Sraz vodních skútrů
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
jen ho nechte, at si povyrizuje co potrebuje a snad potom pojede do rakouska.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


O nic jsi nepřišla, jak je pěkně tak tam je hrozně lidí a ten správce to tam rychtoval že můžou na vodu dva skútry tak jsme mu řekli že teda dva vepředu a dva vzadu, tak že teda jo, odešel a najednou tam jezdilo asi sedm skútrů ale pak přišel a to tam byly jenom tři skútry ve předu a hrozně vyváděl.
Lyže, kruh a podobný atrakce taky nic moc, sice jako že se jet může ale že na vodě bude jenom jeden skútr, ale to zase ostatní lidi koukaj jak vrazi když tam přijeli jezdit a ne čumět na někoho jak tam jezdí.
Jak jsme tam byli jak bylo to blbý počasí tak to bylo super, mohli jsme si tam dělat co jsme chtěli, nebo v týdnu to tam docela jde, ale na víkendy když je pěkně tak se tam cpe hrozně lidí.
Lyže, kruh a podobný atrakce taky nic moc, sice jako že se jet může ale že na vodě bude jenom jeden skútr, ale to zase ostatní lidi koukaj jak vrazi když tam přijeli jezdit a ne čumět na někoho jak tam jezdí.
Jak jsme tam byli jak bylo to blbý počasí tak to bylo super, mohli jsme si tam dělat co jsme chtěli, nebo v týdnu to tam docela jde, ale na víkendy když je pěkně tak se tam cpe hrozně lidí.
- Barbora
- Smart ACE
- Příspěvky: 1026
- Registrován: úte 13 kvě 2008, 12:44
- Bydliště: U Gibona Praha 4, vedle Jirky P
to je škoda, že jste si to neužili. Lidi jsou blbíDruzeta píše:O nic jsi nepřišla, jak je pěkně tak tam je hrozně lidí a ten správce to tam rychtoval že můžou na vodu dva skútry tak jsme mu řekli že teda dva vepředu a dva vzadu, tak že teda jo, odešel a najednou tam jezdilo asi sedm skútrů ale pak přišel a to tam byly jenom tři skútry ve předu a hrozně vyváděl.
Lyže, kruh a podobný atrakce taky nic moc, sice jako že se jet může ale že na vodě bude jenom jeden skútr, ale to zase ostatní lidi koukaj jak vrazi když tam přijeli jezdit a ne čumět na někoho jak tam jezdí.
Jak jsme tam byli jak bylo to blbý počasí tak to bylo super, mohli jsme si tam dělat co jsme chtěli, nebo v týdnu to tam docela jde, ale na víkendy když je pěkně tak se tam cpe hrozně lidí.
A včera to stálo uplně za ho..., zavolali ze státní plavební správy, že přijedou na kontrolu, tak nikdo nechtěl jezdit, všichni se báli, zapojit prkno nebo cokoliv jiného si nikdo nedovolil, víc jak dva skútry ve vodě taky nebyly, přitom to je dost velký ale můžou tam jezdit akorát dva najednou, dva můžou bejt u sebe, ale když bude třetí uplně na druhý straně tak je problém, nemá to logiku, ale je to tak.

