Nalezeno 31 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- pát 24 dub 2015, 09:30
- Fórum: Prodám
- Téma: Alu kola 15 Smart Roadster Trackline
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 7586
Re: Alu kola 15 Smart Roadster Trackline
Díky za info - to je dobré, že jdou i na F2
- bez jakýchkoliv úprav?
- ned 12 dub 2015, 18:40
- Fórum: Prodám
- Téma: Alu kola 15 Smart Roadster Trackline
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 7586
Alu kola 15 Smart Roadster Trackline
Ahoj,
válí se mi v garáži nevyužitá kola (celá sada 4ks), používal jsem je vždy jen příležitostně na zimu, ale většinu času byl Smárt v garáži a teď už v zimě nejezdím vůbec. Kola mají bezpečnostní ventilky ( http://www.delenakola.cz/index.php?route=product/product&product_id=23 )
http://onlajnka ...
válí se mi v garáži nevyužitá kola (celá sada 4ks), používal jsem je vždy jen příležitostně na zimu, ale většinu času byl Smárt v garáži a teď už v zimě nejezdím vůbec. Kola mají bezpečnostní ventilky ( http://www.delenakola.cz/index.php?route=product/product&product_id=23 )
http://onlajnka ...
- pát 30 srp 2013, 11:56
- Fórum: Aktivity
- Téma: SMARTPARÁDA 2013 - 21.9.2013
- Odpovědi: 89
- Zobrazení: 9479
Trochu mě teď odrazuje fakt, že 21.9. je vlastně den bez aut :/ Škoda, že vymysleli zrovna tenhle termín.
http://kolo.cz/clanek/sobota-21-zari-pr ... /kolo-akce
http://kolo.cz/clanek/sobota-21-zari-pr ... /kolo-akce
- pát 30 srp 2013, 11:30
- Fórum: Aktivity
- Téma: SMARTPARÁDA 2013 - 21.9.2013
- Odpovědi: 89
- Zobrazení: 9479
- čtv 15 srp 2013, 19:11
- Fórum: Aktivity
- Téma: Smarttimes 2013 - 23.8.-25.8.2013 Luzern, Svajciarsko
- Odpovědi: 150
- Zobrazení: 13599
- čtv 08 srp 2013, 09:33
- Fórum: Aktivity
- Téma: Smarttimes 2013 - 23.8.-25.8.2013 Luzern, Svajciarsko
- Odpovědi: 150
- Zobrazení: 13599
- úte 21 kvě 2013, 10:48
- Fórum: Aktivity
- Téma: Smarttimes 2013 - 23.8.-25.8.2013 Luzern, Svajciarsko
- Odpovědi: 150
- Zobrazení: 13599
- pon 14 led 2013, 16:22
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: Odstavení Smarta v zimě
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 2526
- pon 14 led 2013, 16:17
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: Koupě Smart Roadster, celoroční provoz, servis Brno
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 6954
- stř 21 bře 2012, 19:32
- Fórum: MOTOR
- Téma: Drncavý zvuk motoru při vytáčení plynu
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 8979
- úte 20 bře 2012, 08:58
- Fórum: MOTOR
- Téma: Drncavý zvuk motoru při vytáčení plynu
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 8979
- stř 14 bře 2012, 10:23
- Fórum: MOTOR
- Téma: Drncavý zvuk motoru při vytáčení plynu
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 8979
- úte 13 bře 2012, 18:06
- Fórum: MOTOR
- Téma: Drncavý zvuk motoru při vytáčení plynu
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 8979
Tak to už je podruhé co se mi vymstilo nepodívat se hned do motoru při předávání klíčů ze servisu - minule mi přelili (jinde v Brně) olej snad o půl litru a tentokrát se dívám, chladící kapalina nejmíň o centimetr nad MAX....
Jinak, olej nikde okolo není, ani dlouhodobě neuniká. Jestli to je výfuk ...
Jinak, olej nikde okolo není, ani dlouhodobě neuniká. Jestli to je výfuk ...
- úte 13 bře 2012, 17:10
- Fórum: MOTOR
- Téma: Drncavý zvuk motoru při vytáčení plynu
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 8979
- sob 10 bře 2012, 14:46
- Fórum: MOTOR
- Téma: Drncavý zvuk motoru při vytáčení plynu
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 8979
Drncavý zvuk motoru při vytáčení plynu
Ahoj, posílám zvukovou ukázku toho, co mi začátkem zimy (a tuším tak cca od doby co jsem čistil KN vzduchový filtr) začal dělat motor. Při jízdě je v závislosti na sešlápnutém plynu slyšet zvuk o vyšší frekvenci, jakoby se tam vzadu točil nějaký setrvačník, nevím jak ten zvuk, co se rychle opakuje ...