Stránka 3 z 4

Napsal: pon 05 led 2009, 13:30
od houska
Clubový Canonýr v akci



Obrázek

Napsal: pon 05 led 2009, 13:35
od houska
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: pon 05 led 2009, 14:03
od houska
jo ještě tahle je slušná :lol:

Obrázek

Napsal: pon 05 led 2009, 18:21
od road-star
houska píše:jo ještě tahle je slušná :lol:

Obrázek

krutááááááá! *VV*

Napsal: pon 05 led 2009, 18:23
od Zuziiik
houska píše:robila ale vše jsem zatlouk :wink: :lol:
No ešte že tak! :lol:

Napsal: pon 05 led 2009, 18:25
od Zuziiik
houska píše:Clubový Canonýr v akci
Obrázek
Hehe, Road-star bol fakt akčný :!: Fakt profík, myslela som že vylezie aj na luster :lol:

Napsal: pon 05 led 2009, 18:29
od road-star
Zkoušel jsem vylézt po stěně, ale když v tom holobytě jsou ty panely tak hladký... :? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Napsal: pon 05 led 2009, 18:35
od houska
viděl jsem ho na lednici

Napsal: pon 05 led 2009, 18:36
od houska
road-star píše:
houska píše:jo ještě tahle je slušná :lol:

Obrázek

krutááááááá! *VV*
jojo dost

Napsal: pon 05 led 2009, 18:36
od houska
Zuziiik píše:
houska píše:robila ale vše jsem zatlouk :wink: :lol:
No ešte že tak! :lol:

pšššššššššt

Napsal: pon 05 led 2009, 18:40
od Zuziiik
*pisk*

Napsal: pon 05 led 2009, 18:43
od Zuziiik
houska píše:jo ještě tahle je slušná :lol:

Obrázek
Neviem či vyzeráš skôr že ideš bli alebo ako že sedíš na záchode :lol: :lol: :lol:

Napsal: pon 05 led 2009, 18:45
od Zuziiik
road-star píše:Zkoušel jsem vylézt po stěně, ale když v tom holobytě jsou ty panely tak hladký... :? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No jo no, nie je to easy...ale ty ako skúsený paparazzi si si stým poradil a liezol si kam sa len dalo :lol: :lol:

Napsal: pon 05 led 2009, 18:49
od houska
Neviem či vyzeráš skôr že ideš bli alebo ako že sedíš na záchode


mě to připadá jako bych snášel vejce :lol:

Napsal: pon 05 led 2009, 18:51
od Zuziiik
No napríklad aj k tomu by sa to dalo prirovna :lol: