Stránka 5 z 5
Napsal: sob 21 pro 2013, 23:40
od JBC
Dyk žádnou páku nemáš !!!!
Napsal: ned 22 pro 2013, 00:22
od hoboj
zkusenost z dob. kdy jeste byla

Napsal: pon 23 pro 2013, 09:40
od Druzeta
hoboj píše:Druzeta píše:Vyřadit jde i bez immo.
tak nevim, ale me bez odimobilizovani nesla vyradit zpatecka i kdyz jsem daval paku kamkoli. Teda pokud na to neni nejaky figl.
Fígl nevím, ale nějak se mi to povedlo, jak se furt peru s tím klíčem jak ztrácí kod immo, tak když mě odešel kod i v druhém klíči tak jsem potřeboval vyřadit a odtáhnout to na laně, nějak jsem s tím vergloval ale povedlo se mi vyřadit.Od té doby se snažím mít pořád druhý klíč funkční.
SAM
Napsal: stř 14 kvě 2014, 23:59
od Pedro
Tak se mi podařilo opravit SAM . Chtělo to dlouhé noci pročítání smartfór. Něco jsme vyměnili, něco zase kousek přemostili. Už normálně bliká, stěrače jedou kdy mají, fungují oba stupně klimatizace - no prostě paráda. Takže jsem mohl odebrat náhradní řešení.
V druhém smartu byla v SAMovi také koroze, ne tak hrozná - tak zase očištění a následná oprávka.
No a uvidíme, co mne čeká ve třetím, čerstvém přírůstku.

Napsal: čtv 15 kvě 2014, 09:52
od Jindřich
Je to pravda, mě to taky nejde, když jenom otočíš klíčkem tak to uvolníš jenom mechanicky , ale zpátečka tam zústává pořád zařazena, musíš to i odimobilizovat, někde jsme to už nedávno řešili, že pokud tam dáš zpátečku a dáš imobilizer, tak případný zloděj může tu páku i ulomit , ale tu zpátečku ven nedostane, takže to ani neodtlačí - něco jako uzamykatelná zpátečka, která je uzamčena v tomto případě elektronicky.

Napsal: čtv 15 kvě 2014, 10:15
od Druzeta
Vyřadit jde i bez odemčení immobilizéru, nevím přesnej postup, ale odešel mi immo v klíči a potřeboval jsem to odtáhnout na laně a nějak se mi podařilo vyřadit na neutrál, na první pokus to ale nebylo.
Napsal: čtv 15 kvě 2014, 20:09
od JohnDeere
bylo by možné popsat postup vyřazení na neutrál(když bude zpátečka a nepujde vypnout immo)....nyní to nepotřebuji, ale abych to věděl kdyby... mám měsíc roadstera a postupně se dovídám novinky tohoto super smarta...diky
Napsal: pát 16 kvě 2014, 09:01
od Druzeta
Přestal mi fungovat immo v klíči když jsem přišel k autu, nemohl jsem stát tam kde jsem zaparkoval, musel jsem to odtáhnout pryč, vyřadit nešlo, byl jsem ve stresu co s tím budu dělat, nějak jsem kvedloval s klíčem a s řadičkou až se mi podařilo vyřadit, jakej byl postup ale nevím, povedlo se mi to náhodně.
Napsal: pát 16 kvě 2014, 22:52
od Jindřich
Jo , stane se i to, že se někdy povede udělat i to , co prakticky nejde udělat.

Napsal: pát 16 kvě 2014, 23:39
od hoboj
Kdysi davno mi jeden clovek ze smartcentra naznacil na otazku jak dostat auto na vlek pri nemoznosti vyradit zpatecku, ze by to melo jit tak, ze se zaradi neutral a zapne zapalovani a pohybovanim autem dopredu / dozadu by snad ta zpatecka mela vyskocit. Nezkousel jsem.
Napsal: úte 20 kvě 2014, 10:11
od Jindřich
Já a zkouším cokoliv dělat s autem, tu zpátečku bez imobilizeru ven nedostanu ani násilím.

Napsal: úte 20 kvě 2014, 21:45
od hoboj
Tak to byl taky jeden z duvodu proc jsem si koupil diagnostiku
