Tak to máte dobrý. Vy v tom můžete klidně ještě vozit stavební materiál, cement, cihly a takDYK77 píše:No a Roadster má užitkovou hmotnost 160Kg. Já 70, žena 55, rezervy na bagáž až do pr...e
Nalezeno 12 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- čtv 05 kvě 2016, 14:32
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
- Odpovědi: 46
- Zobrazení: 17877
Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
- čtv 05 kvě 2016, 05:53
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
- Odpovědi: 46
- Zobrazení: 17877
Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
kubiq píše:Při zatížení těch cca 220kg auto ještě nebylo na dorazech a pružilo, takže ještě byla rezervaMaseeer píše:Věřím tomu že motor to zvládne. Jde mi spíš o podvozek, aby nebyli kola až na podbehach.
Super. Diky. Já mám totiž 105kg, přítelkyně 85, oba máme cca 190cm +pes 10kg + třeba nákup.
- stř 04 kvě 2016, 22:19
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
- Odpovědi: 46
- Zobrazení: 17877
Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Věřím tomu že motor to zvládne. Jde mi spíš o podvozek, aby nebyli kola až na podbehach.
- stř 04 kvě 2016, 20:03
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
- Odpovědi: 46
- Zobrazení: 17877
Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Četl jsem že cabrio 175kg, s pevnou 185kg. Co se stane a jak se to bude chovat když do toho naložim třeba 220kg? Má někdo tuhle zkušenost? Sám mám 110kg a nerad bych jezdil sám 
- stř 04 kvě 2016, 19:49
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
- Odpovědi: 46
- Zobrazení: 17877
Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
A s tou nosnosti jak jsem se ptal výše je to jak? Diky
- stř 04 kvě 2016, 18:29
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
- Odpovědi: 46
- Zobrazení: 17877
Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Ale ano, nejspis se ale radsi poohlednu po cdi, i když se tu rozjela diskuse že které nakonec vychází u cdi spotřeba kolem 5ti litrů.mugwai59 píše:Takze jestli dobre chapu tak za tuto (realnou) spotebu uz Smart/klubistou byt uz nechces ..Maseeer píše:Diky, to jsem potřeboval vědět.
- stř 04 kvě 2016, 17:16
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
- Odpovědi: 46
- Zobrazení: 17877
Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Ještě by mě zajímalo jak je to s tou nosnosti. Četl jsem že cabrio 175kg, s pevnou 185kg. Co se stane a jak se to bude chovat když do toho naložim třeba 220kg? Má někdo tuhle zkušenost? Sám mám 110kg a nerad bych jezdil sám 
- pon 02 kvě 2016, 12:32
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
- Odpovědi: 46
- Zobrazení: 17877
Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Diky, to jsem potřeboval vědět.
- pon 02 kvě 2016, 12:26
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
- Odpovědi: 46
- Zobrazení: 17877
Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Pěkná kombinace barev. A kolik si tak vemte benzín po městě? O dieselu jsem se docetl ze je to tak do čtyřech litrů a u benzínu někdo psal dokonce až sedm, což už se mi zdá celkem dost na tak malé auto s malým moturkem.
- ned 01 kvě 2016, 23:43
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
- Odpovědi: 46
- Zobrazení: 17877
Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Benzín by mi taky určitě nevadil. Bohužel mi tenhle týden doslouzilo moje 20 let staré clio 1.9D. Těsnění pod hlavou a vzhledem k tomu že už má korozi podvozku nevyplatí se do něj investovat, proto budu potřebovat auto co nejdříve a nejlépe bez koroze aby případná dražší oprava měla pak smysl ...
- ned 01 kvě 2016, 22:59
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
- Odpovědi: 46
- Zobrazení: 17877
Re: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Samozřejmě bez '' brzkých '' investic. Nechci koupit auto za 60 a hned do něj vrazet další peníze, to je snad pochopitelné 
- ned 01 kvě 2016, 21:35
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupim Smártíka v top stavu bez investic
- Odpovědi: 46
- Zobrazení: 17877
Koupim Smártíka v top stavu bez investic
Ahoj. Rad bych koupil Smártíka nejlépe cdi cabrio nebo i s pevnou panoramatickou střechou a s klimatizací. Nebráním se ani benzínu po go motoru, ale radeji tu naftu. Můj rozpočet je max 60tis. Podmínkou absolutně bez rzy, udržovaný od pečlivěho majitele bez brzkých budoucích investic. Na roku vyroby ...