Nějakej doveda mi naboural levý zadní blatník, samozřejmě ujel bez zaplacení. Mám barvu "numeric blue", což je prů.er.
Nemá někdo někde, třeba i tip. Je to možné řešit autofolií nebo jinak?
Dík. J.
Abychom nezůstali zakonzervováni, připojili jsme se k Facebooku, kde nás najdete TADY!