FOTKY ZE SILVESTRA :-)

Kecy které nejsou k věci
Uživatelský avatar
road-star
Smart ACE
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv 14 pro 2006, 21:50
Bydliště: Praha 4 Nusle
Kontaktovat uživatele:

FOTKY ZE SILVESTRA :-)

Příspěvek od road-star »

...začalo to nevinným curlingem

Obrázek



pak začal Gibon šňupovat frkačku...

Obrázek



...tak jsme si šli s Houskou udělat nějakej drink

Obrázek



Gibon předvádí vlkodlaka

Obrázek



vlkodlak Vendy

Obrázek



Novoroční přípitek

Obrázek



Dykův novoroční frk

Obrázek



Houskové novoroční chlast :)

Obrázek



Zuziiik a francouzáček s Vendy

Obrázek



Houska už dojel až na dno a vyhlíží obě...

Obrázek



...a našel hned tři dobrovolníky! :))

Obrázek



Zuziik, Gibon a dlouhej kouř

Obrázek



nažhavení KimDykovci :)

Obrázek



Kačenka a cosi chlupatého :)

Obrázek



Houska mi nevěřil, že foák prostě jen zaznamenává realitu :)

Obrázek



trošku jsem se zlil, no...

Obrázek



večer se pomalu blíží k ránu a Gibon ožívá

Obrázek



ti co nezůstali až do rána, si neobohatili svůj slovník o spoustu kreativních slovenských nadávek. Ze Zuziikova monologu jsme pochopili, že "pica zkurvena" znamená "Veselé vánoce" a "kokot zajebaný" je počesku "Šastný nový rok". Alespoň to si myslíme, že přála svým blízkým! :))

Obrázek



TAK TEDY VŠEM JEŠTĚ JEDNOU: ŠASTNÝ NOVÝ ROK 2009!!!

.......a pro všechny, kterým toto ještě nestačilo, a mají opravdu dost sil na další várku fotek, tak vše najdete na http://roadstar.rajce.idnes.cz/Silvestr_08_09/#album
A smart fan of the Smart club without a Smart car anymore. That's fun. And that's smart. :wink:
Zuziiik

Příspěvek od Zuziiik »

Woe, to tam nemám inú fotku ako s nejakou cigou či čo??? Šak som toho ani tolko nevyfajčila, tse :lol: Za môj ranný monológ sa ospravedlňujem, ale tak to na Slovensku dopadne keď a o 4tej ráno nasere bývalý chlap :lol: :roll: :lol:
Zuziiik

Příspěvek od Zuziiik »

Obrázek

Čo to je toto? Som si a s pomýlila s Gibonom alebo čo??? Dúfam, že som ti nerobila nejaká neslušné návrhy, hehe :lol: Ale nepamätám si že by ma Housková prefackala, tak snáď nie :roll: :oops: :lol:

Každopádne myslím, že párty sa vydarila...nám sa páčilo a dúfam, že aj všetci ďalší účastníci boli spokojní :wink:
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Ty kráso paráda :D
Jinak fajn Silvestr a ještě jednou díky Zuzíkovi za mě i za Kimby:-)
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Gibon pásl koníčky ??? :lol:

Obrázek
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Bože to je bomba, ty fotky :lol: :lol: :lol:

Zuzí, díky díky....za místečko pobytu a všem ostatním.....jste super!!!!
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

kimby píše:Bože to je bomba, ty fotky :lol: :lol: :lol:

Zuzí, díky díky....za místečko pobytu a všem ostatním.....jste super!!!!
jj my co nepijem žasnem
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
Pette
Příspěvky: 290
Registrován: stř 06 úno 2008, 16:43
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pette »

tak koukám že silvest se docela povedl :D
Smart F2 800 cdi, passion
Smart F2 1,0 62kw cabrio, passion
Zuziiik

Příspěvek od Zuziiik »

kimby píše:Bože to je bomba, ty fotky :lol: :lol: :lol:

Zuzí, díky díky....za místečko pobytu a všem ostatním.....jste super!!!!
No to ja ďakujem za návštevu a za zábavu :wink: Fotky sú fakt perfektné, Road-star by mal dosta nový titul - namiesto "Smart ACE" napríklad "Clubový paparazzi"! :D
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Zuziiik píše:"Clubový paparazzi"! :D
Bude :D
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Má ho tam :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Zuziiik

Příspěvek od Zuziiik »

Jeeeeej, paráda :!: Verím, že sa poteší :lol:
Uživatelský avatar
road-star
Smart ACE
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv 14 pro 2006, 21:50
Bydliště: Praha 4 Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od road-star »

Taky děkujeme Gibonovi a hlavně Zuziikovi za super zorganizovaný silvestr! :wink: Chlebíčky byly v hojném počtu i ráno k snídani - a to se běžně nestává! :D
A všem ostatním díky za super akcičku! (-:*:-)

A taky jsem moc rád poznal krásného Ocelota zevnitř! Ti, co byt kupovali a zařizovali měli vkus! Vivat Le Corbusier! *1*
A smart fan of the Smart club without a Smart car anymore. That's fun. And that's smart. :wink:
Uživatelský avatar
road-star
Smart ACE
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv 14 pro 2006, 21:50
Bydliště: Praha 4 Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od road-star »

Zuziiik píše:Woe, to tam nemám inú fotku ako s nejakou cigou či čo??? Šak som toho ani tolko nevyfajčila, tse :lol:
No vždy tam jsi ještě na fotce s Vendy! :lol:
Zuziiik píše:Za môj ranný monológ sa ospravedlňujem, ale tak to na Slovensku dopadne keď a o 4tej ráno nasere bývalý chlap :lol: :roll: :lol:
V pohodě, bylo to pěkné oživení, a věřím že se nám to všem líbilo! :D
A smart fan of the Smart club without a Smart car anymore. That's fun. And that's smart. :wink:
dodo555
Smart ACE
Příspěvky: 723
Registrován: stř 12 lis 2008, 14:36
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dodo555 »

fakt dobre foto talent je tam, akcia a particka dost dobra!!!
Aspon viem ako vyzerate, niektorych som uz niekde na foto videl ale napr. DYK-a77 som si predstavoval uplne inak(tak 120-130KG, brada a tak) :lol:
smart passion 52kW 2007
smart passion 52kW 2008
smart ebike
Odpovědět