...tak jsem volal do Smart Centra a...

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět
Panter

...tak jsem volal do Smart Centra a...

Příspěvek od Panter »

ptal se, jestli je mozne vyjet z databaze vsechny servisni ukony co kdy muj Smartik absolvoval... pan byl nejaky asi spatne naladeny, protoze mi odsekl ze urcite mam servisni knizku(coz mam i razitka-ale ukony tam nejsou, coz je normalni) a tam je napsan typ kontroly. To ano, ale co kdyz se na nem delalo neco treba jineho? jako napriklad vymena celniho skla (mam faktury ze Smart nemecko Gmbh.) atd... PRY TO NEJDE, protoze ta databaze neni v Evrope SPOJENA !!!!!!!! Tak pokud nelhal je to maximalni shit a jsem pekne nas.r.anej !!!!!!!! V 21. stoleti bych cekal ze to maj aspon jak VW nebo Mercedes... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

To by ti stejně bylo k ničemu,protože na auta který jsou v záruce,tak si servisy píšou opravy a fakturujou výrobcoj díly a práci a pak s těma dílama kšeftujou,to bys pak koukal proč máš v autě měněnej motor a třeba několikátý turbo.
Dawe
Smart ACE
Příspěvky: 817
Registrován: úte 16 led 2007, 21:39
Bydliště: Ostrava - Šenov

Příspěvek od Dawe »

nj stejnym stylem sem sehnal turbo 12 tisic melo najeto :lol:
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
autodiagnostika

Příspěvek od autodiagnostika »

melo by to jit vyjet v mercdesu
Panter

Příspěvek od Panter »

tam zkusim zavolat...
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Kamarád kupoval přes AAA Scenica dovezeného z Francie a v Jirkově v Renaultu , mu o tom autě vyjeli úplně všechno, takže by to jít mělo. Možná by nebylo od věci zeptat se na to samé v jiném Mercedesu než v Praze.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Panter

Příspěvek od Panter »

dle smart.com by mely byt jeste Smart centra v Brne a Budejovicich, takze tam zavolam prvni, pak zkusim mercedes... neni mozny aby to vsechny automobilky umely a Smart ne :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

Panter2004 píše:dle smart.com by mely byt jeste Smart centra v Brne a Budejovicich, takze tam zavolam prvni, pak zkusim mercedes... neni mozny aby to vsechny automobilky umely a Smart ne :evil: :evil: :evil:
Do Budejic ani nevolej. Mercedes Benz Kral (jestli jsem nepopletl jmeno) arogance na maximum.

P.R.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

tak zkus hradec fa René tam odsud měl švára smárta a byli v pohodě
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Odpovědět