Chyba řazení, 3 čáry na display, chybove kody P1834 a P2402
-
vendys
Chyba řazení, 3 čáry na display, chybove kody P1834 a P2402
Zdravím a prosím o radu,
Smart ukázal chybu řazení, 3 čárky na display zařazeného rychlostního stupně, což se rozebírá jinde ve fóru a pročetl jsem co se dalo.
Potřeboval bych nyní poradit s konkretními kódy chyby získanými na diagnostice, resp. s jejich odborným překladem, abychom s mechanikem věděli, kam se ubírat. Kódy chyb jsou:
P1834 - Transmission transfer case differetial lockup solenoid short circuit to battery
P2402 - Evaporative Emission System Leak Detection Pump Control Circuit High
Víte o tom někdo něco víc?
Díky
Smart ukázal chybu řazení, 3 čárky na display zařazeného rychlostního stupně, což se rozebírá jinde ve fóru a pročetl jsem co se dalo.
Potřeboval bych nyní poradit s konkretními kódy chyby získanými na diagnostice, resp. s jejich odborným překladem, abychom s mechanikem věděli, kam se ubírat. Kódy chyb jsou:
P1834 - Transmission transfer case differetial lockup solenoid short circuit to battery
P2402 - Evaporative Emission System Leak Detection Pump Control Circuit High
Víte o tom někdo něco víc?
Díky
Jako prvni bych zkontroloval tyto konektory - motorek razeni, cidlo zarazeneho stupne, aktuatoru a dvou konektoru na ridici jednotce. Prolejt nejakym cisticem na kontakty a nekolikrat zapojit a rozpojit
ForTwo 450/2003 - 700ccm /Benzin + LPG / hlavne zimni provoz
ForTwo 453/2015 - 999ccm /Benzin (prozatim
)
ForTwo 453/2015 - 999ccm /Benzin (prozatim
-
vendys
-
vendys
Tak zase TŘI SESTRY <|||>
Tak dnes skoro přesně po čtyřech měsících smártí opět ukázal 3 čárky na display zařazeného rychlostního stupně. Podřazoval jsem ze 3 na 2 a 3ka zůstala viset zařazená. Tak jsem zastavil bez problému (actuator tedy předpokládám fahčí OK) a chcípl celé auto. Pak klíčkem do polohy 1 a pořád tři čárky a zvuk pravidelného cvakání z prostoru převodovky. Tak znovu vypnout a opět zapnout, a pak to samé ještě jednou, než se mu podařilo vyřadit 3ku a zobrazit N. Pak jsem ho natočil a jezdí zase normálně.
Převodovka po výměně oleje, actuator šlape myslím v pořádku (plynulé rozjezdy, vibrace jsou ale né nepříjemné). Elektriku jsem v létě promazával. Řekl bych tedy na 90% že došlo k chybě u elektromotoru řazení, který prostě nebyl schopen tu 3ku vyřadit. A nebo se něco zaseklo v převodovce.
Napadá někoho co s tím? Jestli mám vyměnit jen elektromotor řazení, nebo spíš rovnou šetřit na převodovku?
Převodovka po výměně oleje, actuator šlape myslím v pořádku (plynulé rozjezdy, vibrace jsou ale né nepříjemné). Elektriku jsem v létě promazával. Řekl bych tedy na 90% že došlo k chybě u elektromotoru řazení, který prostě nebyl schopen tu 3ku vyřadit. A nebo se něco zaseklo v převodovce.
Napadá někoho co s tím? Jestli mám vyměnit jen elektromotor řazení, nebo spíš rovnou šetřit na převodovku?
To bude asi tím motorkem. Mě to zlobilo od počátku, co jsem udělal ten výhodný "kup". Tehdy na 120 km asi 20x !!!Párkrát jsem to musel nechat vychladnout, než šla vyřadit rychlost a naskočil "N". V OC mi ho vyměnili i s čidlem a dá se říct, že mám pokoj. Asi 4x mi to ukázalo chybu při 6 tém stupni. Letos na servisu mi chybu smazal a je v pohodě. 
Fortwo 0,8 cdi 2002
-
vendys
-
vendys
-
vendys
nakonec po půl roce vyřešeno
Abych uzavřel tohle téma. 3 čárky se začaly ukazovat stále častěji, při podřazování zůstávala viset vyšší rychlost a bylo nutné restartovat auto. Ve finále se přidaly vibrace z prostoru převodovky při stání se zařazenou jedničkou. Na poslední chvíli jsem s nervy v kýblu jel 2 hodiny do Smartcentra v Praze. Celý problém způsobila příliš sjetá spojka, která už měla dost a přestávala pořádně spínat - tedy aktuator už jí nezvládal pořádně sepnout (přesněji nemůžu citovat, protože si to nepamatuju
). Po výměně spojky, což je takové roztomilé stokilové zubaté kolo, Smartík jede pěkně a řadí velmi jemně, i když s trochu delší odezvou.
Tímto chválím Smartcentrum v Praze, pokud vše bude fahčit jak má, mají dalšího spokojeného zákazníka.
Tímto chválím Smartcentrum v Praze, pokud vše bude fahčit jak má, mají dalšího spokojeného zákazníka.
Re: nakonec po půl roce vyřešeno
Tak se tak divam a mam asi stejny problem.
Mam dotaz. Vybrovalo auto aji pri jemnem zrychlovani a pri prerazovani obcas cuklo?
Mamka ma taky smarta a jizda v nem je o hodne prijemnejsi. A dokonce i motor je tizsi.
Prosim na kolik vysla oprava?
Mam dotaz. Vybrovalo auto aji pri jemnem zrychlovani a pri prerazovani obcas cuklo?
Mamka ma taky smarta a jizda v nem je o hodne prijemnejsi. A dokonce i motor je tizsi.
Prosim na kolik vysla oprava?
SMART MC01 - PULSE 0,8 CDi, Stream Green + Twister Yellow
19.03.2012 -> 119158 Km
19.03.2013 -> 137042 Km
19.03.2014 -> 158642 Km
19.03.2012 -> 119158 Km
19.03.2013 -> 137042 Km
19.03.2014 -> 158642 Km
-
vendys
Jo, při rozjezdech často vibrace, kolikrát se ani nechtěl rozjet - musel jsem ubrat plyn a na podruhé už se rozjel dobře. Cukání při zařazení jiné rychlosti taky bylo pravidlem. Teď po výměně řadí opravdu jemně. Rozjezd je jiný - spojka jakoby zapojí později než jsem byl zvyklý, ale s větší razancí auto plynule rozjede.
Cenu výměny spojky odhaduju někde kolem 20 tisic +-. Já si nechal udělat komplet prohlídku auta a vyměnit mnoho dalších dílů, takže nevím přesně kolik by stála práce jen na té spojce.
Cenu výměny spojky odhaduju někde kolem 20 tisic +-. Já si nechal udělat komplet prohlídku auta a vyměnit mnoho dalších dílů, takže nevím přesně kolik by stála práce jen na té spojce.
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
mausi, mne to dela to same uz od zacatku. predchozi majitelka asi casto jezdila jen po meste nebo v kolonach. no a doted sem na tom najel dalsich ... s rozjezdem mam problem, kdyz je auto studene (pri odjezdu z prace). nohu snad na podlahu a auto se velice vlazne rozjizdi. skubani pri podrazovani na 2 a 1 taky znam. je to takovy setrvaly stav a zhorsovani nijak zvlast nepocituju.
mausi v jake poloze mas aktuator. ja ho mam vystrceny na maximu od prevodovky smerem ven. zajimalo by me, jestli by nepomohlo, kdybych ho posunul bliz k prevodovce. jenomze se mne nechce riskovat, ze zustanu nekde viset, kdyz to ted jezdi. drzim se toho pravdila, dokud to jede, tak na to nesahat.
mausi v jake poloze mas aktuator. ja ho mam vystrceny na maximu od prevodovky smerem ven. zajimalo by me, jestli by nepomohlo, kdybych ho posunul bliz k prevodovce. jenomze se mne nechce riskovat, ze zustanu nekde viset, kdyz to ted jezdi. drzim se toho pravdila, dokud to jede, tak na to nesahat.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


Luky asi takto. To skubani pri rozjezdu mam taky od uplneho zacatku co mam auto. Takze mi to dela uz 53000km.
Kdyz jsem se byl hned na zacatku ptat tady v Ostrave v mercedesu tak mi rekli "joo to je normalni to Smart dela" nevenoval jsem tomu pozornost az do doby nez si mamka koupila taky Smarta. To uz jsem mohl porovnavat.
A v jake poloze je actuator bohuzel nevim. Ne ze bych nebyl technicky zdatny ale autum nerozumim muj obor je jinde
. To by musel rict Greg nebo Carda ti mi to nastavovali.
Ovsem obavam se ze i kdyz to prenastavis tak se to po nejake dobe vrati do puvodniho stavu.
Ted kdyz jsem mel auto naposledy v opravne tak mi to Carda seridil (predpokladam
) protoze auto radilo nadherne. Postupem casu se vsak vse vratilo do "nenormaniho normalu" tedy opet skacu a skubu. A ke vsemu kdyz spadne teplota pod 0°C tak mi prokluzuje spojka. Jedu nekolik desitek metru a pistim jak mys ktere stojis na ocase 
Kdyz jsem se byl hned na zacatku ptat tady v Ostrave v mercedesu tak mi rekli "joo to je normalni to Smart dela" nevenoval jsem tomu pozornost az do doby nez si mamka koupila taky Smarta. To uz jsem mohl porovnavat.
A v jake poloze je actuator bohuzel nevim. Ne ze bych nebyl technicky zdatny ale autum nerozumim muj obor je jinde
Ovsem obavam se ze i kdyz to prenastavis tak se to po nejake dobe vrati do puvodniho stavu.
Ted kdyz jsem mel auto naposledy v opravne tak mi to Carda seridil (predpokladam
SMART MC01 - PULSE 0,8 CDi, Stream Green + Twister Yellow
19.03.2012 -> 119158 Km
19.03.2013 -> 137042 Km
19.03.2014 -> 158642 Km
19.03.2012 -> 119158 Km
19.03.2013 -> 137042 Km
19.03.2014 -> 158642 Km