Stránka 5 z 18
Napsal: stř 21 kvě 2008, 13:28
od xlukas.cz
obavam se, ze pod 4mistne cislo se v dc nedostanes ani s cvaknutim

Napsal: stř 21 kvě 2008, 13:46
od David0600
proč myslíš?
Napsal: stř 21 kvě 2008, 16:36
od xlukas.cz
jak vidim znackovy autoservis, tak mne hruzou vstavaji vlasy. 500,-/hodina za praci, to se tam ti automechanici maji bajecne. maji na hodinu nekolikanasobne vic nez ja a mnozi z nas.
Napsal: stř 21 kvě 2008, 17:04
od Chorche
prej 500 za hodinu

to tak možná u nákýho lojzy v garáži... Pěkně přidej ještě

Napsal: stř 21 kvě 2008, 17:30
od David0600
833,- za hodinu v dc takže to čtyřmístné není, myslím že to je plat mechanika?
hlavně platíš podle tabulkového úkonu ne podle toho že zrovna ten jouda co to dělá nemá den a děláto celou směnu
Napsal: stř 21 kvě 2008, 17:38
od xlukas.cz
tak jo, je to jeho puldenni plat
nemaji v mercedesu normy na opravy? na pocet oprav.
v kb na jedne pobocce splnili plan pujcek na rok uz koncem rijna, takze 3 mesice nic nepujcovali. kdyby jo, tak by si zvedli plan na pristi rok.
cena za ukon je paradni vec, pokud neni nadsazena.
Napsal: stř 21 kvě 2008, 17:39
od David0600
to nevim ale rozhodně už jsem se kolikrát přesvědčil že v některých případech je lepší radši dát víc než platit dvakrát že jo moni
Napsal: čtv 22 kvě 2008, 00:32
od DYK77
Mě v DC zadarmo umyli auto. Bylo to v rámci garanční opravy a dost mi to zdůraznili, že auto je umyté.
Teda jestli se dá vůbec za mytí považovat opláchnutí hadicí, po němž je auto pořád stejně špinavé ...

Napsal: čtv 22 kvě 2008, 10:32
od road-star
No mě ho umejou tak jednou z pěti servisů. Teď naposled, když mi mělnili a lakovali zadní náradník, tak tak mi auto vrátili špinavý a dokonce s dost zbytkama lepidla na karoserii od hnusných polepů, co používaj při tom lakování. Fuj!

Napsal: čtv 22 kvě 2008, 11:13
od David0600
kam jezdíte mě to vždycky vrátili libově naleštěný
Napsal: čtv 22 kvě 2008, 11:25
od road-star
No většinou to je asi. že na ně tlačím, a to je co nejdřív. A pak se mi omlovaj, že to nestihli ani umýt.
Napsal: čtv 22 kvě 2008, 11:36
od David0600
a pak si umejou svojí 120cu

Napsal: čtv 22 kvě 2008, 22:05
od houska
Napsal: stř 28 kvě 2008, 12:05
od David0600
David0600 píše:kam jezdíte mě to vždycky vrátili libově naleštěný
tak mě zklamali kluci auto hotový už včera ani nezavolali ráno jsem je musel poprudit auto neumyli ani do servisky nic neškrábli tak tam měli hned po ránu veselo
Napsal: stř 28 kvě 2008, 22:33
od DYK77
To s tou serviskou to znám, to mi udělali taky. Když je to ještě v záruce, tak je to chyba jako hrom, protože když si toho nevšimneš, je to jako bys nebyl na garanční prohlídce a záruka padá. Musel jsem servisní knížku posílat zpět do Prahy. Po záruce jde už jen o princip, mít doložený že auto bylo odborně servisováno. Tak jako tak je to otrava hlídat "profesionály"
