Stránka 33 z 37
Napsal: úte 17 dub 2012, 15:11
od Jurko
Ceny priblizne uz vieme, avsak finalne pre Slovensko/Cesko dohodnute este nie su. Pre zaujemcov - viac na zraze

Napsal: úte 17 dub 2012, 16:07
od jancarik F2
na elektrinu to je proste divny a hlavne by me zajimalo kde bych to asi tak nabijel jako prodluzovackou z 3patra
a pred praci u chodniku

Napsal: úte 17 dub 2012, 19:58
od Ondrej Sotak
Mozes vynaliest nabijanie Smarta cez bluetooth, alebo nejaku solarnu Smart dokovaciu stanicu

Napsal: stř 25 dub 2012, 11:42
od hoboj
Napsal: stř 25 dub 2012, 15:29
od xlukas.cz
vzdycky me zajimalo, co udela tachometr, kdyz prekroci pocet najetych km 999999 to bude asi vysledek - prevteleni do jineho smarta:lol:
Napsal: úte 15 kvě 2012, 18:30
od houzar
Napsal: pát 18 kvě 2012, 14:42
od houzar
Napsal: pon 11 čer 2012, 15:18
od houzar
Napsal: úte 12 čer 2012, 17:44
od xlukas.cz
Napsal: stř 04 črc 2012, 18:20
od houzar
Napsal: čtv 05 črc 2012, 09:45
od houzar
Napsal: čtv 05 črc 2012, 15:37
od sultana
to je dobrý, hlavně že v hořícím tunelu nepotřebuje kyslík do sání. Mohli by to aplikovat i na smarta-jako ty dva předky
Jinak na smartparádě jsme vyzkoušli s mojí polovičkou předváděcí elektrosmart. Je to fakt nezvyk. Hlavně mě dostalo, že to nedá vůbec žádný signál, že se může jet. Jen otočit klíčkem a Déčko... Je to jasně do města a na dálnici to ani nepatří. Potrápili jsme ho trošku, ale víc než 80 jsme z něj nedostali. Nechtělo se mi moc riskovat na těch mokrých cestách v lesích na Říčansku. Prý to byla verze, která jede jen 105 a ne 120, tak nevím. Ve městě je to stejně jedno

Napsal: pon 16 črc 2012, 16:00
od Jurko
Napsal: pát 27 črc 2012, 13:28
od Druzeta
Napsal: čtv 02 srp 2012, 08:43
od houzar