Napsal: stř 29 črc 2009, 23:00
co se tady rozkřikuješ 
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
Už nemáš modřinyBarbora píše:a kdy se pojede znova???
to jo! Ale muc už to něpřehaněj at nejsi doma bitDavid0600 píše:až bude po zapíjení
Tak pojedeme s nim do ChorvackaDruzeta píše:Už nemáš modřinyBarbora píše:a kdy se pojede znova???![]()
![]()
Ne, sice nějaky novy přibyli po sobotě, ale to je jedno.
Jedině teď ty dva víkendy jak budou,
Uvidíte jak to vyjde časově..................
Tak co už jedem![]()
pak jede skútr zhruba na měsíc do Chorvatska aby si užil moře.
Barbora píše:to jo! Ale muc už to něpřehaněj at nejsi doma bitDavid0600 píše:až bude po zapíjení
hmm, pak bude s tebe nudnej fotříkDavid0600 píše:Barbora píše:to jo! Ale muc už to něpřehaněj at nejsi doma bitDavid0600 píše:až bude po zapíjení
už jen dvě vetší akcičky
johouska píše:![]()
![]()
jako je ze mě
ja v sobotu nemůžuDruzeta píše:O víkendu akce na tom našem jezeře.Ještě teda nevím jestli v sobotu nebo v neděli, nebo po oba dva dny.