No .. jsem naopak predpokladal, ze Smartie i v benzinu bude zobat malo:).Jindřich píše:Ne,ne , jenom jsem se vytahoval, víte přeci, že cdi n e m á m ??? - SMARTa nemám proto , abych řešil spotřebu ??
Takovy dalsi skrcek Austin Mini Cooper (co ma uz patricny obsah) u toho bych cekal, ze naopak chlastat bude, tak jsem se o nej dal uz nezajimal:).
Kor kdyz jsem uvidel Smartie/Cabrio verzi:).
Nicmene umim jezdit i za 0,0 l / 100km, hehehe, kdyz parkuju na dvore na travniku
---------------------------------
Tady jsem nasel moznou pricinu zvysene spotreby u CDi-cka, dost jsem jezdil v lete (v podstate porad nad 0°C) na smesnou repku s naftou:).
http://biopalivafrci.cz/clanky/bionafta ... -a-filtry/
A pry az o 0,75l/100km, to by vysvetlovalo az temer skokovy narust spotreby z cca 4,0 na 4,7l / 100km aniz bych nasel jakykoli prusak paliva na railovem cerpadle:).


