srazu, jak sme se v nedelu otaceli. co jeli za mnou, tak vi.
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
-
L.Victorie

