Stránka 11 z 15

Napsal: stř 29 črc 2009, 23:00
od houska
co se tady rozkřikuješ :lol:

Napsal: stř 29 črc 2009, 23:05
od houska
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: čtv 30 črc 2009, 08:45
od Barbora
a kdy se pojede znova??? :D

Napsal: čtv 30 črc 2009, 11:18
od David0600
až bude po zapíjení

Napsal: čtv 30 črc 2009, 12:38
od Druzeta
Barbora píše:a kdy se pojede znova??? :D
Už nemáš modřiny :?: :P
Jedině teď ty dva víkendy jak budou, pak jede skútr zhruba na měsíc do Chorvatska aby si užil moře. :)

Napsal: čtv 30 črc 2009, 13:36
od Barbora
David0600 píše:až bude po zapíjení
to jo! Ale muc už to něpřehaněj at nejsi doma bit :lol:

Napsal: čtv 30 črc 2009, 13:40
od Barbora
Druzeta píše:
Barbora píše:a kdy se pojede znova??? :D
Už nemáš modřiny :?: :P

Ne, sice nějaky novy přibyli po sobotě, ale to je jedno.

Jedině teď ty dva víkendy jak budou,

Uvidíte jak to vyjde časově..................
Tak co už jedem :D

pak jede skútr zhruba na měsíc do Chorvatska aby si užil moře. :)
Tak pojedeme s nim do Chorvacka :D

Napsal: čtv 30 črc 2009, 13:46
od David0600
Barbora píše:
David0600 píše:až bude po zapíjení
to jo! Ale muc už to něpřehaněj at nejsi doma bit :lol:

už jen dvě vetší akcičky

Napsal: čtv 30 črc 2009, 14:11
od Barbora
David0600 píše:
Barbora píše:
David0600 píše:až bude po zapíjení
to jo! Ale muc už to něpřehaněj at nejsi doma bit :lol:

už jen dvě vetší akcičky
hmm, pak bude s tebe nudnej fotřík :roll: :lol:

Napsal: čtv 30 črc 2009, 16:16
od houska
:lol: :lol: :lol: jako je ze mě

Napsal: čtv 30 črc 2009, 22:00
od Druzeta
O víkendu akce na tom našem jezeře.Ještě teda nevím jestli v sobotu nebo v neděli, nebo po oba dva dny. :P

Napsal: pát 31 črc 2009, 08:48
od Barbora
houska píše::lol: :lol: :lol: jako je ze mě
jo :lol: :-*

Napsal: pát 31 črc 2009, 09:10
od Barbora
Druzeta píše:O víkendu akce na tom našem jezeře.Ještě teda nevím jestli v sobotu nebo v neděli, nebo po oba dva dny. :P
ja v sobotu nemůžu :cry:

v nedělí :D by to šlo

Napsal: pát 31 črc 2009, 09:55
od Druzeta
Já ještě nevím kdy, ale musel by stejně jet David jestli zase chceš mít nějaké modřiny, mi nemáme ty atrakce typu kruh, lyže, atd... :P

Napsal: pát 31 črc 2009, 13:46
od David0600
ty jo, škoda já tenhle ani další víkend nemůžu :cry: