SÁZKA
-
Oldrich Salek
- Příspěvky: 195
- Registrován: úte 17 úno 2009, 15:58
- Bydliště: Havířov-Suchá
- Kontaktovat uživatele:
sázka
Tak já bych taky typnul a to 13.3 ve 13.30 a 3.30 kg pohlaví zdravý jako buk to je nejdůležitější zbytek jde stranou
FOR TWO 800CDI SPORTLINE WEBASTO
FOR TWO COUPE BLACK
Toyota RAV 4
FOR TWO COUPE BLACK
Toyota RAV 4
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
segra dosla nejakyma zahadnyma vypoctama nebo cim k tomu, ze tato sedacka je nejlepsi
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1167608
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1167608
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- Jirka P
- Smart ACE
- Příspěvky: 2579
- Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
- Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči
Re: sázka
A je to tady, he he, bude to zdravá bukviceOldřich Šálek píše:Tak já bych taky typnul a to 13.3 ve 13.30 a 3.30 kg pohlaví zdravý jako buk to je nejdůležitější zbytek jde stranou
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
já také koukám dost na crash testy autosedaček apod.xlukas.cz píše:segra dosla nejakyma zahadnyma vypoctama nebo cim k tomu, ze tato sedacka je nejlepsi
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1167608
ale jelikož budeme kupovat kočárek celou trojkombinaci, tak toto budeme řešit až pro větší dítko.
tuto sestavu (barva na obrázku náhodná):
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=665899
Mám co mám a jsem za to ráda
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
crash testy jsou krasne, ale auto si taky nekupuju podle crashtestu 
urcite si vzpominas, ze kdyz my sme byli mali, tak zadne autosedacky neexistovaly. na zadnich sedadlech nebyvaly ani pasy a kdyz byly, tak se do nich stejne nikdo nezapinal. ja sem cestovaval zasadne za zadnim oknem. ziju ja i ty.
myslim, ze je to precenovane. predpokladam, ze kazdy z nas jezdi tak, aby se nenaboural. nekdo na hrane fyzikalnich zakonu, nekdo si netroufa ani na jejich polovinu. kdyz budes jezdit za sebe opatrne, tak je tu samozrejme druha cast ridicu, kteri ovlivnuji i tvuj osud. myslim si, ze kdyz te trefi, tak je podstatne, ze mas jakoukoliv sedacku. zbytek je druhorady. a i tak, ten kdo predvida, tak dokaze dalsi tri ctvrtiny hrozeb odvratit a zbytek zmirnit.
v kazdem pripade dneska se nabourat s autem s malym deckem, tak je to o zivot s jakymkoliv zabezpecenim
urcite si vzpominas, ze kdyz my sme byli mali, tak zadne autosedacky neexistovaly. na zadnich sedadlech nebyvaly ani pasy a kdyz byly, tak se do nich stejne nikdo nezapinal. ja sem cestovaval zasadne za zadnim oknem. ziju ja i ty.
myslim, ze je to precenovane. predpokladam, ze kazdy z nas jezdi tak, aby se nenaboural. nekdo na hrane fyzikalnich zakonu, nekdo si netroufa ani na jejich polovinu. kdyz budes jezdit za sebe opatrne, tak je tu samozrejme druha cast ridicu, kteri ovlivnuji i tvuj osud. myslim si, ze kdyz te trefi, tak je podstatne, ze mas jakoukoliv sedacku. zbytek je druhorady. a i tak, ten kdo predvida, tak dokaze dalsi tri ctvrtiny hrozeb odvratit a zbytek zmirnit.
v kazdem pripade dneska se nabourat s autem s malym deckem, tak je to o zivot s jakymkoliv zabezpecenim
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


já to beru tak, že autosedačka být musí a musí splňovat určité parametry, proto mě zajímají i crash testy. Rozhodují i jiné věci.xlukas.cz píše:crash testy jsou krasne, ale auto si taky nekupuju podle crashtestu
urcite si vzpominas, ze kdyz my sme byli mali, tak zadne autosedacky neexistovaly. na zadnich sedadlech nebyvaly ani pasy a kdyz byly, tak se do nich stejne nikdo nezapinal. ja sem cestovaval zasadne za zadnim oknem. ziju ja i ty.
myslim, ze je to precenovane. predpokladam, ze kazdy z nas jezdi tak, aby se nenaboural. nekdo na hrane fyzikalnich zakonu, nekdo si netroufa ani na jejich polovinu. kdyz budes jezdit za sebe opatrne, tak je tu samozrejme druha cast ridicu, kteri ovlivnuji i tvuj osud. myslim si, ze kdyz te trefi, tak je podstatne, ze mas jakoukoliv sedacku. zbytek je druhorady. a i tak, ten kdo predvida, tak dokaze dalsi tri ctvrtiny hrozeb odvratit a zbytek zmirnit.
v kazdem pripade dneska se nabourat s autem s malym deckem, tak je to o zivot s jakymkoliv zabezpecenim
Je fakt, že když jsme byly malé děti, že nebyly pásy, ani autosedačky, jenže vzpomeň si na provoz v roce 80a něco a nyní, také ne všechny rodiny měli vůbec auto, dále styl jízdy dnešních "řidičů", hustotu dopravy.
Takže já se řídím tím, co je nyní. I když jsou věci z dřívějška, u kterých chci zůstat, dítě nepotřebuje do určitého věku ani počítač, ani mobil a trávit čas doma u TV je to poslední, o co stojím.
Mám co mám a jsem za to ráda
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
noo, aut jezdila tak tretina a s autem se najelo minimum km.
uz se teda opakuju po nekolikate a ted se to nabizi znovu. uredici a politici tento fakt jaksi ignoruji. dam priklad: provoz na silnicich se od roku 1989 zvedl 5x nehodovost se taky zvedla 5x?
. rekl bych, ze nehodovost se dlouhodobe snizuje. to neni reakce na nic, cos napsala.
myslim si, ze kdyz nas rodice drzeli zkratka a nedostali sme vse na co sme si vzpomneli, resp. nebyly moznosti vse koupit, tak to bylo jedine dobre. myslim, ze sme ted ta generace, ktera si jednak zazila dobu pred i zacatek doby po, kdy sme uz i mohli met ty "moderni" hracky. muzeme si velice jednoduse srovnat co je pro potomky jaksi lepsi, jestli je rozmazlovat vsim moznym nebo je vychovavat v duchu, ze ne vse co si umini, tak bude po jejich. kdyz si vezmu nektere rodice, kteri si ted v detech leci komplexy toho, ze oni to met nemohli, tak jeho dite aby nebylo osizene, tak to met bude, tak to nejak nechapu. takove decko ma vse na co si vzpomene a s tou konkretni veci si hraje par minut a chce neco jineho. vyhodi se za to fura penez a jen se to kupi a kupi bez uzitku pro kohokoliv. segra tak nejak momentalne hlasa neco podobneho, tak jsu zvedavy, jak ji to vydrzi

tvuj pristup je mne velice blizky.
uz se teda opakuju po nekolikate a ted se to nabizi znovu. uredici a politici tento fakt jaksi ignoruji. dam priklad: provoz na silnicich se od roku 1989 zvedl 5x nehodovost se taky zvedla 5x?
I když jsou věci z dřívějška, u kterých chci zůstat, dítě nepotřebuje do určitého věku ani počítač, ani mobil a trávit čas doma u TV je to poslední, o co stojím.
myslim si, ze kdyz nas rodice drzeli zkratka a nedostali sme vse na co sme si vzpomneli, resp. nebyly moznosti vse koupit, tak to bylo jedine dobre. myslim, ze sme ted ta generace, ktera si jednak zazila dobu pred i zacatek doby po, kdy sme uz i mohli met ty "moderni" hracky. muzeme si velice jednoduse srovnat co je pro potomky jaksi lepsi, jestli je rozmazlovat vsim moznym nebo je vychovavat v duchu, ze ne vse co si umini, tak bude po jejich. kdyz si vezmu nektere rodice, kteri si ted v detech leci komplexy toho, ze oni to met nemohli, tak jeho dite aby nebylo osizene, tak to met bude, tak to nejak nechapu. takove decko ma vse na co si vzpomene a s tou konkretni veci si hraje par minut a chce neco jineho. vyhodi se za to fura penez a jen se to kupi a kupi bez uzitku pro kohokoliv. segra tak nejak momentalne hlasa neco podobneho, tak jsu zvedavy, jak ji to vydrzi
tvuj pristup je mne velice blizky.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


Lukáš, za názor tleskám, to je super !!! A taky si myslím, že je spousta
věcí, bez kterých se děti obejdou, ALE pozor na okolí, a pak nevypadá jako outsider..no jo, rodiče to nemají lehké...
věcí, bez kterých se děti obejdou, ALE pozor na okolí, a pak nevypadá jako outsider..no jo, rodiče to nemají lehké...
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek
Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek
Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
- Jirka P
- Smart ACE
- Příspěvky: 2579
- Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
- Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči
xlukas.cz píše:noo, aut jezdila tak tretina a s autem se najelo minimum km.
uz se teda opakuju po nekolikate a ted se to nabizi znovu. uredici a politici tento fakt jaksi ignoruji. dam priklad: provoz na silnicich se od roku 1989 zvedl 5x nehodovost se taky zvedla 5x?. rekl bych, ze nehodovost se dlouhodobe snizuje. to neni reakce na nic, cos napsala.
I když jsou věci z dřívějška, u kterých chci zůstat, dítě nepotřebuje do určitého věku ani počítač, ani mobil a trávit čas doma u TV je to poslední, o co stojím.![]()
myslim si, ze kdyz nas rodice drzeli zkratka a nedostali sme vse na co sme si vzpomneli, resp. nebyly moznosti vse koupit, tak to bylo jedine dobre. myslim, ze sme ted ta generace, ktera si jednak zazila dobu pred i zacatek doby po, kdy sme uz i mohli met ty "moderni" hracky. muzeme si velice jednoduse srovnat co je pro potomky jaksi lepsi, jestli je rozmazlovat vsim moznym nebo je vychovavat v duchu, ze ne vse co si umini, tak bude po jejich. kdyz si vezmu nektere rodice, kteri si ted v detech leci komplexy toho, ze oni to met nemohli, tak jeho dite aby nebylo osizene, tak to met bude, tak to nejak nechapu. takove decko ma vse na co si vzpomene a s tou konkretni veci si hraje par minut a chce neco jineho. vyhodi se za to fura penez a jen se to kupi a kupi bez uzitku pro kohokoliv. segra tak nejak momentalne hlasa neco podobneho, tak jsu zvedavy, jak ji to vydrzi![]()
tvuj pristup je mne velice blizky.
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
no, ja na to porad cekam.
kazde vanoce cekam auticko a ono nic
kazde vanoce cekam auticko a ono nic
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279



