Stránka 2 z 4
Re: Rozjezdy 0.8 Cdi
Napsal: pát 18 bře 2016, 13:12
od peter.eu
nechas tam egr co tam mas, tou zaslepkou udelas to ze se k nemu nedostane ta cernota z vyfuku. az tam budes davat zaslepku tak muzes vycistit egr.
Re: Rozjezdy 0.8 Cdi
Napsal: pát 18 bře 2016, 21:27
od Druzeta
Emulátor není potřeba, rozebrat, vyčistit a zaslepit.
Re: Rozjezdy 0.8 Cdi
Napsal: úte 05 dub 2016, 17:41
od zdendabenda
A neuškodí to motoru když se to zaslepí ?
Re: Rozjezdy 0.8 Cdi
Napsal: úte 05 dub 2016, 19:05
od Druzeta
Na otázku odpovím otázkou.
Co je lepší dejchat? Čistej vzduch nebo odpadní smrad z motoru?
Když to není zaslepené tak motor nasává to co by jinak odešlo vejfukem.
Re: Rozjezdy 0.8 Cdi
Napsal: úte 05 dub 2016, 23:28
od mugwai59
Zbytecny, to mi pripomina mojeho tatu kdysi - "Dal to tam vyrobce tak je to dobre a musi to tak byt, nejsou to prece volove"

))) ..
Na to musi prijit sam, ze to zere min, jede lip:).
Re: Rozjezdy 0.8 Cdi
Napsal: stř 06 dub 2016, 00:32
od JBC
Ale vytvoří o 10 deka víc emisí!
Re: Rozjezdy 0.8 Cdi
Napsal: stř 06 dub 2016, 08:59
od mugwai59
Ta zastrelit!:) .. kolik dkg myslis ze vytvori jedno letadlo nizkonakladovky, co pendluje v lete s koupakama k mori a zpet ?
By ses divil co a kdo nas vsecko dusi:).
Re: Rozjezdy 0.8 Cdi
Napsal: stř 06 dub 2016, 12:02
od JBC
Kdysi se říkalo, že na počet přepravených lidí letadlo spotřebuje míň, než kdyby tam stejný počet lidí jel autem. Ale hledat potřebné údaje se mi nechce. A raději si ani nechci představit, kolik emisí produkuji já, když letím odnikud nikam se spotřebou 10 l/hod a ještě ke všemu je to DVOUTAKT!
Ale já jednoznačně podporuji zaslepení EGRu! (EGR mohlo vymyslet leda prase!) Až někdy překonám lenost, tak budu řešit odpojení a zaslepení těch "EGRů" u svých aut.
Re: Rozjezdy 0.8 Cdi
Napsal: stř 06 dub 2016, 20:09
od mugwai59
A jooo, sakrkasmus, tak to je neco jinyho .. uz jsem se lekl ze jsi se (snad) zblaznil a jsi pro EGR srajdy

) .
Re: Rozjezdy 0.8 Cdi
Napsal: stř 06 dub 2016, 21:43
od Jindřich

Hoši, máte naprostou pravdu - mně se to stát nemůže, neboť já žádnej EGR nemám ???!!!
Re: Rozjezdy 0.8 Cdi
Napsal: stř 06 dub 2016, 22:53
od JBC
Ty nemáš ventil na předehřívání katu? Asi ne, to bude až od EURO4. Taky se to zasírá.
http://www.fq101.co.uk/how-to-guides/fo ... egr-system
Re: Rozjezdy 0.8 Cdi
Napsal: stř 06 dub 2016, 23:00
od Jindřich
Ne, nemám ani to, ani mi to neschází

Re: Rozjezdy 0.8 Cdi
Napsal: čtv 07 dub 2016, 11:59
od mugwai59
U 0,7-cky benzina to mam, total zasrany a kdyz to chces rozdelat ukroutis napred sroubky M3 od planzety, ktera je zalepena a zasrana.
(jsou snad z druhe strany rozklepany ci co)
Ted je budu odvrtavat a cely ten vycisteny podtlakovy drek davat zpatky, mel jsem to ucpany kompletne palicí az do prostoru vyfukovych ventilu:).
(tenky dlouhy 6mm dirky dv hliniku - hovada inzenyrsky, debilni, vypatlany, u prkna uplne odtrzeny od reality)

Re: Rozjezdy 0.8 Cdi
Napsal: čtv 07 dub 2016, 21:36
od Jindřich
Hele Muugošu, měl jsi vůbec nějakou dobrou součástku, kterou jsi nemusel nějak opravovat, nebo čistit ?? - možná volant ne ,,,,,,,,??

Re: Rozjezdy 0.8 Cdi
Napsal: pát 08 dub 2016, 09:36
od mugwai59
Ty .. tak z pohledu laika urcite mel, ten by se na to vysral a jezdil by dal dokud to nebude piskat, nebo to neklekne cely, hehehe

))) .. je tak ?
Asi tak .. (skoro) vsecko rozdelam uz z cire zvedavosti, se tim ucim za pochodu, znas, ne? .. dneska uz me maloco na 450-ce prekvapi, znam uz ji jako svy boty, jako kazdy svoje auto:).
Bych tezko snesl pomysleni, ze se mi v tom nekdo stoura kladivem za radove desitky tisic mi pak udela jedno-dvoudenni praci (treba), si koupim dil a udelam si ji sam a jeste se neco naucim:)
