Napsal: pon 05 led 2009, 13:30
Clubový Canonýr v akci

Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
houska píše:jo ještě tahle je slušná![]()
No ešte že tak!houska píše:robila ale vše jsem zatlouk![]()
Hehe, Road-star bol fakt akčnýhouska píše:Clubový Canonýr v akci
jojo dostroad-star píše:houska píše:jo ještě tahle je slušná![]()
krutááááááá!
Zuziiik píše:No ešte že tak!houska píše:robila ale vše jsem zatlouk![]()
Neviem či vyzeráš skôr že ideš bli alebo ako že sedíš na záchodehouska píše:jo ještě tahle je slušná![]()
No jo no, nie je to easy...ale ty ako skúsený paparazzi si si stým poradil a liezol si kam sa len daloroad-star píše:Zkoušel jsem vylézt po stěně, ale když v tom holobytě jsou ty panely tak hladký...![]()
![]()
![]()