Stránka 4 z 5
Napsal: úte 20 kvě 2008, 18:15
od houska
a nemusíš kupovat nošič
Napsal: úte 20 kvě 2008, 18:29
od xlukas.cz
na roadstera sem videl nosic na kufry a original kufry

Napsal: úte 20 kvě 2008, 18:33
od xlukas.cz
"muj" nosic na kola bude tak pro zajimavost. ze bych na tom nekdy vezl kola, tak to neplanuju. spis budu prinucen. zase - vzit si na dovolenou kola nemusi byt spatne. prvni majitel ho pouzil pry 5x. v dalsi nabidce jeden tvrdil, ze 3x.
Napsal: úte 20 kvě 2008, 18:41
od houska
tak to se vyplatí
Napsal: čtv 29 kvě 2008, 21:10
od xlukas.cz
tak mam:
- zakladni nosic
- drzak na kola
- drzak na lyze
- dve vzpery mezi kola
- dva nahradni uchyty za tlumic
(mozna se tam najde jeste neco)
Napsal: pon 02 čer 2008, 11:26
od xlukas.cz
no jo, ale neni odrane jako odrane
co tak spikeline?
Napsal: pon 02 čer 2008, 15:04
od DYK77
držák
Napsal: sob 08 lis 2008, 17:25
od Michal71
Já ho sehnal komplet i na liže také za 2000,- a na aukru ho vydražili předemnou těsně za 2500 ale ten byl na Cabrio
Napsal: ned 09 lis 2008, 02:58
od DYK77
Tak na kabrousi jsem ho asi jeste nevidel
Napsal: ned 09 lis 2008, 09:31
od David0600
ale viděl

Napsal: ned 09 lis 2008, 12:57
od DYK77
Ba že jo

klíč - tisícihran
Napsal: sob 09 kvě 2009, 14:54
od matkal
Nosič na kola prodávám jinde, ale teď jsem si uvědomil, že nejspíš bude potřeba ten speciální klíč, o kterém se zmiňujete. Dá se někde sehnat, od předchozího majitele jsem ho nedostal, prý ho nemá.
Napsal: stř 20 led 2010, 19:23
od lmt
MOZE MI NIEKTO NAPISAT ROZMER TYCH SKRUTIEK KTORYMI JE TEN NOSIC UPEVNENY?
Napsal: stř 20 led 2010, 19:30
od xlukas.cz
je to stejne specialni zavit jako na taznem oku.
Re: klíč - tisícihran
Napsal: pát 22 led 2010, 22:16
od Michal71
matkal píše:Nosič na kola prodávám jinde, ale teď jsem si uvědomil, že nejspíš bude potřeba ten speciální klíč, o kterém se zmiňujete. Dá se někde sehnat, od předchozího majitele jsem ho nedostal, prý ho nemá.
jediné co ti zbývá udělat si otisk a pak formu a nějak si ho vyrobit