Stránka 12 z 15
Napsal: pát 31 črc 2009, 14:15
od Druzeta
Tak to je blbý.

Napsal: pát 31 črc 2009, 14:29
od xlukas.cz
jen ho nechte, at si povyrizuje co potrebuje a snad potom pojede do rakouska.
Napsal: pát 31 črc 2009, 14:30
od Barbora
Druzeta píše:Tak to je blbý.

a proč?? Pohoda ne!

pujde to jindy

Napsal: pát 31 črc 2009, 14:43
od Druzeta
Já nebudu mít skútra, 13.8. odjíždí skútr do Chorvatska a bude tam minimálně do konce srpna nebo až do půlky září.
Napsal: pát 31 črc 2009, 15:53
od Barbora
tak si najdeme jinou zábavu

Napsal: pát 31 črc 2009, 16:33
od DYK77
Napsal: sob 01 srp 2009, 11:38
od DYK77
Dneska by to šlo

Napsal: sob 01 srp 2009, 11:39
od Druzeta
Co by šlo

Napsal: sob 01 srp 2009, 11:43
od DYK77
1. "Manželka řekla, že se jednoho krásného dne sbalí a vypadne a dneska by to šlo"

( to je citát, to se netýká mě )
2. Hen hééén na skůtru přece

Napsal: sob 01 srp 2009, 11:47
od Druzeta
1.Kimby se už sbalila.
2.Skútr se píše ú a ne ů, David mě taky poučil.
A zvažuju jestli dneska jít taky bude tam hodně lidí, zítra mají být přeháňky tak by tam mohlo bejt volnějc.Zejtra jdu určitě.

Napsal: sob 01 srp 2009, 22:49
od Barbora
Ja jsem za Táborem (Dobronice) a ne svým autem.

Tak mi to asi neprojde

Napsal: sob 01 srp 2009, 23:01
od Druzeta
O nic jsi nepřišla, jak je pěkně tak tam je hrozně lidí a ten správce to tam rychtoval že můžou na vodu dva skútry tak jsme mu řekli že teda dva vepředu a dva vzadu, tak že teda jo, odešel a najednou tam jezdilo asi sedm skútrů ale pak přišel a to tam byly jenom tři skútry ve předu a hrozně vyváděl.
Lyže, kruh a podobný atrakce taky nic moc, sice jako že se jet může ale že na vodě bude jenom jeden skútr, ale to zase ostatní lidi koukaj jak vrazi když tam přijeli jezdit a ne čumět na někoho jak tam jezdí.
Jak jsme tam byli jak bylo to blbý počasí tak to bylo super, mohli jsme si tam dělat co jsme chtěli, nebo v týdnu to tam docela jde, ale na víkendy když je pěkně tak se tam cpe hrozně lidí.
Napsal: ned 02 srp 2009, 11:12
od DYK77
Druzeta píše:1.Kimby se už sbalila.
2.Skútr se píše ú a ne ů, David mě taky poučil.
1. Tu jsem sbalil já
2. Překlep "ú" je blbost, jelikož se jedná o zkratku pro skůrvenýho trpaslíka

Napsal: pon 03 srp 2009, 08:54
od Barbora
Druzeta píše:O nic jsi nepřišla, jak je pěkně tak tam je hrozně lidí a ten správce to tam rychtoval že můžou na vodu dva skútry tak jsme mu řekli že teda dva vepředu a dva vzadu, tak že teda jo, odešel a najednou tam jezdilo asi sedm skútrů ale pak přišel a to tam byly jenom tři skútry ve předu a hrozně vyváděl.
Lyže, kruh a podobný atrakce taky nic moc, sice jako že se jet může ale že na vodě bude jenom jeden skútr, ale to zase ostatní lidi koukaj jak vrazi když tam přijeli jezdit a ne čumět na někoho jak tam jezdí.
Jak jsme tam byli jak bylo to blbý počasí tak to bylo super, mohli jsme si tam dělat co jsme chtěli, nebo v týdnu to tam docela jde, ale na víkendy když je pěkně tak se tam cpe hrozně lidí.
to je škoda, že jste si to neužili. Lidi jsou blbí

Napsal: pon 03 srp 2009, 09:21
od Druzeta
A včera to stálo uplně za ho..., zavolali ze státní plavební správy, že přijedou na kontrolu, tak nikdo nechtěl jezdit, všichni se báli, zapojit prkno nebo cokoliv jiného si nikdo nedovolil, víc jak dva skútry ve vodě taky nebyly, přitom to je dost velký ale můžou tam jezdit akorát dva najednou, dva můžou bejt u sebe, ale když bude třetí uplně na druhý straně tak je problém, nemá to logiku, ale je to tak.