Nalezeno 12 výsledků hledání

od Maseeer
čtv 05 kvě 2016, 14:32
Fórum: Koupím
Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Odpovědi: 46
Zobrazení: 17877

Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic

DYK77 píše:No a Roadster má užitkovou hmotnost 160Kg. Já 70, žena 55, rezervy na bagáž až do pr...e :D
Tak to máte dobrý. Vy v tom můžete klidně ještě vozit stavební materiál, cement, cihly a tak :lol:
od Maseeer
čtv 05 kvě 2016, 05:53
Fórum: Koupím
Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Odpovědi: 46
Zobrazení: 17877

Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic

kubiq píše:
Maseeer píše:Věřím tomu že motor to zvládne. Jde mi spíš o podvozek, aby nebyli kola až na podbehach.
Při zatížení těch cca 220kg auto ještě nebylo na dorazech a pružilo, takže ještě byla rezerva *VV*

Super. Diky. Já mám totiž 105kg, přítelkyně 85, oba máme cca 190cm +pes 10kg + třeba nákup.
od Maseeer
stř 04 kvě 2016, 22:19
Fórum: Koupím
Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Odpovědi: 46
Zobrazení: 17877

Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic

Věřím tomu že motor to zvládne. Jde mi spíš o podvozek, aby nebyli kola až na podbehach.
od Maseeer
stř 04 kvě 2016, 20:03
Fórum: Koupím
Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Odpovědi: 46
Zobrazení: 17877

Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic

Četl jsem že cabrio 175kg, s pevnou 185kg. Co se stane a jak se to bude chovat když do toho naložim třeba 220kg? Má někdo tuhle zkušenost? Sám mám 110kg a nerad bych jezdil sám :-)
od Maseeer
stř 04 kvě 2016, 19:49
Fórum: Koupím
Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Odpovědi: 46
Zobrazení: 17877

Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic

A s tou nosnosti jak jsem se ptal výše je to jak? Diky
od Maseeer
stř 04 kvě 2016, 18:29
Fórum: Koupím
Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Odpovědi: 46
Zobrazení: 17877

Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic

mugwai59 píše:
Maseeer píše:Diky, to jsem potřeboval vědět.
Takze jestli dobre chapu tak za tuto (realnou) spotebu uz Smart/klubistou byt uz nechces ..
Ale ano, nejspis se ale radsi poohlednu po cdi, i když se tu rozjela diskuse že které nakonec vychází u cdi spotřeba kolem 5ti litrů.
od Maseeer
stř 04 kvě 2016, 17:16
Fórum: Koupím
Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Odpovědi: 46
Zobrazení: 17877

Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic

Ještě by mě zajímalo jak je to s tou nosnosti. Četl jsem že cabrio 175kg, s pevnou 185kg. Co se stane a jak se to bude chovat když do toho naložim třeba 220kg? Má někdo tuhle zkušenost? Sám mám 110kg a nerad bych jezdil sám :-)
od Maseeer
pon 02 kvě 2016, 12:32
Fórum: Koupím
Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Odpovědi: 46
Zobrazení: 17877

Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic

Diky, to jsem potřeboval vědět.
od Maseeer
pon 02 kvě 2016, 12:26
Fórum: Koupím
Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Odpovědi: 46
Zobrazení: 17877

Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic

Pěkná kombinace barev. A kolik si tak vemte benzín po městě? O dieselu jsem se docetl ze je to tak do čtyřech litrů a u benzínu někdo psal dokonce až sedm, což už se mi zdá celkem dost na tak malé auto s malým moturkem.
od Maseeer
ned 01 kvě 2016, 23:43
Fórum: Koupím
Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Odpovědi: 46
Zobrazení: 17877

Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic

Benzín by mi taky určitě nevadil. Bohužel mi tenhle týden doslouzilo moje 20 let staré clio 1.9D. Těsnění pod hlavou a vzhledem k tomu že už má korozi podvozku nevyplatí se do něj investovat, proto budu potřebovat auto co nejdříve a nejlépe bez koroze aby případná dražší oprava měla pak smysl ...
od Maseeer
ned 01 kvě 2016, 22:59
Fórum: Koupím
Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Odpovědi: 46
Zobrazení: 17877

Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic

Samozřejmě bez '' brzkých '' investic. Nechci koupit auto za 60 a hned do něj vrazet další peníze, to je snad pochopitelné :wink:
od Maseeer
ned 01 kvě 2016, 21:35
Fórum: Koupím
Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Odpovědi: 46
Zobrazení: 17877

Koupim Smártíka v top stavu bez investic

Ahoj. Rad bych koupil Smártíka nejlépe cdi cabrio nebo i s pevnou panoramatickou střechou a s klimatizací. Nebráním se ani benzínu po go motoru, ale radeji tu naftu. Můj rozpočet je max 60tis. Podmínkou absolutně bez rzy, udržovaný od pečlivěho majitele bez brzkých budoucích investic. Na roku vyroby ...