Stránka 3 z 4
Napsal: čtv 17 zář 2009, 10:58
od Jurko
tak mam dojem, ze je vlastne tak-ci tak rozhodnute

a vseobecny nazor je ist do Pelhrimova...
viaceri sme si mysleli, ze to takto dopadne, kedze uz bolo dost hlasov na to, ze slovensko je strasne daleko, a podobne...
Napsal: čtv 17 zář 2009, 11:06
od Druzeta
Já na Slovensko klidně pojedu, chci jet i do toho Polska pokud se někdo přidá.
Musíš vytáhnout nějaké lakadla aby jsi lidi na Slovensko nalákal.

Napsal: čtv 17 zář 2009, 11:06
od DYK77
Napadla mě ještě jedna možnost jak spáchat sraz na Slovensku a to vynechat Smarttimes a dát na srpen Slovensko. Vše je to ale samozřejmě o lidech co budou chtít víc a o dohodě.
Napsal: čtv 17 zář 2009, 11:07
od DYK77
Druzeta píše:Musíš vytáhnout nějaké lakadla aby jsi lidi na Slovensko nalákal.


Napsal: čtv 17 zář 2009, 12:04
od xlukas.cz
nechal bych oboji ...
jvv bych dal na pulku brezna - slovensko. jak vite, pocasi uz vetsinou byva slusne a kolem 20 se ty teploty pohybuji.
a pelhrimov dat na konec kvetna nez se lidi rozprchnou na dovolene. ostatne jvv mivame na 2 dny, pelhrimov by se udelal jen na jeden jako jakasi vyjimecna akce.
jinak sraz snad dokazeme zorganizovat i bez dyka, navic kdyz by byl na slovensku, tak by se o to snad postarali lide znali mistnich pomeru.
mimochodem, dal bych si v rijnu nebo listopadu nejake to prasatko

Napsal: čtv 17 zář 2009, 12:14
od Jurko
uzavrite tuto diskusiu, prave som to dal do AKTIVIT!!

Napsal: čtv 17 zář 2009, 17:01
od Markéta
Klidně přijedu podpořit Klub do Pelhřimova na rekord, ale jela bych i na Slovensko. Snad se nás najde víc a uděláme srazíky dva

Napsal: čtv 17 zář 2009, 17:19
od houska
dal bych sk i pelhřimov a oboje ne celej víkend a s pořádnou vožíračkou
Napsal: čtv 17 zář 2009, 17:27
od Jirkaal
Jsem blbej. Nedočetl jsem všechny příspěvky a kliknul na ano . Teď bych radši aby byly ty akce dvě.
Napsal: čtv 17 zář 2009, 17:34
od Apollo
já rozhodně taky obě akce... nevím kam teda hlasovat? nenechám si nic ujít... a už to vidím že dáme i to polsko s druzetou - však rok má 365 dní tak se to dá zvládnout (a v nejhorším vypustím fábia sraz)

Napsal: čtv 17 zář 2009, 18:39
od xlukas.cz
navrhuju zrusit hlasovani, protoze otazka je polozena zavadejicim zpusobem a nikde neni ani zminka o puvodne planovanem slovensku. chapu, ze je problem tech co si neprectou cele tema a jen hlasuji, ale poskodi to potom slovensko.
kdyz na ne budeme permanentne srat, tak se jedou vyserou na nas

. sraz se jim uz jednou slibil, tak nechapu, proc hned uprednostnovat nove prichoziho clena v poradani srazu. chapu, ze je to pro nas vsecky zjaimave, ale ten rekord nam neutece.
Napsal: čtv 17 zář 2009, 18:41
od Jurko
xlucas.cz, tak konecne niekto pochopil moju vyhradu, a dovod, preco som tak reagoval... lebo otazka je tendencna

Napsal: čtv 17 zář 2009, 18:43
od xlukas.cz
ja sem prece nikdy nevystupoval proti vam a snazim se vam byt oporou.
Napsal: čtv 17 zář 2009, 19:08
od Cmelak
Podle mne čím víc srazů,tím líp.Nevynechat jeden na úkor druhého.Ten nápad nového člena "tomashrbek"je perfektní.Já bych si sraz Smaráků představoval stejným způsobem jako on.V rakousku jsem z vážných rodinných důvodů nebyl,tak nemůžu hodnotit.Byl jsem na prvním srazu v Krumlově a měl jsem smíšené pocity.Výlet to byl sice pěkný,ale ne moc o Smartech a lidech okolo.Jsou vytvořeny různé kamarádské skupiny,ty drží při sobě,ale už se skoro neznají s lidmi,co sedí vedle u stolu.Tady si všichni píšem navzájem a pak na srazu ani nevíme kdo je kdo.Takže posezení u ohně,trošku zachlastat,poklábosení o Smartech a o ostatních radostech a možná i nějaká srandaakce,jako výměna rezervy na čas,jízda zručnosti mezi kuželkama a jiný blbosti.

Napsal: čtv 17 zář 2009, 21:01
od STAS1