pak začal Gibon šňupovat frkačku...
...tak jsme si šli s Houskou udělat nějakej drink
Gibon předvádí vlkodlaka
vlkodlak Vendy
Novoroční přípitek
Dykův novoroční frk
Houskové novoroční chlast :)
Zuziiik a francouzáček s Vendy
Houska už dojel až na dno a vyhlíží obě...
...a našel hned tři dobrovolníky! :))
Zuziik, Gibon a dlouhej kouř
nažhavení KimDykovci :)
Kačenka a cosi chlupatého :)
Houska mi nevěřil, že foák prostě jen zaznamenává realitu :)
trošku jsem se zlil, no...
večer se pomalu blíží k ránu a Gibon ožívá
ti co nezůstali až do rána, si neobohatili svůj slovník o spoustu kreativních slovenských nadávek. Ze Zuziikova monologu jsme pochopili, že "pica zkurvena" znamená "Veselé vánoce" a "kokot zajebaný" je počesku "Šastný nový rok". Alespoň to si myslíme, že přála svým blízkým! :))
TAK TEDY VŠEM JEŠTĚ JEDNOU: ŠASTNÝ NOVÝ ROK 2009!!!
.......a pro všechny, kterým toto ještě nestačilo, a mají opravdu dost sil na další várku fotek, tak vše najdete na http://roadstar.rajce.idnes.cz/Silvestr_08_09/#album

