Pokus o Český rekord v počtu Smartíků na jednom místě

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
tomashrabek

Pokus o Český rekord v počtu Smartíků na jednom místě

Příspěvek od tomashrabek »

Ahoj Vám všem lidičky. Díky mojí práci moderátora, DJ atd., jezdím i po celé ČR jako komisař rekordů evidovaných agenturou Dobrý den (vede databanku rekordů v ČR a každým rokem se koná obrovský festival rekordů v Pelhřimově, kde to mj. i moderuju :o))).
Tak jsem se Vás chtěl zeptat, zda byste někdo měl zájem účastnit se příští rok takového pokusu, který bych organizoval společně s víkendovým pobytem někde na hezkém místě u vody se zajímavým doprovodným programem?
Myslím, že smartíci naši, jsou úžasnou možností mít nový český rekord a přitom se hezky společně pobavit.

Jak již píšete, zájem tu je. Podotýkám, že by se jednalo o pouze český rekord, né světový!!! Termín bude květen, červen 2010. Musím vyběhat případné povolení na nějaké pěkné místo (hradčanské náměstí, Karlštejn, apod..)
Dále je pak otázka, zda se jenom sjedeme, utvoříme rekord a pojedeme. Nebo se sjedem na celý víkend společně s programem jako (nejhezčí autíčko, burza všehochu na Smarta, spanilá jízda, večení grilované prasátko, sud pivka, tombola atd. atd.)
Já bych byl pro druhou, delší variantu :o)
Ovšem už nyní děkuju všem za různé reakce a podněty....

O5 doplňuji :diskuse se rozrostla až do zbytečných úvah a rozměrů pro tuto chvíli. Zpětnou vazbu jsem od vás všech dostal. Tudíž srazík s pomocí některých z vás se pokusím v daném termínu zorganizovat. Tak v únoru se ozvu poět a kdo bude chtít přijet, zaregistruje si i své "startovní" číslo. Program připravím též, nicméně nikdy se nezavděčím každému, což je jasné, ale ti, kdož přijedou, budou vítáni.
Prozatím končím s příspěvky a jdu se vrhnout do práce a doufám, že se napokusu o rekord, který mám již dopředu ohlášen, nás bude co nejvíc.
Zatím díky za vše ve fóru a kdo by uměl s čímkoli pomoci, písněte maila, zde v diskusi se obtížně hledají případní pomocníci... Tomáš

Mějte se fain a přemýšlejte o tom, Tomáš
Naposledy upravil(a) tomashrabek dne pát 18 zář 2009, 19:24, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Barbora
Smart ACE
Příspěvky: 1026
Registrován: úte 13 kvě 2008, 12:44
Bydliště: U Gibona Praha 4, vedle Jirky P

Příspěvek od Barbora »

*1* máš zajitěný dva :D
Uživatelský avatar
Jurko
Smart ACE
Příspěvky: 1394
Registrován: úte 17 bře 2009, 11:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jurko »

treba dat dostatocne dopredu vediet, a prideme (plus minus 5 smartov)

:lol:
smartcars.club
_F_A_C_E_B_O_O_K/ smart.slovensko web: smartcars.club

smart fortwo coupe 450 0,6 Red, smart fortwo coupe 451 0,8cdi Crystal White, smart forfour 453 Black to Yellow, smart crossblade original 0155
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

nechci byt zase za pesimistu, ale prekonat ucast na smartparade bude tezke.

ovsem pokud by ses postaral o dostatecnou publicitu, tak bych to videl nadejne :lol:

a nezapominej uvadet, porada .... ve spolupraci ze smart autoclubem cr ;-) :lol:
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jirkaal
Příspěvky: 99
Registrován: pát 19 čer 2009, 22:46
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Jirkaal »

Přijedu
Smart Fortwo coupe Passion MHD, 52 kW, 2009
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Počet Smartů na Smartparádě nejde žádným jiným srazem v Čechách překonat, nepřijede jich tam ani polovina, nechci to nijak schazovat, ale taková je skutečnost.
Uživatelský avatar
Barbora
Smart ACE
Příspěvky: 1026
Registrován: úte 13 kvě 2008, 12:44
Bydliště: U Gibona Praha 4, vedle Jirky P

Příspěvek od Barbora »

nesečkujte dit jde o Český rekord a kdyby náhodou Gibon to umí nafotit tak aby to vypadalo na rekord :lol:
Uživatelský avatar
martin11
Příspěvky: 390
Registrován: čtv 10 zář 2009, 10:52
Bydliště: u Mělníka
Kontaktovat uživatele:

...jestli bude Praha...

Příspěvek od martin11 »

Barbora píše:nesečkujte dit jde o Český rekord a kdyby náhodou Gibon to umí nafotit tak aby to vypadalo na rekord :lol:
...jestli bude Praha...teď na podzim, tak by to mohl být jakýsi základ....v čechách...jde o národní rekord....ten rakoský je mimo Pelhřimov....to je pro Guinnesse z Anglie...možná už teď ....kontaktovat pořadatele v Praze....a další se uvidí....zdraví martin11 :lol:
tomashrabek

Příspěvek od tomashrabek »

filantrop píše:treba dat dostatocne dopredu vediet, a prideme (plus minus 5 smartov)

:lol:
V takovom pripade pojde o Cesko-Slovensky rekord :o)))
Barbora píše:nesečkujte dit jde o Český rekord a kdyby náhodou Gibon to umí nafotit tak aby to vypadalo na rekord :lol:

Správně, thx 8)
Druzeta píše:Počet Smartů na Smartparádě nejde žádným jiným srazem v Čechách překonat, nepřijede jich tam ani polovina, nechci to nijak schazovat, ale taková je skutečnost.
Nechci překonávat smartparádu, to ani omylem, ale chci utvořit, náš, český rekord v tom, kolik se nás umí sejít..... :D
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

pokud budu živ ta jedu-všichni ví ,že na p-čoviny jsem jako dělanej a ještě pomůžu s organizací do pejru kousek
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

vzdyt jsme taky ceskoslovensky klub :D
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
tomashrabek

Příspěvek od tomashrabek »

xlukas.cz píše:vzdyt jsme taky ceskoslovensky klub :D

:o))))))) jj
Uživatelský avatar
Jurko
Smart ACE
Příspěvky: 1394
Registrován: úte 17 bře 2009, 11:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jurko »

to teda rozhodne sme!!!!

vcera som sa vratil z minizrazu v Havirove
(RavenS., miloracer, ja, Tuska, Olda Salek, Petr Kacmar)

A tychto skvelych ludi poznam vdaka smartclubu! :wink:
Naposledy upravil(a) Jurko dne stř 16 zář 2009, 15:02, celkem upraveno 1 x.
smartcars.club
_F_A_C_E_B_O_O_K/ smart.slovensko web: smartcars.club

smart fortwo coupe 450 0,6 Red, smart fortwo coupe 451 0,8cdi Crystal White, smart forfour 453 Black to Yellow, smart crossblade original 0155
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

tomashrabek píše:
xlukas.cz píše:vzdyt jsme taky ceskoslovensky klub :D

:o))))))) jj
ale stále ve střehu !
Obrázek
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Ostatně ten světový rekord jsme zlomili loni v Rakousku.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Odpovědět