Stránka 2 z 2

Napsal: pon 22 lis 2010, 21:08
od kuher
Je to tak, známý z Lanškrouna měl také závadu, po zahřátí mu 700 odmítala jet a stopoval motor. Vyměnili mu nějaké čidlo na klice, které uzavírá palivo a auto jezdí jako vítr. :lol:

Napsal: úte 23 lis 2010, 11:53
od DYK77
Asi snímač otáček

Napsal: pon 20 pro 2010, 10:20
od Pajik
Ano, pokud se motor znicehonic zastavi a diagnostika vubec nic neukazuje, tak to byva cidlo otacek na ozubenem kole klikove hridele.